jarki

NASZE FORUM (do moderatorów)

611 postów w tym temacie

... najlepsze jest to że zaczęło się od debaty na temat socjalu którego ja w nadmiarze nie uznaję... są rodziny które bez problemu wiążą koniec z końcem i dawanie im 500+ powoduje jeszcze większą przepaść ekonomiczną w stosunku do biedniejszych... porządek na forum jest owszem bo każdy o niego dba nie dawajcie już zbyt wielu laurów Panu moderatorowi... a młody moderator by się przydał nie oszukujmy się... jeśli ktoś poczuł  się obrażony to już przepraszałem, mogę to zrobić jeszcze raz... niestety taka prawda że od snopków odwykliśmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma zgody na kilka kont dla jednej osoby (zaraz ci zablokuję)

Wyjątkowo dostałeś możliwość drugiego konta to pisz z niego 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, sapek4 napisał:

... najlepsze jest to że zaczęło się od debaty na temat socjalu którego ja w nadmiarze nie uznaję... są rodziny które bez problemu wiążą koniec z końcem i dawanie im 500+ powoduje jeszcze większą przepaść ekonomiczną w stosunku do biedniejszych... porządek na forum jest owszem bo każdy o niego dba nie dawajcie już zbyt wielu laurów Panu moderatorowi... a młody moderator by się przydał nie oszukujmy się... jeśli ktoś poczuł  się obrażony to już przepraszałem, mogę to zrobić jeszcze raz... niestety taka prawda że od snopków odwykliśmy...

No od snopkow odwyklismy, ale czy to zle? Czy ktos zabrania Tobie bawic sie w snopki?

Co do dawania 500 plus wszystkim to roznice przez to sie zmniejszaja a nie zwiekszaja, mozna to udowodnic matematycznie:

X- to dochod biedniejszej rodziny

Y- to dochod bogatszej rodziny

Jesli x<y

(x+500)/X x 100%- o tyle procent zwiekszyl sie dochod rodziny biedniejszej

(y+500)/Y x 100%- o tyle procent zwiekszyl sie dochod rodziny bogatszej

Podstaw sobie za wartosc X i Y dochody rodzin i zobaczysz ze rodzina biedniejsza zyskala procentowo wiecej.

Wiec nie pisz tutaj prosze glupot, szczegolnie jesli chodzi o ekonomie i matematyke bo mozna latwo obalic Twoje przekonania, ktore jednak nie maja z prawda nic wspolnego

2 osoby lubią to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2022 o 14:59, ikcomas napisał:

Proponuję urządzić burzę mózgów jak rozruszać to forum. Wiadomo, że teraz młodzi to jakieś tiktoki i inne badziewia preferują ale może wspólnymi siłami coś wymyślimy. Zapraszam do dyskusji.

Tak siedzę nad chłodnym piwem z Dino i komórką w rękach,łza w oku się kręci,(wracam myślami do 2016 roku)i stwierdzam: CHŁOPAKI STAĆ NAS NATO!!!

Mało nas,a żeśmy to forum rozbujali aż miło poczytać.Nie trza pyskówek,banów itp.wystarczy odrobina kultury i chęci?

Dobra otwieram kolejny czteropak... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to przeze mnie i jak zrezygnuję to będzie lepiej? Już kilka razy się zamiarowałem jak zdążyliście zauważyć. Wielu stąd odeszło, została garstka. Czasem brakuje mi sił. Zagłosujcie czy nadal mam być moderatorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie bardzo proszę o trzymanie się tematów

Nie było mnie dwa dni i już Macie bałagan 

Chyba że tak chcecie to mam wyjebane 

1 osoba lubi to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie bardzo proszę nie cytujcie poprzedzających postów

Naprawdę źle to wygląda

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się