Pałuczanin81

Farmer-chat

2742 postów w tym temacie

Siłą do ZWIĄZKU-jak dziadka do kołchozu albo PZPR-ja tam po dobroci mogę-jak duże są składki

Chyba zet od ha w całym kraju.

U nas 5zet/ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet szukać zamiaru nie mam,bo nieszkodliwy jesteś

Ale mnie szukałeś? Znaczy że ja Iwan groźny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu mi z automatu zmienia skin i nie idzie zmienić spowrotem?

 

Naprawiłeś?

Też nie lubię mobilnej

 

:P a mówiłem Ci że android jest do kitu :D

Windows to jest to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Włączenie wersji mobilnej to błąd, który potem ciężko naprawić.

Ale na andku podstawowa wersja też dobrze śmiga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ar, nie wklejaj tyle razy tego samego, bo Pałuczanin bana Ci da. 2krzeslo.gif

chyba banana :P

 

@jarki a uj wie co było przyczyną. Najgorsze że nie miałem na mobilu możliwości zmiany na tradycyjną. Na kompie można zmieniać. Był kilkaset razy wciskany guzik powrotu, znalazło stronę tradycyjną i reset hujułeja, i na razie git.

Najciekawsze że forum na fonie nie działało. stąd tyle razy był post. dzięki za posprzątanie, przepraszam.

mysłałem że to te zmiany już...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Banana może też da. Po nim lepiej wszystkiego się spodziewać. ;)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cisza na forum -czyżby wszyscy siedzieli nad wnioskami czy już w kolejce w agencji ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę Wam namieszałem-usunąłem ale to dla dobra sprawy ;)

Myślę że po znajomości wybaczycie :P

 

@Marecki o Twoim AUCIE głównie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dobre i tanie auto?

Tylko w benzynie.

Dawaj polecimy na nimcy, za 700 eur znajdziem 04r , hans jako pierwszy i jedyny właściciel, przebieg ok 200 000 km. Jak masz 1000-1400 eur będziesz miał z przebiegiem 100 000 km od jurgena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skrzynia automatyczna się skończyła. Poprzedni właściciele się nad nią znęcali, żona jeździła ostrożnie i dzięki temu 8 lat samochód wytrzymał. Piękny mercedes w201, z '87 roku. Sentyment jest...

Jutro zmiana, @ar do Karlina jadę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zajezdzasz na kawę?

Ja 4lata temu od fryca kupiłem kia Benz, miała 116tkm, dziś 180, z tego dużo polnych dróg i dzików. I zdechnac nie chce.

No ale można kupić marca, beme, lub jak imen paska w tdi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu znowu cztery razy Ci wyszło?

Mercedesy są twarde. Nawet teść swojej 190 nie może od kilku lat zajeździć, a stara się solidnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy tylko ja mam zawiaskę na forum? podczas wczytywania zniknął znacznik "odpowiedz" cały czas kóleczko wczytywania się kręciło. i pojawiło się razy 4. Przy próbie odświeżenia pojawiło się błąd strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka technologia. Ja od paru miesięcy mam schowane tematy ogólne. Robi mi z nich ukryty dział i muszę wchodzić osobno.

Czasem też przy odpowiedzi nie chce mi wkręcić, i klikam drugi raz. Potem się okazuje, że jednak wkręciło przed chwilą i jarki ma co kasować. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz upatrzone jakieś autko czy pełna improwizacja ? Możecie się śmiać z Tdi ale moja audi 100 adoptowana w wieku dwóch latek dożyła ze mną wieku lat 21 . Służyła za auto do jazdy po polu jak brakło paliwa lub 50 kg nasion i trzeba było podrzucić i do jazdy po autostradach zanim te wybudowali w Polsce . Pewnie kręciła by się dalej gdyby żona nie przejechała się z zerwanym paskiem wentylatora . Czasem myślę że zrobiła to z premedytacją bo miała już jej dość . W końcu byliśmy razem dłużej jak z nią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciała być jedyną. ;)

Jadę na pewniaka. Auto sprawdzone wczoraj przez brata, bo mieszka niedaleko. I też w tdi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasy się zmieniły polityka firm i silniki też . Dzisiaj na na nowe tedeki bym się nie dał namówić . Gdyby nie manipulacje dojnej zmiany przy LPG które systematycznie drożeje a będzie jeszcze gorzej to to wybrał bym 2,4 benzynę i instalacja gazowa ale to już rzecz gustu i upodobań .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem do tej pory 2.3 lpg i było tanio, zrywnie i lekko. Teraz idę na diesla, bo uparłem się na pewien model, a w gazie są droższe. Za to nie chcę dużo na cztery kółka wydawać. Jeśli się nie sprawdzi, to wymienić zawsze można. Ale oby się sprawdził, bo nie należę do ludzi kupujących samochód na rok, dopóki jeździ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się