193 postów w tym temacie

Jak wełna Ci nasiąka, to po prostu coś źle zrobiłeś i tyle. Przy prawidłowym montażu nie nasiąka, izoluje, zachowując jednocześnie wentylację, której pu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaka cicha reklama... Niby coś tam o Unii, o wolnym czasie i sru - link do reklamy.

Mogłeś coś więcej o tym napisać.

 

Interesuje mnie eliminacja komarów w okresie od 1 maja do 31 października na powierzchni 12ha. Liczę na współpracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdźcie, a nie sprawcie.

 

A o zdrowie potrafimy dbać sami, doktorku.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sadzonki Świerka I Jodły Na Plantacje:

 

W ofercie

 

-Świerk Srebrny Kaibab ceny od 0,69zł

-Świerk Pospolity Picea Abies ceny od 0,59zł

-Jodła Kaukaska Nordmanniana ceny od 1,49zl

 

Ilości Hurtowe i Darmowy Transport

 

Link do strony

www.treesplant.pl

 

sadzonki-jodla-kaukaska-abies-nordmanniana-15-25cm-szkolkowana.jpg-sadzonki-jodla-kaukaska-abies-nordmanniana-20-35cm-szkolkowana.jpg-sadzonki-swierk-srebrny-klujacy-kaibab-15-30cm.jpgsadzonki-swierk-pospolity-picea-abies-25-40cm-szkolkowany.jpg-sadzonki-swierk-srebrny-kaibab-25-40cm-szkolkowany.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żywopłot posadzisz,żeby Ci sąsiad żony nie zazdrościł-raz ciachniesz i po robocie.Mam ligustr i to jest ROBOTA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam akurat bluszcz pospolity na siatce. Wciąż zielony i zasłania cały rok. To bardziej na listonosza, bo sąsiad 150m ode mnie i na górce mieszkam, więc ja jego podwórko widzę lepiej, niż on moje. Ale po nim zombie chodzi, dlatego tam nie patrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie żywienia świń. Czy warto stosować chelaty paszowe? Mam tutaj na myśli szczególnie glicynowe chelaty http://arkop.pl/proj...helaty-paszowe/ . Wyczytałem, że mają zdrowotny wpływ na zwierzęta, zmniejszają śmiertelność prosiąt, zwiększają płodność i plenność loch, a przede wszystkim po nich jest lepszej jakości mięso. Stosujecie coś takiego? Ewentualnie co warto podać świniom i prosiakom by polepszyć ich zdrowotność oraz zyskać przy tym na jakości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dość, że reklama, to jeszcze żywienie świń w dziale bydła mięsnego. Co za poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena blondyn wraca na przyzwoity poziom+zaliczki dopłat na kącie-to każdy COŚ musi wyciągnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest firma niby przyzwoita i POLSKA

Ale cel jaki przyświeca to wydoić "chłopka" z rekompensaty

Piszę to bo już tu kiedyś byli ze swoją reklamą

Napisałem że jak chcą to niech doradzają a my przymkniemy oko

 

Aż szkoda takie firmy wrzucać do reklamo-śmietnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie. Szukam jakiegoś sprawdzonego robota. Cena nie za wysoka. Może być używany. Ktoś coś wie może na ten temat? Nie wiem czy do dobrego działu dałem temat. Mam nadzieję, że tak. Będę wdzięczny za wasze opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ci radzę szukać robota nie który doi krowy, ale który sam produkuje mleko. Po co Ci krowy, kuku itd, jeśli wystarczy pudło elektroniki i mleko samo poleci. I korekcja racic nie będzie mu potrzebna. Jeszcze daj go pod panele słoneczne, to energia też mało będzie cię kosztować. Do tego studnia głębinowa po cichu i mleczna produkcja rusza. A krowę wydrukuj w 3D, żebyś miał w razie kontroli agencji, że z chmur mleko nie pada, tylko od niej masz milion litrów. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Chciałem Was zainteresować ciekawym rozwiązaniem. Czasem po zmierzchu zdarzy się, że ciągnik czy maszyna ulegnie awarii. Warto wtedy mieć pod ręką przenośny system oświetlenia, zobaczcie sobie na przykład taki PELI 9490 albo taki delikatniejszy PELI 9420 Niejednemu już uratowały tyłek. Zamiast kombinować i manewrować dodatkowym autem/ciągnikiem można sobie wygodnie doświetlić miejsce usuwania awarii. Działają na własnych akumulatorach.

Jakby były pytania czy ktoś chciałby potestować dajcie znać.

 

Pozdrawiam,

Maciek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby były pytania czy ktoś chciałby potestować dajcie znać.

 

Ja pierwszy chciałbym pRotestować. Masz dział reklam od takich ogłoszeń, to przede wszystkim.

A jeśli chodzi o naprawę w polu - każdy ma latarkę w smartfonie, ja nawet w swojej 60 mam latarkę zakładaną na czoło, a nikt chyba maszyny nie będzie rozjeżdżać na pół w środku pola. Z zepsutą maszyną kobita cię na podwórko nie wpuści?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się