jarki

NASZE FORUM (do moderatorów)

611 postów w tym temacie

Szanowni Panowie, jest szansa, że coś się ruszy na naszym forum. Potwierdzone z IT: Jest możliwość update'u tego istniejącego, ale też ewentualnie zakup innego. Jeśli któryś z Panów ma rozeznanie w temacie i zna fora "idealne" proszę o info, może uda się zakupić. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w najgorszym przypadku zaktualizujemy to forum i wtedy pozbędziemy się błędów i być może dojdą jakieś inne fajne funkcje, np ten czat, o którym wcześniej pisaliście, ale może są jakieś inne pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się, że silnik forum jest ok; żeby nie było gorzej tak jak to się stało z elektroda.pl mieli fajne i czytelne forum, teraz jest masakra; oprócz czatu na stronie głównej (ustalcie z IT czy serwer uciągnie) dobrze by było żeby każdy widział status ostrzeżeń wszystkich użytkowników a nie tylko swój, do naprawy jest ilość napisanych postów, źle wyświetla ja mam 1227 a wyświetla 10, można by się pokusić o punkty "pomógł" i na tej podstawie ustalić jakieś rangi użytkowników, ewentualnie można zrobić te rangi na podstawie ilości napisanych postów, np. do 10 początkujący, do 50 praktyk, i tak dalej, na większości forum tak jest i to się sprawdza, jak nowy się loguje i odpowie mu gość z rangą ekspert to od razu wie, że nie ma lipy

 

edit: te rangi widzę, że są ale nie zdają egzaminu bo większość ma "świeżak" i system ich nadawania jest dla mnie niejasny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O sprawach technicznych nie będę się wypowiadał

 

Ale szefostwo Farmera wybaczcie musze to napisać

Forum powinno być widoczne na portalu

Autorzy artykułów też szybko zapomnieli co obiecali

 

Wy nie rozumiecie że forum jest częścią Farmera

 

Wiem my tu same bzdury piszemy i komu to potrzebne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się, że silnik forum jest ok; żeby nie było gorzej tak jak to się stało z elektroda.pl mieli fajne i czytelne forum, teraz jest masakra; oprócz czatu na stronie głównej (ustalcie z IT czy serwer uciągnie) dobrze by było żeby każdy widział status ostrzeżeń wszystkich użytkowników a nie tylko swój, do naprawy jest ilość napisanych postów, źle wyświetla ja mam 1227 a wyświetla 10, można by się pokusić o punkty "pomógł" i na tej podstawie ustalić jakieś rangi użytkowników, ewentualnie można zrobić te rangi na podstawie ilości napisanych postów, np. do 10 początkujący, do 50 praktyk, i tak dalej, na większości forum tak jest i to się sprawdza, jak nowy się loguje i odpowie mu gość z rangą ekspert to od razu wie, że nie ma lipy

 

edit: te rangi widzę, że są ale nie zdają egzaminu bo większość ma "świeżak" i system ich nadawania jest dla mnie niejasny

 

dziękuję za te uwagi, myślę, że niedługo coś na to poradzimy. To co w tej chwili nas jeszcze blokuje, to fakt, że przenoszona jest siedziba firmy w katowicach w inne miejsce, trochę to spowalnia różne działania IT..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O sprawach technicznych nie będę się wypowiadał

 

Ale szefostwo Farmera wybaczcie musze to napisać

Forum powinno być widoczne na portalu

Autorzy artykułów też szybko zapomnieli co obiecali

 

Wy nie rozumiecie że forum jest częścią Farmera

 

Wiem my tu same bzdury piszemy i komu to potrzebne :P

 

A tutaj nie do końca się mogę zgodzić:) Autorzy linkują.. może rzeczywiście z mniejszą częstotliwością, ale jednak. OK - będziemy nad tym pracowali. Po aktualizacji forum postaramy się też zmienić wizualizację forum na stronie głównej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To coś jak tutaj po prawej stronie okienko "lubię to". Tyle że postawienie piwa najlepiej gdyby było widoczne pod profilem użytkownika, np jak tutaj jest przybliżone miejsce zamieszkania, czy docelowo miał być status ostrzeżeń. Piwo znaczy inaczej "pomógł". Ktoś pisze coś mądrego, korzystam z informacji, jakie zawarł w poście i daję mu piwo. I wtedy po takim liczniku piw pod profilem widać, na ile ktoś jest pomocny, a kto pisze tylko w celu pisania.

 

A tu przykład, jak to wygląda na innym forum, jeśli oczywiście wolno mi taki przykład podać:

 

http://forum.zeglarzom.pl/viewtopic.php?t=18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dało by radę jakoś uszczelnić rejestrację nowych użytkowników żeby boty nie się nie logowały? może warto wprowadzić captcha podczas rejestracji bo masakra się robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dokładnie o to chodzi, ale tylko podczas rejestracji a nie za każdym razem gdy zechcemy napisać posta, bo jak zweryfikujemy że to ludź już na początku to potem nie będzie takiej potrzeby

 

P.S. dzisiaj znowu usuwałem jakiś temat w cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam, w tej chwili nie ma sensu nic zmieniać, gdyż w lutym mam nadzieję uda się forum zaktualizować, liczę, że i pod względem spamu się poprawi, jeśli nie, to będziemy wtedy działać, proszę jeszcze o chwilę cierpliowości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy.

 

Mnie to po prostu tak wkurza i denerwuje, że brak słów. I jak tu czekać? Z całym szacunkiem do administracji, ale gdyby takie coś na portalu się działo, to reakcja byłaby szybsza, raczej nikt by nie odwlekał tego o miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Post pod postem. A co. Boty mogą, to ja też.

https://sblam.com

Chyba dużo roboty by z tym nie było, gdyby oczywiście ktoś chciał się tym zająć. Sam bym to zrobił, ale nie prowadzę działalności gospodarczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Post pod postem. A co. Boty mogą, to ja też.

https://sblam.com

Chyba dużo roboty by z tym nie było, gdyby oczywiście ktoś chciał się tym zająć. Sam bym to zrobił, ale nie prowadzę działalności gospodarczej.

TO na mnie tez zadziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się