Pałuczanin81

Farmer-chat

2742 postów w tym temacie

Lucyna ma złe geny, bo z talią nie grają.

Gdzie ar znowu jest. Wpadnie tylko na chwilę, pomarudzi i już go nie ma. Albo go ta kiełbaska darmowa pogoniła, albo do szwagra poszedł dojarkę pożyczyć. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szanowni użytkownicy, w tym kraju demokracja jest zagrożona, w całym kraju. Podobnie jak na tym forum. Nie może być tak że łże elita wprowadzi ekskluzywne subfora. Dość łamania demokracji. Jeśli jesteście zainteresowani naszą pomocą, prosimy o wpłatę dziesięciny na podany na profilu numer konta. Nie zawiedziemy was. Przyszłość jest nasza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, czyżby chat farmer się przyjął? Żeby to działało jak w tej chwili nie możemy ignorować nowych użytkowników. To śmietnik, gadamy o wszystkim ze wszystkimi. Kim jest użytkownik @pixulka? Nie znam. Pisze czy "ktoś kto wybiera się na Forum Sektora Wołowiny" nikt nie odpowiedział

@pixulka skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojciec doniósł, że ona w mafii jest. Lepiej uważaj. ;)

 

@jarki, obiecane

 

2piwko.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teee KOD-u? Co się nie podoba? Ujawnić priv? IP? Dobrze było jak niszczyliście złodzieje nasz kraj? A jak od koryta oderwali to kwik. Wypad!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy inny temat jarki by mi usunął-chociaż TERAZ zapiszę się w niechlubnych kartach FORUM-FARMERA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie ryba chociaz nazwisko mokre mam

@ar i agromatik-wszędzie SAMI SWOI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pałuczanin może tym samym eszelonem przyjechalim na ziemie >:( "odzyskane" Chociaż z tego co dziadki mówili to "dobrowolnie" ładowali wsiami i osadami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój dziadek na Żuławy przybył ze wschodniej Ukrainy. Potem po wojnie wysiedleni Niemcy wracali i próbowali go wykurzyć, ale miał kaema na strychu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziadek był w Gorlicach w krakowskiem ,później kogoś stąd wysiedlonego spotkal i na żnin celował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się