Pałuczanin81

Farmer-chat

2742 postów w tym temacie

Ok, będę sobie skanował nowe tematy. Szybko nauczę się na pamięć, które obserwuję.

Dla tych, który nie potrafią czytać między wierszami napisze wprost to, co już pisałem - chcę widzieć powiadomienia o nowych wpisach w obserwowanych tematach. Jak się nie da, to trudno. Ludzie do tej pory żyli bez tego to i ja przeżyję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest kwestią przyzwyczajenia-czasu 

Ja po zalogowaniu klikam nieprzeczytana zawartość u góry lub na dole 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Magic fly po co Ci na e-mail powiadomienia? Nie wystarczy tylko tutaj? Dodatkowy spam na poczcie? Włączyłem sobie obserwację tego tematu i powiadomienia o nowych odpowiedziach. Będę sprawdzał jak działa bo nigdy tego tutaj nie używałem. Ja jako moderator czytam wszystko od deski do deski. Zwykły user po to żeby nie przekopywać się przez nie interesujące go tematy powinien mieć możliwość otrzymywania powiadomień. Nie działa? Sprawdzimy. Na innym znanym forum elektronicznym z automatu jak napiszesz jakiś post to jest wrzucany do obserwowanych i przychodzą powiadomienia na stronie jak i na e-mail. Wolałbym tylko na stronie bo spamuje pocztę ale: albo mają przychodzić tu i tu albo wcale. Tak jest ustawione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiadomienia jak nie emailem, to gdzieś na stronie, bo - uwaga - ja tutaj nie przesiaduję codziennie i nie muszę czytać wszystkiego od deski do deski. Chcę tylko dowiedzieć się, czy w obserwowanych tematach pojawiły się odpowiedzi. Jeśli to zbyt słabe uzasadnienie, to już sobie darujcie elektrodę, nie da się, to nie będę płakał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież jak wchodzisz na strone to nowe tematy wświetlają sie na bardziej niebieski kolor ,więc widać co nie czytane ,lepszego rozwiązania jak dla mnie to niema ,prosto-przejrzyście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze prostsze. U góry po prawej pod kopertą od maili jest "nieprzeczytana zawartość". Klikniesz i pokazuje Ci tylko nieczytane tematy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2019 o 22:04, jarki napisał:

 

Ja po zalogowaniu klikam nieprzeczytana zawartość u góry lub na dole 

@Marecki i na dole ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też fakt ;) (a miałem wrażenie, że dopiero ktoś u m tym pisał...) Ja to robię inaczej tylko pod tym względem, że jestem wciąż zalogowany. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ej, chłopaki @Magic fly ma rację. Są użytkownicy, którzy logują się tutaj raz na jakiś czas i nie potrzebują się przekopywać przez całą nieprzeczytaną zawartość. Powiadomienia nie działają mimo obserwowanego wątku. Zajrzałem do ustawień mojego konta i tam informacja w pozycji "Ktoś skomentował coś, co obserwuję" - Administrator wyłączył możliwość przełączenia tej opcji. Nie wiem dlaczego, uważam że powinna być taka możliwość - ba dla zwykłych userów to nawet niezbędne. My tutaj teraz sobie tylko tak piszemy ale zgłoszę to w odpowiednim dziale, może admin się odezwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Marecki nie klikaj bezmyślnie gdzie popadnie. Jeśli już musisz kliknąć w podejrzany link to sprawdź czy jest czysty https://www.virustotal.com/gui/home/url. Podejrzewam, że masz więcej syfu.

Wykonaj skanowanie Malwarebytes Anti-Malware oraz AdwCleaner. Pobierz Farbar Recovery Scan Tool daj w załączniku logi FRST.txt i Addition.txt na forum elektrody (konto pewnie masz) w dziale Komputery Serwis -> Pogotowie Antywirusowe oraz opisz krótko sytuację. Zobaczymy co tam Ci wlazło. Szczegóły i linki do wykonania zadania: https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1044160.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ikcomas-DZIĘKUJĘ!piątek 13-stego,też "wykreślony".

Spróbuję zrobić test-siew jęczmienia podzielić na 12 i 13 września,bo mnie sobotni deszcz (12 mm)

zaskoczył.Wyniki opiszę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.09.2019 o 08:40, ikcomas napisał:

Nie będę tworzył nowego tematu, chyba że dyskusja się jakoś rozwinie to zobaczymy. Ktoś tu pytał o stronę z książki na wrzesień z kalendarza Księżycowego. W październiku usunę z galerii aby nie zaśmiecać forum.

http://forum.farmer.pl/gallery/image/1167-dsc01794jpg/

 

Test rozpoczęty dziś Sandra,w poniedziałek Quadriga(przy ubywającym księżycu)?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, barts napisał:

nawet według kalendarza to musi się udać :D

Jak Twoja Kobieta będzie tego pilnowała to nic z 500+ 

Musisz wziąć sprawy w swoje ręce a raczej .... chyba wiesz CO :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sobota i dzisiaj w poniedziałek zasiałem pszenicę przed i po pełni księżyca. Reszta jak popada. Ciekawe która będzie lepsza. Kiedyś siało się przed lub po deszczu teraz w księżycu nadzieja. 

Edytowano przez ansu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się