Pałuczanin81

Farmer-chat

2742 postów w tym temacie

Patrząc co się dzieje chyba będę miał zmienić podejście do niektórych osób 

Ostatnio zablokowałem jednego użytkownika myślałem że sobie przemyśli

Niestety krótko po odblokowaniu wrócił do starych nawyków 

Od dziś zaczynam karać według MOJEGO uznania 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... co tu taka cisza? wszyscy wyszli razem z pielęgniarkami? 

 

... o tym też mówiłem, albo to forum dostanie świeżej krwi albo zdechnie... no i zdechło w cholerę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... a ja sądzę... ale to już w sumie nie moja sprawa... idźcie szczepcie się , bierzcie socjal i niech wasze dzieci zaludniają ziemię.. niemiecką, holenderską i jaka by tam nie była... i sobie dalej uważajcie że robicie dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może i Ty byś wrócił do tego normalnego Sapka ?

Co cię obchodzi czy ja się zaszczepiłem czy nie 

Moje życie moja sprawa w drugą przeciwnie niestety 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...ci młodzi perspektywiczni jak @Daymon, @arszczecin, @ikcomas, @Marecki to już dawno to forum opuścili, zostało w większości próchno intelektualne... to forum zdechło już dawno, w kółko wałkowanie tylko "ja mam rzepak sraki a ja mam mniej sraki"... kiedyś wiele się z tego forum dowiedziałem ale teraz to tutaj jest regres nikt nowy z nowymi uprawami nie wchodzi a "starzy wyjadacze" ucieszeni że już wszystko w życiu mają w kółko te same tematy... to jak ma  być dobrze? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, jarki napisał:

komu się nie podoba to trudno 

My je tworzymy i my decydujemy co tu piszemy 

Reszta mnie nie interesuje i jak pisałem będę blokował 

KROPKA 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@sapek nic nie opuściłem, nie decyduj za mnie. Czasu tylko mało mam. Aha, zaszczepiłem się i nie mam dzieci. 

1 osoba lubi to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie zaszczepić się i mieć dzieci to coś złego? A jeszcze być białym, rolnikiem, katolikiem to już ….. a mieć więcej jak 16 lat to już próchno! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pany tylko bez segregacji bo wyjdzie jak z Kamilem Glikiem 

Polak nie klęka na kolana przed byle kim oni klęczą a za chwilę mają problem 

Podobnie było w finale z Włochami gdyby wygrali to było by wszystko ok 

Na marginesie klękania przed meczami niemcy i ruskie powinni leżeć przed Polakami 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Marecki... jeszcze lepiej to mieć odwagę się do tego przyznać.

@jarki powywalaj według uznania bez cykania(nawet mnie),bo wyjdzie,jak z LGBT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, sapek napisał:

...ci młodzi perspektywiczni jak @Daymon, @arszczecin, @ikcomas, @Marecki to już dawno to forum opuścili, zostało w większości próchno intelektualne... to forum zdechło już dawno, w kółko wałkowanie tylko "ja mam rzepak sraki a ja mam mniej sraki"... kiedyś wiele się z tego forum dowiedziałem ale teraz to tutaj jest regres nikt nowy z nowymi uprawami nie wchodzi a "starzy wyjadacze" ucieszeni że już wszystko w życiu mają w kółko te same tematy... to jak ma  być dobrze? 

Dużo masz racji ,ale powiedz jakie nowe rośliny masz na myśli ,soja i słonecznik ,może za 10-20 lat na moim terenie, dopiero zaczynam myśleć o kuku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2021 o 19:03, sapek napisał:

... o tym też mówiłem, albo to forum dostanie świeżej krwi albo zdechnie... no i zdechło w cholerę...

to dlaczego nie dodajesz zdjęć swoich upraw, tabel skuteczności czy czegokolwiek aby były kolejne tematy do rozmów ?? 

A jeśli chodzi o wiek tu piszących to jeszcze byś się zdziwił kto ile ma lat. Dopiero nie dawno tylko LOKIOZOM się przyznał ile ma.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jak na ironię @lokizomdo tych młodych nie został zaliczony. Ja tak, mimo że taki się nie czuję i nie jestem. Ale żeby już uważać, że @arszczecin jest młody, to gruba przesada. On na własne oczy towarzysza Gomułkę widział, to młody być nie może :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2021 o 09:06, Marecki napisał:

I jak na ironię @lokizomdo tych młodych nie został zaliczony. Ja tak, mimo że taki się nie czuję i nie jestem. Ale żeby już uważać, że @arszczecin jest młody, to gruba przesada. On na własne oczy towarzysza Gomułkę widział, to młody być nie może :) 

 

15 godzin temu, agromatik napisał:

Czy ja nie trafiłem przypadkiem na forum geriatryczne?

@arszczecin młody to był kiedyś, teraz jest dojrzały.

Czy ja was zaczepiam? Patrząc na 2 takich, których widziałem osobiście to ja jestem młodzieniaszek. #karwowskiTeam

@sapek forum zdechnie bo musi. Nie z powodu zawartości, a  z powodu że Świat poszedł do przodu. Padają gazety, padną fora. Sosialmedia je wykończą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, arszczecin napisał:

 

Czy ja was zaczepiam? Patrząc na 2 takich, których widziałem osobiście to ja jestem młodzieniaszek. #karwowskiTeam

@sapek forum zdechnie bo musi. Nie z powodu zawartości, a  z powodu że Świat poszedł do przodu. Padają gazety, padną fora. Sosialmedia je wykończą. 

no jak się wyprostujesz i ten kosturek schowasz Dziś nikt nie wyobraża sobie internetu bez emotikonów /materiały prasowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2021 o 03:40, arszczecin napisał:

 

Czy ja was zaczepiam? Patrząc na 2 takich, których widziałem osobiście to ja jestem młodzieniaszek. #karwowskiTeam.

Młodzieniaszek jeszcze  drugie  tyle  lat co   masz  i   będziesz już w  wieku Jarkiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się