ikcomas

CETA Mercosur-wolny handel

62 postów w tym temacie

Jakie dajecie propozycje na jutrzejszy zjazd baranów w sprawie ceta? Liczę na to, że Walonia zostanie przy swoim, a kanadyjski premierek niech spada do swoich gmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może być problem bo to mały region

Gdyby tak powiedzmy Bawaria się zbuntowała

Czy jakiś znaczący region we Francji to byłoby coś

Maluśkich jakoś w kuluarach PRZEKONAJĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś dużo w necie sprzecznych info na ten temat. Niektóre źródła (w tym STRASzydło) podają, że jest porozumienie, a inne, że rozmowy przełożono. O co tu w ogóle chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie wiadomo o co chodzi to wiadomo o co chodzi :) Pewnie chcieli coś dla siebie ugrać extra to postroili fochy a finał będzie taki jak miał być .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. piSS i reszta bandytów z ław sejmowych też swoje ugrała, a gorszy sort niech się sam martwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czuję się jak u siebie POD KOŚCIOÅEM-czarnowidztwo- w 2004 tak samo przed UE przestrzegali."Popierajmy Unię czynem-umierajmy przed terminem"-głosił nasz weterynasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i tyle ta unia teraz dała. Dopłaty są niczym w stosunku do wszystkich podwyżek od tamtej pory, szczególnie środki produkcji i grunty. A teraz w prezencie dla wytrwałych takie coś. I chore komentarze rządzących, że to dla naszego dobra. Chyba jedynie ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i tyle ta unia teraz dała. Dopłaty są niczym w stosunku do wszystkich podwyżek od tamtej pory, szczególnie środki produkcji i grunty. A teraz w prezencie dla wytrwałych takie coś. I chore komentarze rządzących, że to dla naszego dobra. Chyba jedynie ich.

 

Marecki pierdlisz, Unia zabrała nam rynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem czasu wymieniać wszystkiego, co straciliśmy i wspomniałem tylko trochę o kosztach. Strat przez Unię jest mnóstwo i teraz doszła kolejna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwróćcie też uwagę na hipokryzję premier kanady (celowo z małych liter), przebiera nóżkami żeby jak najszybciej zawrzeć traktat i jaka to szansa dla UE, przecież kanada jest tak wspaniała i daje nam taką cudowną możliwość, zupełnie bezinteresownie tak z dobrego serca po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W artykule farmera zaciekawił mnie jeden z komentarzy, ten długi. Jestem nawet skłonny w to uwierzyć, że protest Walonii był podpuchą tak samo, jak temat aborcji. Żeby tylko uśpić czujność. Do samego końca Belgia przeciwna, szczyt odwołany i nagle ugoda i mamy sreta.

A rudy pajac zadowolony, bo misję spełnił.

 

http://www.farmer.pl/prawo/przepisy-i-regulacje/tusk-w-niedziele-szczyt-ue-kanada-i-podpisanie-umowy-ceta,67758.html

 

Komentarz 5, niejakiego czujnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli - róbta co chCETA - my zrobimy swoje . Tak działało za faraona i za Stalina i tak działa dziś . Naiwnym wydaje się że coś mogą zmienić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podoil. Pazdana ogląda. Potem Shamless i lulu.

Wbije się w ekodoplaty i mam gdzieś.

Nie, no bez żartów. zacznę czytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te Boss, pogadamy jak pszeniczka będzie po 400. A u mnie hektary pomidorów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się