jarki

NASZE FORUM (do moderatorów)

611 postów w tym temacie

Ok, fajnie jest. Jestem pod wrażeniem ale gdzie podziały się zdjęcia?

I niektóre emoty źle się wyświetlają, wiem że to zmiana opisu do nich ale może warto byłoby wrócić do starych bo robi się zamęt

Aaaa, jeszcze jedno, nie pokazuje mi się liczba wysłanych postów. Wydaje mi się też że warto by zmienić trochę awanse (dodać więcej grup lub zwiększyć limit tych pierwszych, może taki pasek jak w statusie ostrzeżeń, może coś na wzór elektroda.pl? propozycje mile widziane). No i może usunąć "Lubię to" jakoś mnie to razi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za uwagi, jesteśmy w trakcie "dostosowywania" nowego forum i wyłapywania ewentualnych błędów, także wszelkie pomysły mile widziane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

pracujemy nad konwersją forum ze starej postaci

wystąpiły pewne problemy z załącznikami

 

 

W międzyczasie uruchomiliśmy nowe funkcje forum - możliwość dodawania/oceniania galerii zdjęć - pod roboczą nazwą FotoFarmer (jest w górnym menu)

 

Wyrzuciliśmy też konta robotów/spamerów - około 19 tys. sztuk (być może "przypadkowo" zablokowalismy też jakieś prawdziwe konto)

 

W przypadku uwag/skarg/zażaleń/wniosków racjonalizatorskich proszę o wpisy w tym wątku bądź mailowe na adres it@ptwp.pl

 

Pozdrawiam

Dominik Szmidt

dział IT

Grupa PTWP SA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szłoby zrobić żeby "zobacz nową zawartość" pojawiała się zamiast "ostatnio dodane tematy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, poza tym "zobacz nową zawartość" nic mi nie mówi i trochę dezorientuje. Lepiej by było "zobacz ostatnio dodane posty".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i fajnie byłoby poprawić linkowanie - żeby po kliknięciu odnośnika do wątku (ze strony głównej forum i z portalu) przenosiło na ostatnią stronę, a nie na pierwszą - bo trzeba się przeklikiwać przez kilka stron żeby dotrzeć do aktualnych postów. Albo odwrócić kolejność dodawania postów - najstarsze na ostatniej, najnowsze na pierwszej stronie wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i coś nie działa FotoFarmer tak jak trzeba. Jeden z użytkowników wstawił kolekcję zdjęć i się nie otwierają. Dobre by było też pogrupowanie tych albumów tematycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za uwagi, jesteśmy w trakcie "dostosowywania" nowego forum i wyłapywania ewentualnych błędów, także wszelkie pomysły mile widziane

coś linki nie wchodzą

ciekawe czy cytat zadziała ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

stan prac na chwilę obecną:

 

- foto galerie poprawione,

(kwestia zawartości tematycznej - to już raczej kwestia działania moderatorów/użytkowników)

- miniaturki (avatary) użytkownik zostały już zaimportowane,

- zdjęcia (wiekszość) z postów została zaimportowana ( przykład )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FotoFarmer nadal nie działa jak należy, po zalogowaniu się nie widzę żadnych albumów. poza tym status użytkownika też jest jeszcze do poprawki (w profilu dobrze się wyświetla ilość postów a na forum już nie). Emotikony i obrazki źle się zaimportowały ze starego forum, przykład: http://forum.farmer....sion-w-europie/

Powinno być tam kilka zdjęć a emoty były takie: :'( a nie takie: ???

No i nie da się wstawić linka albo coś źle robię, owszem z automatu zmienia się na link ale chciałem zmienić temat linku. Fajna jest opcja "zmień tryb edycji" ale jak by było jeszcze "zmień tryb edycji na html" to już byłaby rewelacja dla zaawansowanych ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś jest nie tak z edycją postów albo tego nie rozgryzłem jeszcze :-\

Bo chciałem edytować swój post i napisać, jak zmienić tytuł linku poprzez edycję w innym trybie. Wcześniej nie zauważyłem, że link jest taki [url.=http.://forum.farmer.pl/topic/1276-najstarszy-jesion-w-europie/]http.://forum.farmer....sion-w-europie/[/url.] (po url i http celowo dodałem kropki żeby wyświetliło) i wystarczy zmienić dwa razy tryb edycji i wtedy zamiast http.://forum.farmer....sion-w-europie/ wstawić inny tytuł. Przykład: [url.=http.://forum.farmer.pl/topic/1276-najstarszy-jesion-w-europie/]Przykład[/url.] a działa to tak: Przykład ale mimo wszystko warto by zmienić to, żeby "szary" użytkownik miał trochę prościej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o uzupełnianie profilu chociaż o rejon z jakiego jesteśmy

to ułatwia zrozumienie innych na przykład przy pogodzie

zachęcam również do uzupełnienia awatara, obrazek byłby znakiem rozpoznawczym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

muszę się przedstawić ;D :lol:

ponieważ nie doprosiłem się o zmiany w ustawieniu

pokusiłem się o małe oszustwo założyłem na @ córki konto jarki bis >:D

dzięki temu będę mógł pisać w galerii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bardzo proszę o niepisanie tekstów antysemickich

wiem że gdyby nie holocaust nie byłoby problemu ale historii nie cofniemy

1 osoba lubi to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy teraz jest ok, czy na forum nie można używać żadnych nazw marek? Czym różni się porównywanie marek ciągników od marek banków? ;)

 

a propos... zastanawiam się czy umożliwianie edycji postu po jego napisaniu nie jest złym rozwiązaniem? Rozumiem, że można go usunąć, ale zmiana treści powoduje całkowitą zmianę sensu wypowiedzi, co (jak pokazał przykład powyżej) prowadzi do złych konsekwencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W skrajnych przypadkach edycja wydaje się problemem ale jak pokazała praktyka mało kto tego nadużywa

 

nazwy i marki można oczywiście używać, chodziło o typowe reklamy i spam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czemu mnie zablokowali i komentarzy nie moge dodawac @ar odnosnie tego czy mi to nie przeszkadza że to bamberka odpowiedz brzmi nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powiadasz że Cię zablokowali na portalu dziwne mnie jeszcze nigdy się to nie przydarzyło

twój post był związany z tematem artykułu pod którym pisałeś?

czy w ogóle tyczył się rolnictwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zablokowanie możliwe jest na forum, nie na portalu - musiał wystąpić jakiś błąd, lub też komentarz został usunięty, jeśli administrator uznał że jest wulgarny, obraźliwy, itp. Drogi Użytkowniku ukasz, spróbuj jeszcze raz, pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się