Pałuczanin81

Farmer-chat

2742 postów w tym temacie

może on nie w Holandii tylko w Korei Północnej? Tam internetu nie mają... przynajmniej takiego jaki my znamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Pałuczanin, pytanie mam za 0,02PLN.

Od powrotu już któryś raz czepiasz się naszego Kolegi i zadań do niego należących. O co Ci chłopie chodzi? Bo siejesz ferment i nie podoba mi się to!

Ode mnie banan-pogo.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak Jego imiennik nadużywa władzy...nic Jemu nie zrobiłem,a mi nawpisywał

Więc skoro mogliśmy SZEFOWEJ składać postulaty-jak ma NOWE wyglądać to może modery powinni się konsultować...

Jarkiego znasz mnie nie niekoniecznie a mimo to jako zwykli użytkownicy się UPOMINAMY???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja to inaczej rozumuję. "Upominam" użytkowników w reklamach. Ciebie "upominam" jako kolegę z forum. Bo nie podoba mi się Twój stosunek do naszego innego kolegi. Nie patrz na niego jak na kogoś wyższego, z władzą. To nasz kolega.

Też nie lubię władzy. Zresztą kto ją lubi? Ale jak na władzę spojrzysz przez koleżeństwo, to może będzie inaczej. Damian to dla Ciebie kolega, czy władca? A ikcomas? A gdyby oni dali Ci też bana, to przestaliby być kolegami?

I wcale Ci nie nawpisywał. Mówię Ci. Gdybyś wiedział, za co ja kiedyś dostałem bana, to byś się obraził i nigdy więcej tu nie wrócił. A Tobie się wtedy należało. I tym ciągłym wracaniem do tego to pokazujesz. Bo ktoś inny dostanie bana, przyjmie go i albo zrozumie jego powód i żyje dalej, albo się obraża. Nie wiem czemu, ale wybrałeś drugą opcję. Ciągle wracasz do tego, wspominasz, a jarkiego najchętniej byś zwolnił. Zrobił słusznie, za co go teraz ciągle obrażasz, a on woli to przemilczeć. Nie piszę tego z jego polecenia. Nieważne, czy go znam, czy nie. Wkurza mnie, że rzucasz jadem. Jesteśmy tu wszyscy kolegami, a nie wrogami. A czytając Twoje posty czuję się jak na łowieckim, bo tam tylko się wyzywają i pokazują jedynie swoją rację. Nie lubię używać tych słów, ar już wie o tym, ale kurwa się ogarnij. To było 10 grudnia. Długo jeszcze będziesz do tego wracać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chętnie. Ale sam przestań się czepiać. I będzie gitara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś moje POŻEGNANIE Z FORUM-życzę Wam owocnych konwersacji ,przytłaczających plonów(po wzajemnych poradach),każdych Wesołych ŚWIĄT i Szczęśliwych Nowych Roków-POZDRAWIAM I BĘDĘ ZA WAMI TĘSKNIÅ!!!

:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są dwa wyjścia

Ogarniesz się i kończymy temat

Żegnamy się i KROPKA

 

Nic tu więcej wyjaśniał NIE będę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Jarki-chcę usunąć konto-REGULAMIN traktuje,że to możliwe..i NIC POZA TYM JAK TO UCZYNIĆ...więc jako WÅADZA napisz jak to wykonać...ALBO ZRÓB TO ZA MNIE

i KROPKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze nikt Ci tu bana nie dał tylko ostrzeżenie, bana dawałem wielokrotnie i uwierz mi nie napisałbyś ani słowa po mojej interwencji

po drugie zdjąłem Ci jedno ostrzeżenie na zachętę (właściwie za pozytywną zmianę opisu Twojego konta) - pewnie nawet nie zauważyłeś

po trzecie nie zachowuj się jak małe zbite dziecko bo w Twoim wieku to już nie wypada

reasumując forum jest do przekazywania wiedzy, dzielenia się swoimi spostrzeżeniami, doświadczeniem itp do czego zachęcam

 

P.S.

@z.. Ty wiesz - zapraszam rejestracja wcale nie jest taka trudna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie na TYM forum od początku naszego pisania (6 lat) ;)

Cel był i jest ten sam merytoryczna rozmowa na temat rolnictwa

Tego się trzymajmy jak kogoś interesuje dziecinada-pyskówki to odpowiednim miejscem jest agro fotka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz oni są PRZEREKLAMOWANI i nic już im nie zaszkodzi :D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie na TYM forum od początku naszego pisania (6 lat) ;)

Cel był i jest ten sam merytoryczna rozmowa na temat rolnictwa

Tego się trzymajmy jak kogoś interesuje dziecinada-pyskówki to odpowiednim miejscem jest agro fotka :P

W dziedzinie rolnictwa nie mam nic do dodania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może by tak co nieco z 2 lutego usunąć Panie Moderatorze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tu NIC nie usuwałem to robota admina chyba 

 

Myślę że wszystko jest już OK i nie wracajmy do tego  :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CO "technicznie"zmieniło się na forum?już wiem-awatar można dodać!

Fotki bez garnka będzie można dodać?

Edytowano przez Pałuczanin81

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach przyzwyczaił się człowiek do starego,1 plus- przynajmniej z fotkami będzie spokój.

1 osoba lubi to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Daymon napisał:

Ach przyzwyczaił się człowiek do starego,1 plus- przynajmniej z fotkami będzie spokój.

znaczy że ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Znaczy że"-nie lubię jeśli ktoś uszczęśliwia mnie na siłę. Czemu mam postów-0 reputacja-1 i napisane że dołączyłem dziś do forum???Nie wiem jak Ty ale ja nie lubie zaczynać wszystkiego od nowa,a przy Tobie czuję się troch z dyskryminowany.A tak ogólnie na smarku strona działa trochę słabo i jest ciężko się połapać co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Daymon, bo ar ich ten tego, wiesz, kopertę podsunął, znajomymi z Sejmu postraszył... 

Chciał kurtkę, ale powiedział, że z niej rezygnuje z zamian za awans na forum. No i dostał. 0pleasantry.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się