jarki

NASZE FORUM (do moderatorów)

611 postów w tym temacie

Nie mam problemów z rejestracją, gdyz zarejestrowałem się doś dawno. Jednak pewien z forumowiczów (Boss) usunął moje dane osobioste, kontaktowe oraz opis o mnie i moich zainteresowaniach z mojego profilu! Moim zdaniem jest to NIELEGALNE i tak tego nie zostawie! Użytkownik ten przyzna się do tego i mnie przeprosi lub sprawa będzie rozwiązana w sposób PRAWNY! Nikt nie ma prawa zmieniać PRYWATNYCH DANYCH OSOBOWYCH!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to jest forum rolnicze a ty zasypujesz nas postami i zdjęciami nie związanymi z rolnictwem

nie pisze się postu pod własnym postem a ty napisałeś kilka po sobie ,

twoje monologi były bez odzewu ze strony innych użytkowników

 

jeśli ktoś sprzedaje jakieś maszyny czy urządzenia to mamy tu http://forum.farmer.pl/forum/194-sprzedam/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie związanymi z rolnictwem? Schładzanie mleka pompą ciepła jest nie związane z rolnictwem? Mleko nie jest związane z rolnictwem? Ciepłej wody w rolnictwie też nie wykorzystuje się? Wg Ciebie lepiej żeby rolnik był naiwny i brał wszystko co mu ktoś wciśnie? Gdzie w regulaminie jest jakaś notka, że nie wolno pisać postu pod własnym postem? I moje wypowidzi bez odezwu były? Śmiechu warte! Odzew był na pocztę mailową, gdyż w profilu podany był mój adres e-mail, który Ty wyrzuciłeś jak i pozostałe dane! I ja nic nie sprzedaje, co podkreslałem! I jak napisałem wcześniej - sprawy z usunięciem danych personalnych nie zostawię tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...) I moje wypowidzi bez odezwu były? Śmiechu warte! Odzew był na pocztę mailową,

 

Kesz, jeśli odpowiedzi były na poczte mailową to jaki związek ma to z forum?

 

Regulamin forum dyskusyjnego portalu farmer.pl

§2

Zasady korzystania z Forum (...)

10. Niedopuszczalne jest publikowanie za pośrednictwem Forum pytań lub problemów wraz z żądaniem przesłania odpowiedzi na indywidualny adres poczty elektronicznej lub za pomocą innego kanału porozumiewania się na odległość. Forum przeznaczone jest do otwartej wymiany informacji, dostępnej publicznie dla wszystkich Użytkowników i Czytelników.

Polityka prywatności

(...)

5. PTWP zastrzega sobie prawo moderowania oraz redagowania treści komentarzy i wpisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Regulamin forum dyskusyjnego portalu farmer.pl

§2

Zasady korzystania z Forum (...)

10. Niedopuszczalne jest publikowanie za pośrednictwem Forum pytań lub problemów wraz z żądaniem przesłania odpowiedzi na indywidualny adres poczty elektronicznej lub za pomocą innego kanału porozumiewania się na odległość. Forum przeznaczone jest do otwartej wymiany informacji, dostępnej publicznie dla wszystkich Użytkowników i Czytelników.

Polityka prywatności

(...)

 

Czytaj uważnie... Ja nie żądałem przesyłania odpowiedzi na pocztę mailową. Adres e-mail był podany, bo regulamin tego nie zabrania a opcja "Informacje kontaktowe" jest w profilu i kto chce, to podaje kontakt.

 

5. PTWP zastrzega sobie prawo moderowania oraz redagowania treści komentarzy i wpisów.

 

Moderowania oraz redagowania treści komentarzy i wpisów a nie danych osobowych użytkowników!!

Dodatkowo dodam, że posty usunięte przez moderatorów powinny wylądować w ŚMIETNIKU http://forum.farmer.pl/forum/200-smietnik/ a ja tam nic nie widzę!

 

I dobra rada: Nauczcie się czytać ze zrozumieniem, gdyż widzę że niektórzy mają z tym problem.

 

Co do danych osobowych, to jutro zostanie wysłany wniosek do odpowiednich organów. Dziękuję i dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Forum przeznaczone jest do otwartej wymiany informacji, dostępnej publicznie dla wszystkich Użytkowników i Czytelników.

 

jarki ci pisze

 

twoje monologi były bez odzewu ze strony innych użytkowników

 

odpisujesz

I moje wypowidzi bez odezwu były? Śmiechu warte! Odzew był na pocztę mailową, gdyż w profilu podany był mój adres e-mail,

 

 

no kurcze, rozmowa publiczna :P

strach się bać kesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Kesz aby podjąć jakąkolwiek dyskusję o przetwarzaniu danych osobowych proszę najpierw zapoznać się z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych z późniejszymi zmianami a w szczególności:

 

Art. 6. 1. W rozumieniu ustawy za dane osobowe uważa się wszelkie informacje dotyczące zidentyfikowanej lub możliwej do zidentyfikowania osoby fizycznej.

2. Osobą możliwą do zidentyfikowania jest osoba, której tożsamość można określić bezpośrednio lub pośrednio, w szczególności przez powołanie się na numer identyfikacyjny albo jeden lub kilka specyficznych czynników określających jej cechy fizyczne, fizjologiczne, umysłowe, ekonomiczne, kulturowe lub społeczne.

3. Informacji nie uważa się za umożliwiającą określenie tożsamości osoby, jeżeli wymagałoby to nadmiernych kosztów, czasu lub działań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kolejny przedstawiciel udawał rolnika co wierzy w środki tylko jednej firmy.

jeden z forumowiczów chyba uważał że to rolnik (ja myślę że czepiał się) :o

o ile pamiętam na samym początku ustaliliśmy że nie chcemy tu takich

został poinformowany że tu nie agrofotka i poproszony o zmianę płyty

 

za reklamy się PÅACI więc niech się kontaktują z redakcją ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to może zróbmy inaczej

- założymy wątek w którym przedstawiciele mogą się zareklamować ze swoimi produktami

- powinno to być poparte badaniami a nie że jest ok i najlepsze na rynku

- najważniejsze czy regulamin forum na to zezwala.

 

Jest wiele firm oferujących ciekawe środki o działaniu podobnym lub takim samym a tańsze od markowych dobrze znanych i reklamowanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@damian mnie się wydaje że to dobry pomysł coś na wzór Experci radzą ;) bez podania firmy

załóż temat tylko gdzie ? w zboża a może lepiej w Środki ochrony roślin

pytanie tylko czy będą chcieli wdawać się w merytoryczną dyskusję bo reklam nie tolerujemy

zresztą zabrania tego regulamin forum i tu muszę jednak ze względu na ostatnie spięcia

przytoczyć kilka punktów:

 

§2

 

Zasady korzystania z Forum

3. Zabronione jest dokonywanie za pośrednictwem Forum jakichkolwiek działań naruszających powszechnie obowiązujące przepisy prawa. W szczególności niedozwolone jest wykorzystywanie Forum do:

f) rozpowszechniania treści reklamowych i promocyjnych;

j) umieszczania linków do prywatnych stron www;

l) rozpowszechniania danych teleadresowych;

o) rozpowszechniania wulgaryzmów, treści obraźliwych, obscenicznych lub naruszających powszechnie uznawane zasady etyczne i zasady kultury osobistej.

6. Publikowanie na Forum informacji handlowych w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną (w tym reklam, materiałów promocyjnych, komunikatów PR, itp.) oraz innych treści o charakterze komercyjnym, bez uprzedniej pisemnej (pod rygorem nieważności) zgody PTWP jest zabronione.

10. Niedopuszczalne jest publikowanie za pośrednictwem Forum pytań lub problemów wraz z żądaniem przesłania odpowiedzi na indywidualny adres poczty elektronicznej lub za pomocą innego kanału porozumiewania się na odległość. Forum przeznaczone jest do otwartej wymiany informacji, dostępnej publicznie dla wszystkich Użytkowników i Czytelników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich forumowiczów. jestem tutaj nowy. wcześniej tylko czytałem to forum. proszę o wyrozumiałość i zwróćcie mi uwagę jak coś żle zrobię. mam taki pomysł założyć temat.będą to wszelkie problemy warsztatowe np. jak to zrobić. co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

byłem tam ale chyba to nie to. a jak tam wejść od przodu wiesz o co mi chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz to załóż nowy temat

''jak tam wejść od przodu wiesz o co mi chodzi'' nie wiem o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podałeś mi ten adres i chciałem go odnależć od strony głównej. już znalazłem.myślę że miejsce będzie dobre na nowy temat. dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co oznacza

Wgrywanie przerwane (Błąd500)

podczas wrzucania zdjęć na galerię farmera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oznacza że admin coś sp..przył dałem znać może ktoś się pofatyguje do żniw ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

piszcie co chcecie zmienić na forum ??? mamy nowego szefa

z tego co wiem naprawdę zainteresowany jest PRAWDZIWYMI zmianami

już poruszył problem z wklejaniem zdjęć :o

podobno niema żadnych problemów z rejestracją ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja od tygodnia nie mogę się zalogować na kompie. Zapomniałem hasła, odzyskiwanie poprzez email nie działa. Nie dochodzi link. :(

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się