Pałuczanin81

Farmer-chat

2739 postów w tym temacie

Wiem że Ciebie do strączkowych nikt nie przekona

Powiedz tylko czym on uzasadnił że groch jest szkodliwy

 

Znasz doradców nie związanych z jakąkolwiek firmą chemiczną ???

Moim zdaniem dziś dobrzy doradcy są tylko w firmach chemicznych

Należy ich słuchać uważnie porównywać z innymi firmami i wyciągać wnioski

 

Dawno zakończyła się era ODRów następnie testów na PGRach

 

Z profesorów bardzo mądre rzeczy pisze S Martyniuk

http://www.farmer.pl/produkcja-roslinna/nawozy/artykuly/intensywne-technologie-a-mikroorganizmy-glebowe,47230.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy lepsze ,nie do końca ,wole doradców niezwiązanych z jakąkolwiek firmą chemiczną,,a wykłady jego są niezłe,w tym roku dużo dobrego o płodozmienie było i twierdzi że jesli w płodozmianie jest rzepak i buraki to groch na polony nie wskazany ,a miałem już go siać ,czyli jak na poplony nie ,to w siewie czystym też odpada

A nie chodzi tu przypadkiem o dojrzałość systemu korzeniowego motylkowych i związanych z tym korzyści? Intensywnie rosnący poplon z motylkowych nie magazynuje nic w brodawkach, więc ma nawet niższą wartość niż gorczyca, bo ta ma przynajmniej walory fitosanitarne, a jest zdecydowanie droższy. Krótki okres wegetacji nie sprzyja rozwojowi systemu korzeniowego, czyli kolejny walor motylkowych poszedł się j..w las, nie ma drenażu i nie ma podciągania składników mineralnych z głębszych warstw profilu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

agro podpisałeś? Jak są problemy to daj zinc. Pajedziem, pagavorim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problemów nie ma, tylko trzeci zestaw papirusów tych samych trzeba dostarczyć. Jakiś kołek to na kiblu, podczas parcia wydumał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę, proszę. Z tamtej strony pyfko, karkoweczka A z tej człowiek slipia w prawie lowieckim traci :) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś musi nad papierami nocą siedzieć, żeby ktoś mógł karkówkę i pyfko wsuwać. ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

za Wikipedią: Almelo - miasto we wschodniej Holandii, w prowincji Overijssel.

Na wschodzie miasta znajduje się zakład wzbogacania uranu - zbuduje sobie skubaniec atomówkę (pytał Ciebie czy znasz się na elektrotechnice, hmmm) i jak pierdyknie w nas to nie będzie co zbierać.

 

P.S. o co chodziło z Twoim postem (usunąłem) w dziale ceny materiału siewnego? domyślam się, że jakiś bot znowu tłukł posty pewnie? i ktoś je wywalił (mamy taką możliwość żeby usunąć na raz wszystkie posty jednego użytkownika) a został Twój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!KOCHANI FORUMOWICZE-dopiero chciało mi się odzyskać hasło-ja tu kurczaki pakuję,nawet nie widziałem tego zakładu,języka nie znam to jestem nie mobilny i zależny od moich polskich sąsiadów-zjeżdżam raz na miesiąc(co drugi ich przyjazd)-teraz będę 27-29.01-rozsieję esta kiserit+150kg Saletro sanu..póżniej dopiero 24 luty...pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój post dotyczył właśnie takiego. Bo od paru dni się rejestrują debile jedne tylko po to, żeby błysnąć po angielsku i akurat wybrali temat cen. No chyba że to tylko jedna łajza się tak bawi i wkurza. Jak nie chińskie, czy ruskie, to teraz takie.

A nasza @z.., mówi, że rejestracja jest trudna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, uran w kurczaki pakuje... Potem taki pyszny kurczak w lidlu będzie w promocji. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to boty się rejestrują, duży ruch jest na forum to i boty chętnie odwiedzają, jakieś zabezpieczenie by się przydało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rejestracja jest bardzo prosta i tak samo zakładanie nowych tematów, lub pisanie postów bez sensu. Takich tylko do U-bota i torpedą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ściemniasz trochę ale niech Ci będzie

No może nawozu siał nie będę-choć takie przypadki już we wsi były

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ty a w tych zagranicach to internatu nie mają? przyjedzie taki jewrem sypnie, zaraz będzie jak łewar :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się