Pałuczanin81

Farmer-chat

2742 postów w tym temacie

Te "małpy" od razu nie dadzą banana najwyżej śmietnik-a jeśli będą mogli się wykazać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te "małpy" od razu nie dadzą banana najwyżej śmietnik-a jeśli będą mogli się wykazać

 

To doczekałeś się ostrzeżenia nawet podwójnego

1 osoba lubi to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na CHATcie miało być wszystko traktowane z przymrużeniem oka? A czym się adresuje wiadomość -> @ ??? ???

Możesz mnie wyrzucić @jarki-CZEKAÅEŚ TYLKO NA OKAZJĘ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No @Marecki na forum to taki groźny ;D, a w realu to pewnie " mamusia to, mamusia tamto, a ile wolt to mamusia wytrzyma?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed ślubem i krótko po nim to tak prawie było. Ale potem parę razy tak mnie zjadowiła bestia, że się dobre skończyło. I nie "mamusiu"!!! :D Wystarczy "mamo", chociaż chwilami nawet tyle to za dużo. Szanuję ją bardziej, niż własną matkę, dlatego kiedyś to wykorzystywała. Ale trafiła kosa na chiński mur, szczególnie odkąd nie jadę do teściowej na pokój, tylko do siebie na poddasze, z osobnym garażem, ogródkiem i wejściem. 61wakacje.gif

 

A jeśli o to urządzenie chodzi, to już powiem. ;) Kombinuję otwieranie i zamykanie kurnika na pilota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Marecki-najpierw się z Teściową popstykałeś,a teraz musisz pilot do kurnika dorabiać-a wystarczyłoby gębę otworzyć:"Mamusiu zamknij/otwórz kurnik!"

Napisz na PRIV jak się można jarkiemu jeszcze narazić żeby mnie z forum wyrzucił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Damian, wodę mają bieżącą, w samorobnym poidle. Ziarno w karmniku, też sam robiłem, wystarcza na tydzień. Karmnik do śruty większy i wystarcza na prawie miesiąc. Ale i tak codziennie u nich jestem, szczególnie wieczorem jak śpią, żeby im dać na rano parowane ziemniaki (pobudkę mają o północy), zebrać jajka i nacieszyć oczy ich widokiem. A pilot to bardziej na deszczowe poranki, jak nie chce mi się po wstaniu na gaciach na dwór iść. ;)

@Pałuczan, u teściowej nie mam kur. Miałem wiosną i latem, ale w dziwny sposób ogrodzenie dostawało dziury i kury musiałem na polach łapać.

A jeśli chodzi o to tamto, to nie wiem, o co chodzi. Dlaczego Ci tak zależy, żeby Cię jarki czy ktoś inny wyrzucił? Co w tym fajnego? Odstaw to zielsko, chłopie, mówię Ci. Albo powiedz, co bierzesz, że takie filmy masz, to teściowej dam.

Bo nie kumam, o co Ci biega. Dostałeś bana i robisz halo z tego. Sam wiesz najlepiej, czy zasłużony, czy nie. Ja kiedyś dostałem też. Moderatorzy uznali, że słusznie, ja nawet dziś bym się z tym nie zgodził, ale oni tu są od porządku i chwała im za to. Teraz tylko się z tego śmieję, bo ban znaczy "ogarnij się", a nie, że ktoś ma do mnie osobistą urazę i to ja mam coś ze sobą zrobić, a nie mod. Zrobiłem i jest ok, ale pamiątkę na koncie mam "nie wygłupiaj się" i warto pamiętać o tym. Przydaje się w kontaktach z ludźmi.

Nie napiszę Ci, co masz zrobić, żeby ktoś Cię wyrzucił, w dodatku ktoś imiennie. Nie rób z niego Stalina. Nie chce nikogo stąd wyrzucać. Pilnuje ładu na forum, a wczoraj żeś pojechał ostro, nie ma co ukrywać. Też bym się wkurzył, gdyby to było do mnie i na pewno bym użył przycisku "raportuj", a prywatnie bym takie bluzgi Ci puścił... Powiem jedno, bo za dużo już gadam: zewrzyj poślady, rusz głową i wracaj normalny. Tego Ci życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra po wykładzie Mediatora-Mareckiego

Zawieszam blokadę niech się wypowie druga strona

Każdy ma prawo do obrony i drugiej szansy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@jarki-tylko prosto to skojarzyłem-małpy->z bananami,ale trafiłem na BRAK HUMORU-przez myśl mi nie przeszło I BARDZO ZDZIWIÅO,że traktowane to będzie jako OBRAZA UŻYTKOWNIKÓW ???Wystarczyło usunąć posta-skoro masz uraz- Gdybyś jeszcze nie ignorował moich postów w dziale NAWOZOWYM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Płyn http://forum.farmer.pl/topic/1862-kwasomierz-glebowy-ph-metr/page__hl__helliga__fromsearch__1

 

Przez wiele lat regularnie na rzepak wczesną wiosną sypałem kizeryt

Widocznie za mało i za rzadko bo zasobność Mg nie rosła dobrze że plony zwyżkowały

Od trzech lat zmieniłem taktykę sypię siarczan magnezu pod wszystko

 

@Pałuczanin81

Pytałeś o płyn przecież pokazałem o jaki mi chodzi

No cóż przecież pisałeś wczoraj że masz 15 letnie doświadczenie i nie potrzebujesz rad innych ???

Wierz mi ja mam ponad dwukrotnie większe doświadczenie i ciągle się uczę

Zwłaszcza od WAS na tym forum i portalu

 

Na przyszłość proszę o więcej szacunku i piszę to do WSZYSTKICH forumowiczów

 

 

 

Mam nadzieję że MEDIATOR :) był skuteczny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I wzajemnie z tym SZACUNKIEM...tylko co mi o daje,skoro status mam nadal zapełniony?(bo jeśli będę chciał komuś FAKTYCZNIE WYGARNĄĆ to nic mi nie stanie na przeszkodzie-nie muszę stosować porównań)Od nauki to i tak mam głównie przedstawicieli Chemirolu i maruderów z UTP->też czytali i stwierdzili,że"klawiatura wszystko przyjmnie"

Zresztą doświadczenie to różnie liczone może być-moje to interwencyjnie,bo gdyby żył mój brat,nie został był rolnikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pałuczanin bez urazy ale na takim areale ,to powinnes gdzieś pracować ,a te twoje ary, to hobby po godzinach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@miwigos-mnie starczy-przynajmniej nie śnią mi się kredyty za hektary i maszyny

.Poza tym kilka razy próbowałem podjąć zatrudnienie-kończyło się to dyscyplinarnym,w końcu w rodzinie skończyły się znajomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki jesteś konfliktowy,mnie też się nie śnią,a jak PIS odejdzie i zabiorą 500+ ,też starczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIKT tego nie zabierze tylko jakieś podatki wymyślą.Im mniej mam,a więcej dzieci-to bardziej korzystam(premie,niskotowarowe,mops,krus,500+)-w przyszłym roku też ma być" restrukturyzacja"-znów kupię loszki,które skieruję na rzeź...i po sprawie :) miwigos-módl się i pracuj(ja tylko to pierwsze :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś moje POŻEGNANIE Z FORUM-życzę Wam owocnych konwersacji ,przytłaczających plonów(po wzajemnych poradach),każdych Wesołych ŚWIĄT i Szczęśliwych Nowych Roków-POZDRAWIAM I BĘDĘ ZA WAMI TĘSKNIÅ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się