193 postów w tym temacie

Chcą to wcisnąć-więc opinie Wasze bezcenne..

różnica wedle mocznika rozpuszczonego w opryskiwaczu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba nikt na forum tego nie stosował, będę pierwszy, znam kogoś kto chwalił ale ostatnio nie mam kontaktu ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W bańkach dwudziestkach wyszło po 16,25 za litr w oddziale procam bo to jedyny dystrybutor w Polsce. Na opakowaniu jest info, że producent to Hiszpania. Jedna bańka waży 26,2 kg

Edytowano przez ikcomas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdżcie Szanowni Goście Firmę nową w branży nawozów tego typu, mi sprzedali i nawet atest z instytutu Państwowego na maila dostałem dotyczący wyrobu, sprawdziłem bo wziąłem większą ilość i zawartość się zgadza jak nigdzie indziej te 150g boru, też w formie boroetanoloaminy.

Dopiero widzę stronę zakładają ale kontakt jest, mają sporo innych nawozów a cena niższa jak u konkurencji.

http://www.sarzyna.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam rozrzutnik do wapna firmy  Agrex sprawdza się bardzo dobrze. Z tego co kojarzę jest to polski producent, a maszyny mają solidne.

 

Edytowano przez jarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich gości forum.

W ramach wprowadzenia nowego typu folii do balotów poszukujemy chętnych do wzięcia udziału w sezonowej serii testów prototypu nowego typu folii.

- Numer telefonu kontaktowego: +48 (22) 219 6394
Jakie informacje są niezbędne by wziąć udział w testach: roczna ilość owiniętych beli, aktualnie używany rodzaj folii, typ owijarki i data produkcji
- Rekrutacja do projektu trwa do początku pierwszego pokosu w 2019 roku
- Liczba uczestników jest ograniczona (* do momentu uzyskania wymaganych typów i profili opakowania)
Kandydaci deklarują zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych wyłącznie na potrzeby projektu.

Pozdrawiam

Grzegorz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi proszę, gdzie zazwyczaj poza forum oczywiście, szukacie informacji np. na temat napraw etc.? Ja jakiś czas temu znalazłam dość ciekawy portal, a konkretnie https://czesci-ursus.pl . Są tam dostępne interesujące artykuły, w tym porady. Może znacie jakieś podobne miejsce w sieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ikcomas Ty masz zbyt dobre serce ja takich ściemniaczy NIE toleruję 

Szkoda że mnie wyprzedziłeś byłby ban 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

linkowanie, mówi Ci to coś? reklamy w necie działają w dwie strony ;-)

uwierz mi naprawdę bardzo mało zostawiam, tylko ban i ban, tak dla odmiany od czasu do czasu inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od stylu tego posta 

Jeśli gość pisze że ma sklep internetowy to OK 

Mało wtedy nawet mu pomagam i kieruję do sprzedam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesienny sezon obowiązkowych ubezpieczeń rolnych.

 

 Obowiązkowe ubezpieczenia upraw rolnych z dofinansowaniem, z budżetu państwa (do 65%) zabezpieczają rolników przed stratami związanymi ze zjawiskami pogodowymi.

 Jesienią rolnicy mogą ubezpieczyć uprawy zbóż ozimych: pszenicę, jęczmień, pszenżyto, żyto, rzepak, rzepik oraz wykę ozimą. W zakresie ubezpieczenia chronione mogą być zwierzęta takie jak: bydło, owce, konie, świnie, kozy oraz drób.

Dotacja na ochronę zwierząt obejmuje skutki huraganu, powodzi, deszczu nawalnego, gradu, pioruna, obsunięcia się ziemi, lawiny oraz uboju z konieczności wskutek wymienionych zdarzeń. 

 

Oferujemy korzystne ubezpieczenia takich firm jak Generali, Warta, Allianz, PZU, Compensa, Ergo, Hestia, UNIQA. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego 720 770 533 lub 506 509 964   

Darmowe porady prawne.

 






 

Edytowano przez jarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, lokizom napisał:

Co do wezy, nie polecam, bynajmniej u mnie sie nie sprawdzily, zbyt nierowny teren i jedne sie ciagna a inne w powietrzu. Te ciagnace czasami nawet sie odkrecaly i wtedy ich szukalem na polu, najczesciej na poprzeczniakach. Jakbys chcial zakupic chetnie sprzedam swoje prawie nic nie uzywane, cena bylaby naprawde okazjonalna

@lokizom Banan Ci się szykuje w nagrodę 

Ale węże do RSM może od Ciebie kupię ;) ;)

Edytowano przez jarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli o tym, jak różni się prawdziwe rolnictwo od tego, co pokazują nam reklamy :P

Chciałbym się od Was dowiedzieć, gdzie reklamiarze popełniają największe błędy i wypaczają obraz rzeczywistości. Tak się składa, że reprezentuję "drugą stronę" i przygotowuję kampanię dla klienta, któremu zależy na jak największym realizmie... No a skoro sam nie znam życia na wsi, to liczę że inni mi o tym opowiedzą ;) Czego powinienem unikać, jakich stereotypów NIE powielać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to nowość realna  reklama :P

A tak całkiem poważnie to my oczekujemy tylko prawdy 

 

Ale jest tu kilku speców co uwielbiają reklamy Oni ci pomogą :D 

Edytowano przez jarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. rolnik nie chodzi po wsi w gnojofilcach i podartych ciuchach.

2. bez Unii rolnik żyłby zdecydowanie lepiej. 

To tak na szybko. Koledzy coś dorzucą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie prowokuj!

Gdzie Ci lepiej bez UE i PiSu by było???

chociaż na wojnie można zarobić,a pewnie po 2004 wojna była by domowa w naszym pięknym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś słyszał i miał kontakt ze środkiem o działaniu repelentnym na zwierzynę? Margin plus to nawóz dolistny do stosowania w całym okresie wegetacyjnym. Jego działanie uboczne to ochrona upraw przed wyjadaniem i zgryzaniem roślin przez zwierzynę i ptactwo. Jeśli ktoś ma pola przy lasach i co roku narzeka na szkody w uprawach wszelkiego rodzaju to zapraszam do zapoznania się z tym produktem. Jest stosunkowo tani i skuteczny. Więcej informacji na stronie nasionadukiewicz.pl lub na facebooku.

Zapraszam do kontaktu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2020 o 08:55, GNBiP Dukiewicz napisał:

Czy ktoś słyszał i miał kontakt ze środkiem o działaniu repelentnym na zwierzynę? Margin plus to nawóz dolistny do stosowania w całym okresie wegetacyjnym. Jego działanie uboczne to ochrona upraw przed wyjadaniem i zgryzaniem roślin przez zwierzynę i ptactwo. Jeśli ktoś ma pola przy lasach i co roku narzeka na szkody w uprawach wszelkiego rodzaju to zapraszam do zapoznania się z tym produktem. Jest stosunkowo tani i skuteczny. Więcej informacji na stronie nasionadukiewicz.pl lub na facebooku.

Zapraszam do kontaktu!

Wysyłacie to kurierem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

myślę już jakiś czas na hodowlą jakiegoś zwierzęcia z myślą o hodowli nastawionej na sprzedaż. W ogóle mało poświęca się tematowi zwierząt egzotycznych. Przecież na tym również można zarobić. Ostatnio szukałam w necie jakiś ciekawych zwierząt i znalazłam info o wężu zbożowym. Tutaj jest art o tym jak je hodować (........) I co myślicie, że łatwo będzie rozkręcić hodowlę węży?

Edytowano przez jarki
Reklama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się