Pałuczanin81

Farmer-chat

2742 postów w tym temacie

Ostatnio debatowaliśmy dwustronnie nad burakami.

 

23 godziny temu, jarki napisał:

Czekamy na łukaszenkę i zielone ludzki 

Właściwie,jak oceniacie sytuację na granicy? Będzie WOJNA z Putinem,czy tylko się postraszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogladaliscie dzisiaj sprawy dla reportera? Ciekawe spiecie Sachajki z mecenasami i kpina z tej weganki. Niestety tutaj zle zachowanie Naszego ulubienca uwazam. Co Wy sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze dobrze że obejrzałem również trzecią część 

Zachęcam do wysłania SMSa dla przyszłej miss 72052 ZOSIA 

 

Ja uważam że poseł Sachajko trafił w czuły punkt "nadzwyczajnej kasty" 

Zauważcie jak się papugi spieniły jakoś żaden się nie przebił poszkodowanymi 

Przecież to jest łańcuch ludzi oszukanych tu nikt nawet nie wspomniał o rolnikach 

Oni tak podchodzą do sprawy żeby się ciągłą latami przy okazji zarobili ile się da 

Jaworowicz z tą weganką i resztą oszołomów sprowokowała specjalnie 

To w jej stylu może Wam to opowiedzieć jeden z naszych Kolegów 

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądam ,tylko czasami przelotnie ,bo żona ogląda, ale w okolicy kiedyś kręcili, to program jest ustawiany co kto ma powiedziec żeby były emocje, prowadząca nie jest taka słodka jak w telewizji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Przedstawia się na taką niby pomocną, a w rzeczywistości przy kręceniu materiału podkręca też nerwy, a potem z kilku godzin nagrań wycina kilka najbardziej burzliwych momentów i tworzy z nich reportaż. Bo kto by oglądał zwykłą kłótnię sąsiadów. Dlatego musi ludzi skłócić, żeby leciały ku..., wyzwiska. Jest sensacja, jest oglądalność. I wtedy franca ma co "naprawiać" i chrzanić o szukaniu dobra w drugim człowieku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli większość już dawno się poznała na redaktorce od sensacji 

Jest tu jeszcze jeden forumowicz co miał okazją poznać "dobre serce"

Nie mówię że zawsze bo jet przykład właśnie takiej Zosi tu szacun !!! 

Też zwykle nie oglądam ale dzięki @lokizom poszukałem i obejrzałem 

https://vod.tvp.pl/video/sprawa-dla-reportera,18112021-2120,56644467 

Poseł Sachajko jest jednym z niewielu który mówi jak jest 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@jarki moze zle mnie zrozumiales ale tez uwazam ze z mecenasami powiedzial prawde, ktorej nikt z politykow wczesniej nie mowil ani o pisaniu prawa pod kogos. Tutaj mega plus dla Niego ale chodzilo mi o to zachowanie z ta weganka, powinien odmowic wziecia tego ,,syfu" tak jak ten rzeznik, ktory mial jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, miwigos napisał:

Nie oglądam ,tylko czasami przelotnie ,bo żona ogląda, ale w okolicy kiedyś kręcili, to program jest ustawiany co kto ma powiedziec żeby były emocje, prowadząca nie jest taka słodka jak w telewizji

Dawno dawno temu miałem to nieszczęście wystąpić w tym programie. Przyjechała pani redaktor do rolników gnębionych przez koła łowieckie. 

Rozmowa się nie kleiła gdyż zdaniem pani redaktor nie widać "nieszczęscia" rolników, nie ma krzyków, płaczów szlochów etc. 
Program poszedł w tv nawet były dokrętki za pół  roku ale większość uczestników uważa że było to niepotrzebne.

Głupkowaty program. Ale jeśli pomógł choćby przez przypadek jednej osobie to szkody nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@lokizom ten rzeźnik zwyczajnie się wqrwił mało miał prawo zjebać tego babsztyla 

Mówię tu o tej z tymi pięknymi nogami ułożonymi w dziwnym stylu też pod publikę :P :D 

Zrobiła z ofiary który był głównym bohaterem sadystę znęcającego się nad zwierzętami 

Mina siedzącego obok oszołomki mężczyzny była bezcenna podczas jej wywodów 

Jeśli mowa o posmakowaniu tego czegoś to większość zrobiła to z grzeczność 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok z grzecznosci ale czy ta oszolomka posmakowalaby normalnej wedliny jakby ten rzeznik ja poczestowal? Na pewno nie

Edytowano przez lokizom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że nie posmakowała by i mnie to nie przeszkadza 

Ale normalni ludzie tym się różnią że jedzą normalną kiszkę ale jedzą też zielsko 

Jako ten normalny bo za takiego się uważam jem właściwie wszystko z polskiej kuchni 

Mało czasem nawet zjem coś bardziej egzotycznego aczkolwiek popularnego w PL ;) 

1 osoba lubi to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko teraz psy w kagańcach zaszczepione obowiązkowo czterema dawkami będą wyżywać się na normalnych Polakach: bo jak ktoś ich zmusił i zabrakło odwagi się postawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@jarki po wojnie to "kułacy"mieli smutne miny,bo im parobków do milicji zabrali.:D

To może teraz będziemy dorabiać,chroniąc prezesa. :), ;), :D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten co chciałeś z nim po amerykańsku gadać byl z Indii :D 

To że pisze w profilu przykładowo usa wcale nie jest to pewnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@jarki to jako moderator jakie masz większe uprawnienia? Dostęp do IP.Czy jak ich lokalizujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie jakie zwykle przysługują moderatorom ;) 

 

Marecki wygoniłeś już duchy z Twojego fona ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba tak, przynajmniej na to wygląda. Nie wiem, czyja to była sprawka, ale nogi bym mu... Smartfon zastępuje coraz więcej rzeczy, ale też przez to łatwiej złapać coś śmierdzącego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się