Pałuczanin81

Farmer-chat

2742 postów w tym temacie

@jarki-golnij sobie szklankę ar-nalewki

@ar-jak po wyborach!awansowałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi, w sumie podeslijcie linka do foto przetrzasacza z-264/d 2'60 samasz, bo jest za tyle co Pani Jarkowa w markiecie wydaje. A na necie ni uja o niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napiszę wieczorem na portalu pauczan, to zobaczysz.

DLA jednego takiego proponowałem zastępcę w związku, pod warunkiem że zaloguje się na forum. I nic.

Wyjazd dobry. Kolejny farmerowicz poznany osobiście. Podróże kształcą. Nie będę jeździł już drogą 240 ,tylko 10 :)

 

To nie jest moja nalewka, to gnieźnieńska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ar-10tka to nie pałuki-coś tam zahacza koło Osieka...i tyle

Kolejny forumowicz poznany osobiście ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pawlak mawiał ot szlifiereczka się znalazła, a ja powiem gieodeta :P rzut beretem od 10tki? no ja :P

marecki się wścieka? no ja :P

 

no kolejny. ale farmerowicz, na forumowicza nie chce mówi że za trudne logowanie :P

 

nie wyobrażasz sobie oddziaływania farmera,

gdzieś się żalę posłowi jakiemuś na prawo łowieckie. poseł odpala ipada, pokazuje komentarze, że pozytywne i mówi tylko jeden jakieś głupoty pisze, patrząc po niku to od was, ze szczecina :P , no ale to akurat o portalu

 

była zadyma z wycinką u nas, ja wkleiłem jakiegoś linka na forum, rozmawiam z ważnym, on pokazuje maila od zastępcy. zastępca pisze szanowny panie, tu jest wyjaśnione. klika link, wyskakuje post który ja wkleiłem :P

 

zdziwisz się kiedyś jak ci ktoś w realu zacytuje pauczana :P, gorzej jak pojedzie mareckim :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie kumam tych trudności z logowaniem. Toż to proste jak DK10 samochod-rodzinny.gif

 

O wiele trudniej zalogować kartę moja stonka, albo kupić cukier w tezcoś. Stado chińskich studentów z oklahomy loguje się bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma dwa. Sam widziałem. Teraz budzę się każdej nocy z obawy przed tym drugim, bo on działa nocami, jak na polityka przystało. Ar wszystkiemu zaprzeczy, też jak na polityka przystało. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pałuczanin mniej metylowego jeżeli nie widzisz różnicy:)Przy wolnym czasie możemy z Ar zrobić Tobie wjazd na chatę ;D On z północy ja z południa

1 osoba lubi to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skąd ar-to ja wiem,bo Go na fb namierzyłem-ale pyrlandia to po wielkopolsku,która też sięga teraz za Piłę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DLA jednego takiego proponowałem zastępcę w związku, pod warunkiem że zaloguje się na forum. Korupcja? >:D

@Pauczan, o ten wpis? Jako ar umiem wklejać, a jako Grzegorz nie :)

 

@Grzegorz, najpierw pauczana najedziem, potem mareckiego.

Pauczan Ty już nie sciemniaj, przeca ja ci sam się przedstawilem :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siłą do ZWIĄZKU-jak dziadka do kołchozu albo PZPR-ja tam po dobroci mogę-jak duże są składki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się