Pałuczanin81

Farmer-chat

2742 postów w tym temacie

Jesteś szczęśliwym człowiekiem. Choć nie do końca. W zwykłych sklepach też choinki ubierają w listopadzie. W miastach to samo, jedziesz po nocy w grudniu jak przez wesołe miasteczko i w styczniu już wszystko zbierają bo się znudziło a to wtedy jest okres świąteczny dla katolików. Nawet nie zdajemy sobie sprawy, że to marketing. Jedne z ważniejszych świąt dla większości Polaków stało się komercją. Przypominam, że choinkę ubieramy 24 grudnia, najwcześniej 23 wieczorem. Wcześniej to jest okres adwentu - oczekiwania

Edytowano przez ikcomas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, ikcomas napisał:

Tyyy, no mój to był głodny niesamowicie, nie dlatego że nie miał pokarmu tylko dlatego, że nie mógł go pobrać bo rósł na pustyni. Pewnie dlatego zaszła taka reakcja na Caryx. Jedno jest pewne, sytuacja hiper ekstremalna ale po co ten hejt?

Bo ten hejt po prostu Ci się należy :D

Edytowano przez ikcomas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja ?:( kto was nawraca  z wysokich norm wysiewu ? firmy nasienne nienawidzo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dobre flaki, to jadę. Do Lublina mam bliżej :p 

1 osoba lubi to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na flaki to ja się nie piszę, a jak chodzi o restaurację to polecam Babę Jagę k. Radomia, i @Marecki będzie miał bliżej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem kiedyś w Piasecznie, to faktycznie do Baby Jagi już rzut beretem by został. Co dobrego tam mają? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obojętnie, możesz zamknąć oczy i wylosować z menu - wszystko jest świetne. Polecam żurek i nie brać już drugiego. Ten kto nie wie po cenach może pomyśleć, że porcje są małe i się nie naje ale nieee. Przynoszą takie michy, że dorosły człowiek ledwo ogarnie. To miejsce uwielbiane przez kierowców ciężarówek a oni wiedzą gdzie dobrze zjeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak ćwierć miliona faszystów 

Jutro powiedzą w zachodnich telewizjach 

Edytowano przez jarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, jarki napisał:

Tak ćwierć miliona faszystów 

Jutro powiedzą w zachodnich telewizjach 

@jarki niech spierdalają. 

Dziś święto. Za sybir, za wagony, za obozy, za komunę. Ta Niepodległość krwią jest zapisana. 

1 osoba lubi to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tylko pierwszego maja zamiast święta pracy powinna być rocznica utraty niepodległości. Tylko pytanie, kogo w tym przypadku wytypować na Józefa... 

1 osoba lubi to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To NASZE święto i niech Tusk spierdala z tą gwiaździstą flagą 

Czego ta qrwy chcą od narodowców a kim był Roman Dmowski?

 

Faszyzm w tym kraju nigdy NIE przejdzie o tym wie każdy 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie największymi faszystami są: tzw antyfaszyści, tęczowi i przede wszystkim mafia farmaceutyczna dla której Polska to wielki obóz koncentraczyjny. 

Chwała Wielkiej Polsce

 

Edytowano przez ansu
1 osoba lubi to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.11.2018 o 12:28, ikcomas napisał:

Ktoś się wybiera na konferencję 7 listopada? Może jakiś mały zlocik? ja dostałem zaproszenie i już się zarejestrowałem. Najbliżej to mają chyba @Daymon @m@ciej @barkas a reszta? podaję numer 572 294 853

Jak zwykle brakło czasu ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2018 o 10:31, arszczecin napisał:

Powiem Ci jeszcze że maczałem palce aby osoby mające w zaszłym roku straty sprzed 1 sierpnia dostały kasiorkę za gradobicia, deszcze nawalne. :P 

 Jak  już  masz  taką  moc  to   w  przyszłym  roku  poproszę    o 80mm deszczu  co   miesiąc   od   kwietnia  do września  tak   po 10mm  sobotę   i  10mm  w   niedzielę  temperatury  od 18  do 28  stopni  żadnych   nawałnic  gradobić   i itp. Liczymy   na  Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, grzegorzsoł napisał:

 Jak  już  masz  taką  moc  to   w  przyszłym  roku  poproszę    o 80mm deszczu  co   miesiąc   od   kwietnia  do września  tak   po 10mm  sobotę   i  10mm  w   niedzielę  temperatury  od 18  do 28  stopni  żadnych   nawałnic  gradobić   i itp. Liczymy   na  Ciebie:)

Mówisz i masz. W każdy poniedziałek będzie kontrol z PIWu, w każdy piątek ARiMRu. Jeszcze jakieś życzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się