Pałuczanin81

Farmer-chat

2742 postów w tym temacie

Duzo ludzi wogole w to nie wierzy i nie jest w stanie tego przyjąć do swojej świadomości że wirus jest, sporo znam takich.

Najbardziej zadziwia mnie ta rzecz o której już ktoś tutaj wspomniał a mianowicie jak Chiny sobie poradziły, przecież tam jest takie zagęszczenie, ludzie wiecie jak tam pracują w fabrykach i oni to jakoś opanowali. No jak? Inne narody nie mogą a oni tak, tutaj mi coś nie gra. Niech mi to ktoś wyjaśni. 

Być może Świat już długo znał tutaj szczepionke ale to jest ukrywane, w imię innej rzeczy, większej rzeczy, ale jakiej? 

 

1 osoba lubi to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekałem na Ciebie, już prawie wypisałem się z tego forum za hejt na mnie. Twoje wypowiedzi są zawsze rzeczowe i przemyślane, jesteś bardzo mądrym człowiekiem. Zawsze bardzo Cię ceniłem. Wirus jest, oczywiście, ja tego nie kwestionuję. Jest wiele wirusów, nie chorujecie wcale? Nikt? Jeden to lepiej przechodzi inny gorzej. Jak miałem naście lat to miałem taką grypę, że straciłem przytomność, prawie 41 stopni gorączki, karetka przyjechała i co? No i nic. Zbili gorączkę, popatrzyli, pobadali i pojechali. A teraz, hmmm nadal mnie ten mięsień w nodze boli. To na pewno COVID, żegnajcie jutro umrę. Zapraszam myślących cofnąć się o jendną stronę tutaj i zobaczyć zamieszczony przeze mnie link. Jak się podoba to poproszę o kliknięcie "lubię to"

1 osoba lubi to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, jarki napisał:

Pozwól że się z Tobą nie zgodzę, zobacz na kulturę osobistą Japończyków 

Maseczkę należy zwyczajnie zmieniać i przestańcie pierdolić o swobodzie itp 

Zwyczajnie z szacunku dla innych należy się dostosować chyba że chcecie tragedii 

 

Sąsiad był wyłączony przez kilka tygodni. Widziałem go jakiś czas temu. Aby stać trzymał się 2 kuli. 

Drugi, @ikcomas być może go poznałeś w 2015 siedzi w kwarantannie tydzień. Nic się nie dzieje poza brakiem smaku i kilku chwil gorączki.

 

Nosicie kur..a maseczki. Nic nie tracisz a mnie nie zabijesz. U mnie korona i mnie nie ma. Spierdljcie więc. Była kiedyś piosenka załóż gumę na instrument. Niby 99 % skuteczności. Ale każdy jechał z ... Więc, załóżcie maskę i dajcie żyć. 

1 osoba lubi to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No następny, chyba wiem o kim piszesz. Znam osoby które przeszły i które mają. Czego Wy się kurwa boicie? Śmierci? Każdy umrze. Weźcie się zaszczepcie wszyscy w imię reżimu i dajcie żyć innym. Ja węch i smak tracę zawsze gdy jestem chory. To znaczy, że przeszedłem wielokrotnie? Jeśli ten wirus jest taki mały to przed czym ta jebana maseczka chroni? Reżimu ciąg dalszy niebawem, zamkną kurwa Was wszystkich w chałupach i grzecznie jak potulne baranki będziecie wykonywać rozkazy. Jebie mnie to i pierdolę wszystko. Możecie mnie wyjebać z tego forum, mam to w dupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.04.2020 o 08:34, jarki napisał:

Trzecia wojna światowa oparta na strachu pod kontrolą ChRL

Takim sposobem żółtki pokonały cały świat wszędzie recesja a u nich boom 

 

 

Dnia 3.04.2020 o 08:53, jarki napisał:

Jasne że PRZYPADEK co to na nich 4-8 czy nawet 15 tys. zgonów

Ciekawe jest zatrzymanie pandemii w tym kraju Xi wydał rozkaz i wirus się podał

 

 

1 godzinę temu, arszczecin napisał:

załóżcie maskę i dajcie żyć.

Tylko tyle dla tych co mają choroby podwyższonego ryzyka i starszych 

 

Edytowano przez jarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ikcomas-ale społeczeństwo się robi nerwowe-

kiedyś mnie to dotyczyło na tym forum.

@jarki-kwestionuję ILOŚCIOWO przypadki,ale(jak pisałem)po tym co zobaczyłem w najbliższej okolicy to się stosuję.

MIMO WSZYSTKO stosuję...nie kuszę losu,ze względu na rodziców,dzieci i własne choroby współistniejące.

1 osoba lubi to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, ikcomas napisał:

Jebie mnie to i pierdolę Możecie mnie wyjebać z tego forum, mam to w dupie

Call on me się włączyło 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, ikcomas napisał:

No następny, chyba wiem o kim piszesz. Znam osoby które przeszły i które mają. Czego Wy się kurwa boicie? Śmierci? Każdy umrze. Weźcie się zaszczepcie wszyscy w imię reżimu i dajcie żyć innym. Ja węch i smak tracę zawsze gdy jestem chory. To znaczy, że przeszedłem wielokrotnie? Jeśli ten wirus jest taki mały to przed czym ta jebana maseczka chroni? Reżimu ciąg dalszy niebawem, zamkną kurwa Was wszystkich w chałupach i grzecznie jak potulne baranki będziecie wykonywać rozkazy. Jebie mnie to i pierdolę wszystko. Możecie mnie wyjebać z tego forum, mam to w dupie

Teraz sezon martwy ,jedynie do sklepu po żarcie ,spacerek lub rowerek kto co woli i aby do wiosny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ikcomas nic się nie martw nie jesteś sam.
Jest takie przysłowie:
-Gdzie najlepiej ukryć liść?
- W lesie.
- A jak lasu nie ma ?
- To ten las trzeba zasadzić.
 

Z tym wirusem jest podobnie. Tak długo on będzie trwał dopóki będzie potrzebny władzy, ponieważ w normalnych czasach nie zostałyby przepchnięte ustawy bez oporu ludzi. Już są nowe informacje że na wiosnę będziemy mieć NOWĄ fale NOWEGO wirusa pochodzącego z Azji. a tam ludzie pracują, fabryki produkują i narody się bogacą a u "NAS" w szeroko pojętej cywilizacji zachodu cofamy się do średniowiecza gdzie król decydował o wszystkim. 
Coś na temat aktualnej sytuacji na świecie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, miwigos napisał:

Teraz sezon martwy ,jedynie do sklepu po żarcie ,spacerek lub rowerek kto co woli i aby do wiosny

Mnie jeszcze taczka z gnojem zostaje.Dziś zakończyłem orkę zimową pod buraki.

Straszne te kazanie,jako głęboko niewierzący nie wysłuchałem do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego Ci właśnie zazdroszczę spokoju wokół drzew 

Możliwości wyjścia bez monitoringu z wszystkich stron 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje Marianowo to tylko 6 "dymów" z czego 4 ma monitoring założony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardziej o naturalny monitoring mi chodziło 

Kamery też bywają ale to akurat jest bardzo przydatne 

@miwigos tu wszędzie gęsto to niemiecki styl zabudowy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takiego monitoringu jak ja mam to nikomu nie życzę.Zaraz policja przyjeżdża. @miwigos masz spokój,choć na górce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pijcie Tymbarka. Test na COVID z popularnego napoju Tymbark wyszedł POZYTYWNY :-D. Noście maseczki, uchronią Was przed koronawirusem :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie piję Tymbarka, noszę maseczkę i rękawiczki. 0wink.gif

1 osoba lubi to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kto wie w czym jeszcze jest? Może w koszernej wołowinie? Ale w koszernym kurczaku już chyba nie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja? Oj, nie i nigdy nie. Wręcz przeciwnie :-P. Żydzi wy-pier-da-lać! Dobry żyd to upieczony w piecu i niech użyźnia glebę bo do tego tylko się nadaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mówisz serio, to współczuję braku empatii. 

2 osoby lubią to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo Ci zrobimy teleporadę lekarską onlajn na podstawie tego cośmy tu przeczytali

przez dwa dni.

2 osoby lubią to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się