Pałuczanin81

Farmer-chat

2742 postów w tym temacie

Zawsze i w każdym kraju można polemizować ze skutecznością taktyki 

Tylko trzeba zauważyć że tak naprawdę nikt nie wie co i jak jest lepiej 

W tej walce wszyscy popełniają błędy a ekspertów jak od piłki kopanej 

Tylko do tych wszystkich sposobów trzeba mieć kase i służbę zdrowia

My nie mamy niestety niczego co jest winą wszystkich od lewa do prawa 

Jedno jest pewne dystans i maseczka nie może zaszkodzić w walce 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmarła babka kolegi, leczona onkologicznie 1,5 roku. Rak kości najgorszy. Na koniec zaatakowało mózg, była w śpiączce przez kilka dni. Chyba nie muszę pisać jaką przyczynę zgonu wpisali?

@jarki maseczka może zaszkodzić bardziej jak jej brak. Wdychasz wszystkie zarazki z niej, super pomysł.

Edytowano przez ikcomas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozwól że się z Tobą nie zgodzę, zobacz na kulturę osobistą Japończyków 

Maseczkę należy zwyczajnie zmieniać i przestańcie pierdolić o swobodzie itp 

Zwyczajnie z szacunku dla innych należy się dostosować chyba że chcecie tragedii 

 

2 osoby lubią to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Japończycy zakładają maseczki jak są chorzy a nie zdrowi.

@jarki "należy się dostosować" - przeczytaj co sam napisałeś. To nie Korea Północna

Edytowano przez ikcomas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boli mnie noga, ten ból mięśni spowodowany jest na pewno COVID, umrę niebawem

2 osoby lubią to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wywal telewizor, dobrze radzę. Jak będą kazać skoczyć z mostu to też tak zrobisz? Próbują ograniczyć wolną wolę i na razie sprawdzają jak społeczeństwo może być posłuszne władzy. Zakaz zgromadzeń już jest, zrobią co zechcą z "piątką" i wiele innych rzeczy

1 osoba lubi to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za rok ,dwa  pulnomolodzy będą mieć pełne ręce roboty przez te maseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest zakaz zgromadzeń i ludzie muszą pokazać swoje. Nie to, czy zakaz jest słuszny, czy nie, ale że chcą i potrafią zrobić na przekór. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak zauważyłem, że wszystkie fora na których pisałem, a raczej dyskusje tematy przeniosły się na Facebook na którym nic nie można normalnie wartościowego zrobić. No jeszcze grupy ściśle specjalistyczne coś można ale ...

Facebook zarabia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FB zakładałem trzy razy dwa mnie wywalili za zajmowane miejsca i brak aktywności 

Dziś możesz mieć dziesięć kont i cie nie wywalą kasa kasa i kasa nic innego 

Jeden wielki babski pudełek musisz zablokować połowę bab żeby się przebić 

 

Jeśli mowa o covid to skutki zdrowotne już są a co będzie to strach pomyśleć 

@ikcomas daj se spokój nie będę słuchał jakichś pierdolow 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, słuchaj reżimu. Włącz TV jednak, jesteś stracony. Cytując klasyka: "Mają Cię namierzonego" "Myślisz dokładnie tak jak oni chcą żebyś myślał" :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korwin Ci namieszał szkoda myślałem że będą jeszcze ludzie z Ciebie :D :P 

Bardzo często się zgadzam z Konfederacją ale z Januszem rzadko :D

 

Weź lepiej pisz o czym masz pojęcie bo znów nas stonka chińska zaatakuje 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do Korwina mi daleko a Ty jak zobaczyłeś koloratkę to nawet nie raczyłeś wysłuchać tylko wolisz szmer ogólnoświatowy. Zamknęli mi szpital powiatowy, przekształcili go na covidowy i pierdolą ile to wolnych łóżek jest. Ale te łóżka są potrzebne dla innych (wypadki, operacje, udary, zawały itd.). W innych miejscowościach zabraknie miejsc ale huk tam, mamy 500 wolnych łóżek tylko nie możemy przyjąć bo nie masz covida. Matka ma wizytę u kardiologa - telefonicznie. Jak można zrobić EKG telefonicznie? Wybiją nas ale nie covidem tylko brakiem opieki medycznej bo mamy milion wolnych łóżek przecież. Jak można blokować łóżka dla ciężko chorych pacjentów? W czym te osoby z covidem są lepsze od innych? Przecież to choroba wysoce śmiertelna to po co leczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Choroba jest-tylko coraz bardziej mnie zastanawia:

GDZIE SĄ TE PRZYPADKI?(Boga nikt nigdy nie oglądał)

Czemu w Chinach ustało mają szczepionkę?

Noszę "kominek":okulary parują,dychać nie ma czym i ciśnienie skacze-bo się wkurwiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i co? Zabrakło argumetów? Jak tramwaj upierdoli komuś nogę to sorry, nie możemy przyjąć bo nie mamy miejsc, tylko dla tych z covidem. Niech zdycha w męczarniach bo to i tak jednostka aspołeczna, będzie trzeba mu wypłacać rentę. Tak samo jak dla innych nie nadających się do pracy, starych i schorowanych. Są niepotrzebni dla kapitalistycznego świata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz to przesadziłeś ,jak zachorujesz lub ktoś bliski to zmienisz zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak? A co będzie jak doznam wypadku i z braku miejsc będą mnie wozić od szpitala do szpitala albo wcale mnie nie przyjmą bo nie ma miejsc. No przecież są, w TV mówią że jest tyle wolnych łóżek, no ale nie dla tych z wypadków. Nie przesadzam, włączcie myślenie proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ikcomas nawet próbowałem nieco rozluźnić atmosferę ale ...

Powiem szczerze żal mi Ciebie po tylu latach źle Cię oceniłem

Nie gniewaj się masz rację szkoda używać argumentów 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziel i rządź, znacie tą zasadę? Nawet mody się podarły między sobą to co będzie z nami dalej? To jak to w końcu? Mam rację piszesz ale źle mnie oceniasz. Nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie też wkurza ta sytuacja, że nie można się normalnie dostać do szpitala. Mam pewną wadę, niby jej nie widać, ale w pewnym momencie może być zagrożeniem dla życia. Lepiej byłoby to naprawić teraz, zawczasu, nie jak trzeba będzie ratować. Ale się nie da, bo wiadomo. Zacząłem z tym działać w lutym, jak na złość chwilę przed nadejściem zarazy. Teraz jedynie mogę czekać na lepsze czasy, albo że żona zdąży mnie zawieźć do szpitala, a nasz jest covidowy i najbliżej 60km. A z drugiej strony gdyby żonę lub mnie zaraza wzięła, to też chciałbym, żeby było dla nas miejsce, no a z tamtym jakoś jednak żyję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wierzycie,że to wszystko tylko dla kasy jaką można dostać za COVID?

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam pewną wadę. Bardzo prosty zabieg chirurgiczny, który trwa maks godzinę. Najgorsze jest się nastawić, pomyślałem że jak zrobi się ciut cieplej, na wiosnę szybciej się goi no i co? Dobra, odłożyłem. No trudno, może na jesieni w takim razie jak będzie mniej roboty, no i co? Teraz nie wiem, czy kiedykolwiek się zdecyduję bo przecież teraz jak lekarz coś spierdoli to nie odpowiada. Takie mamy prawo od 22 października tego roku, tak samo przymusowe szczepienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się