Pałuczanin81

Farmer-chat

2742 postów w tym temacie

Może to i dobre rozwiązanie. No bo jakby ona mi miała te ukrainki selekcjonować to ja dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdybyś Ty miał je wybierać, to lepiej jedź w te Bieszczady :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalezione obrazy dla zapytania a może by tak rzucić wszystko i wyjechać w bieszczady
 
W sumie nigdy nie byłem, a zastanawialiście się gdzie mają wyjechać ludzie którzy mieszkają w Bieszczadach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ikcomas ubezpieczenie od suszy opłaciło się do 2008 

Kiedy to była SUSZA że jęczmień jary z portek nie mógł wyleźć 

Szkody oszacowali na 50 i więcej procent okazało się że oziminy zaskoczyły 

Rzepak 5 na dzień dobry pszenica oź 8 itd wtedy niektórzy ubezpieczycielem 

Ci mniejsi klękli a na drugi rok PODWYŻKI i szkolenia dla pracowników 

Tak się zakończyła era korzystnych ubezpieczeń 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie myślałem że dożyję czasu kiedy ktoś wywodzący się  z tego programu powie coś mądrego

 

@ikcomas gdzie żeś się podział z tą suszą co przerodziła się w monsun letni :p

Edytowano przez jarki
Połączenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Echh tylko co zrobić żeby ten film dotarł do szerszego grona? Ja od lat np kupuję tylko polski cukier bo zachodni mi szkodzi, tak jak ciepła wódka ;-)

@jarki jaki monsun? już sucho się zaczyna robić

1 osoba lubi to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... akurat Grzesio często mówi coś mądrego (nawet jeśli to bywa sponsorowane)... jarki, nie tylko ty jesteś sensei... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest rozpoznawalny. Żeby go tylko jakieś ,,nieszczęście,, nie spotkało.

To jest postawa patriotyczna

Edytowano przez lokizom
1 osoba lubi to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A  ja się narażę i parę gorzkich słów napisze, pierwsze to głupia wieś zawsze daje się nabrać na obietnice w wyborach, jest dostrzegana tylko w kampanii, po wyborach albo całkowicie pozostawienie albo dojeżdżają na każdym kroku, przedstawiciele to też nieszczęście im głupszy i głośniej drze mordę tym większy poklask ma

Druga sprawa to zachłanność gdzie niektórym we łbach nieźle namieszało, ciągłe przesuwanie granicy opłacalności, a co idzie z tym coraz więcej trzeba produkować i na coraz większą skalę, jak słyszę to magiczne słowo "rozwój" to coś we mnie pęka... zjadanie własnego ogona, ciągle mało ... gdzie często wystarczy dbać o to co się juz ma

Trzecia sprawa to chłam z zagranicy, nie sprowadza go nikt inny tylko polak (celowo z małej litery} ebany janusz byznesmen to kombinuje jak złoty interes zrobić kupić z zachodu coś do utylizacji, przepakować na miejscu i swoim sprzedać w cenie dobrej jakości, oczywiście w swoim zachowaniu nie widzi nic złego,   janusz jest tylko małym kucykiem  na karuzeli gówna która się kręci i obrzuca wszystkich na boki, a rolnicy akurat jak te dzieci weszły  na nią 

Jesteśmy tak bardzo w .upie obecnie  ale jeszcze tak nie czuć 

1 osoba lubi to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@sapek przemilcze to :D

Tak dziś patriotyzm ma w większości przypadków inne znaczenie 

Postawa gościa godna pochwały a programu nie lubię i nie oglądam

Na samym początku mnie zrazili ukradli nam tytuł :p 

W tym co pisze @barts jest prawda wyścig szczurów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... tak jest jak mówicie ale niestety sami sobie gotujemy ten los... z jednej strony wyścig szczurów z drugiej rzesza ludzi żyjąca z różnych form socjalu...może mnie teraz ktoś zlinczuje trudno, ale ile jest takich przypadków gdzie chłopy jak dęby sobie pokupowali swego czasu renty, jeżdżą po sanatoriach za kasę z nfz, albo cała upłynniająca swój socjal żuleria podsklepowa... nie będzie dobrze jeśli będzie faworyzowane ciągle kombinatorstwo i nieróbstwo a uczciwemu człowiekowi pracującemu od rana do świtu będą rzucane kłody pod nogi i dowalane ciągle nowe podatki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tutaj potrzeba zmiany mentalności społeczeństwa, dziś kombinator, często oszust cieszy się uznaniem, bo umie sobie poradzić, w Skandynawii wprost przeciwnie, dlatego jest tu jak jest i lepiej nie będzie bo mentalność ludzi jest spierdo... jak z jakiegoś dzikiego zakątku Rosji, niby jesteśmy na "zachodzie" mentalnie wschód

Powiecie pokolenia spaczone komuną, niestety młodzi obecnie nauczyli się od starych i są jeszcze gorsi 

Edytowano przez barts

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... dokładnie - potrzeba zmiany mentalności... ale żeby faworyzować zaradność i pracowitość to trzeba najpierw takich ludzi w polityce, a tacy nawet jeśli są to są nieliczni i nie zostaną poparci bo większość zawsze wybierze tych którzy dają rybę a nie wędkę (przykład ostatnie wybory)... i tak błędne koło się zamyka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie przecież on powiedział rzecz oczywistą, to co my wszyscy chcieliśmy usłyszeć(jek każdy przed wyborami). Po prastu Grzesio zaczyna już robić kampanię wyborczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... Daymon w sumie nie dziwota jakby jeszcze chciał do polityki... kurde ogólnie to wszędzie już jest, dziś rano wchodzę na stronę Intermag pierwsze co zobaczyłem to... Grzesio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się bawić to się bawić, gnoj rozrxucic Gniezno skazic, ;) 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu każdy inaczej rozwala 

Czasem się woziło na 2-3 gnojki to ciężko równo ustawić 

Traktor z gruberem na polu i za każdym razem ogień z rury 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jarki joskinki  chodziły  na  swojej  części  pola a t088 na   swojej  tylko   na  nagranie  tego  przejazdu ustawiliśmy się  razem, rozrzucone  było  równo   na  całym  polu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się