ikcomas

Choroby pasożyty drobiu

9 postów w tym temacie

Nie ma tutaj drobiarzy ale temat dotyczy również przydomowych hodowli a takie wiem, że macie i aż dziw, że jeszcze nie ma tu takiego tematu. W Polsce panuje nowy szczep wysoce zjadliwej grypy ptaków oznaczony H5N8.

A więc http://www.farmer.pl/produkcja-zwierzeca/drob-i-jaja/za-wypuszczanie-kur-w-czasach-ptasiej-grypy-8-tys-zl-kary,69013.html dotyczy całego kraju czy tylko stref zapowietrzonych?

Edytowano przez jarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za parę dni będzie cieplej, a kurki będą musiały dalej w kurniku siedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam jakieś małe szare robaczki w kurniku podobne do malutkich pajączków, nie mogę ich wytępić, weterynarz dał jakiś preparat który nie działa

 

Edytowano przez ikcomas
mod. stosuj polskie znaki i interpunkcję w myśl zasady "jestem Polakiem i piszę po polsku"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pająk jest stawonogiem, więc żaden robak nie może być do niego podobny. Zresztą wszystko, co jest małe, wygląda nieznajomo i niezbyt pięknie, nazywane jest robakiem. Ale z drugiej strony kury lubią ponoć robaki :D   (;Ikcomas będzie miał co poprawiać :p )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@wodzu102 jaki to preparat? w jaki sposób zastosowany? co powiedział weterynarz? to larwy, czy pajęczaki? da się zrobić temu zdjęcie? Wrzuć na forum do galerii. Używaj polskich znaków i przecinków

Edytowano przez ikcomas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia, nalewał z jakiegoś baniaka, powiedział że to z rodziny pajeczaków. Patrzyłem na zdjęcia nie wygląda jak ptaszyniec

Edytowano przez ikcomas
Apeluję o stosowanie polskich znaków. Zrobić komuś łaskę to nie to samo co laske.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrób dobre makro zdjęcie i wrzuć do galerii. Z fusów nie potrafimy wróżyć co to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się