193 postów w tym temacie

Dzień dobry. Agro inspekcje Lotnicze to nowa usługa do szybkiej, wizualnej oceny areałów. Jeśli macie Państwo sugestie lub zapotrzebowanie na lotnicze usługi dokumentacyjne to zapraszam do kontaktu. A można nas znaleźć na fb.:  Agro Inspekcje LotniczeImage2a_kopia.thumb.jpg.7d32d08a8c3d18be8f3af380370208c5.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to jest "bieznes"? Naciąganie mające na celu doprowadzenie do upadłości gospodarstwa, z którego swoją kasę ściągniesz, bo durne prawo komornicze ci to umożliwi i będziesz mieć zysk, a chłop nieważne. To jest bieznes? Do reklam byś to dał, a nie tutaj, bieznesmenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe rzeczy pokazał też Bialpak. Folie prestretch do słomy i sianokiszonki szczególnie zwróciły moją uwagę. Z roślin było kilka ciekawych propozycji chociaż na mnie nie zrobiły większego wrażenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, poszukuję chętnych do wspólnej pracy metodą coachingu biznesowego w powyższym, poniższym lub innym temacie. Telefonicznie lub osobiście w Nowej Karczmie, woj. pomorskie.

 

ogłoszenie w top agrar.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

my używamy velti to jest granulat ze słomy, naturalny. Jest przyjemny dla królików, do tego jest wydajny i dość tani.

królik dobry.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

-Zabezpieczamy się na działkach rolnych, budowlanych, inwestycyjnych, domach, hotelach, pensjonatach itd.

-Mamy najniższe oprocentowanie na rynku i najkorzystniejsze warunki spłaty.

-Nie weryfikujemy BIK oraz zdolności finansowej.

-Obsługujemy całą Polskę

-Nie pobieramy przedpłat.

 

 

KONTAKT:

 

Pracujemy 7 dni w tygodniu.

 

tel:530-127-700

 

pod-zastaw.org

1_pozyczka_1.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Od tego roku pojawiła się możliwość dodatkowego ubezpieczenia, wiodącej firmy, dla Nas - Rolników.

Nie ma badań wstępnych, jedynie trzeba posiadać nr regon ( wiek od 18 do 69 lat ), a przecież każdy z Nas go ma.

Wszystko można załatwić za pośrednictwem e-mail i poczty tradycyjnej.

Ubezpieczenie jest bardzo zbliżone do ubezpieczeń grupowych z zakładach pracy, z tym że sami wybieramy ile miesięcznie opłacamy, są 4 warianty.

Za co np. otrzymamy wypłatę:

- Nieszczęśliwy wypadek

- Urodzenie się dziecka

- Śmierć członka rodziny ( rodzica, małżonka, dziecka, teścia )

- Pobyt w szpitalu powyżej 4 dni + karta apteczna ( można dokonać dowolnych zakupów )

- Nagłe zachorowanie

Może przystąpić sam prowadzący gospodarstwo, a także jego partner życiowy ( nie konieczne zawarcie związku małżeńskiego ) oraz dorosłe dziecko. Co ważne: np. Ja prowadzę gospodarstwo do ubezpieczenia może przystąpić tylko mój mąż lub dziecko, nie muszę ja. Każdy otrzymuje swój numer rachunku gdzie opłaca składkę.

Zapraszam do kontaktu w wiadomości prywatnej - można przesłać tylko swój adres e-mail, na mój e-mail wówczas prześlę szczegóły.

klisiewicz@agentpzu.pl

tel.: 531 53 00 53

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się