jarki

NASZE FORUM (do moderatorów)

611 postów w tym temacie

Trzeba zająć się tymi zdjęciami i to tak żeby moderator miał pełny dostęp do galerii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak coś poprawiacie to zróbcie porządek pod względem mobilności ,pisanie postów za pomocą tabletu czy też smartfona ,wstawiania zdjęć prosto z pola ,współdziałania z takim programami jak tapa talk ,a myślę że nie powinno być problemu, bo układ naszego forum jest podobny do ag.....o a tam wszystko działa jak należy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

byłoby super, gdy forum działało na smartfonach pod Tapatalk. To ułatwia poruszanie się po wątkach i łatwo wrzuca sie fotki, właśnie np. prosto z pola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cześć,

 

po rozmowie z Jarkim ujawniam się. Wytypowali mnie w drodze losowania ;) do sprawowania pieczy nad forum.. co za tym idzie postaram sie sporo wam moderatorom ułatwić...

po 1. sprawa dodawania do forum - powstało zabezpieczenie anty botowe w postaci "zatwierdzania' nowych członków. więc w miarę możliwości siedze i klikam/zatwierdzam/potwierdzam rejestrację na forum.

po 2. zdjęcia. Próbowałam stworzyć wczoraj galerię - tak, jest błąd z ładowaniem zdjęć (błąd500) - pytanie czy wy też tak macie czy tylko JA?

po 3. moderatorzy - jakie wy macie problemy dodatkowo?

po 4. sprawę mobilności na smartfony oraz tablety potraktuję jako "mniej pilny" bynajmniej do momentu kiedy nie rozwiążemy zagadki tych nieszczęsnych zdjęć. Póżniej będziemy dostosowywac to do wszelakich mobilnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to masz pecha a już myślałem że za karę :lol: ;D

my moderatorzy nie mamy dostępu do galerii nawet zdjęć nie dodamy

 

jeszcze jedno dawno o to apelowaliśmy żeby odwrócić

"zobacz nową zawartość" z "ostatnio dodane tematy"

przy okazji zrobić tak że jak klikniesz to otwierało się na ostatniej stronie

słowem żeby nie było trzeba się przekopywać przez cały temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czyli aby każdy z tematów na forum przy otwieraniu pokazywał od najnowszego dodanego postu do najstarszego a nie odwrotnie jak jest teraz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie tak

ma się otwierać na ostatniej stronie

o ile to możliwe

 

zobaczę co da sie zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego temat "Żywienie cieląt" (ForumFarmera->Produkcja zwierzęca->Bydło mleczne->Żywienie cieląt) jest zarezerwowany wyłącznie dla zalogowanych użytkowników? Tak ma być?

Komunikat: [#103139] Nie masz uprawnień do oglądania tego forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oglądanie forum jest dla "wszystkich" , jednak dodawanie postów /edytowanie itd. tylko dla zalogowanych. ochrona przed spamem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to masz pecha a już myślałem że za karę :lol: ;D

my moderatorzy nie mamy dostępu do galerii nawet zdjęć nie dodamy

 

jeszcze jedno dawno o to apelowaliśmy żeby odwrócić

"zobacz nową zawartość" z "ostatnio dodane tematy"

przy okazji zrobić tak że jak klikniesz to otwierało się na ostatniej stronie

słowem żeby nie było trzeba się przekopywać przez cały temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oglądanie forum jest dla "wszystkich" , jednak dodawanie postów /edytowanie itd. tylko dla zalogowanych. ochrona przed spamem.

 

Chciałem wrzucić zrzut z ekranu ale limit załączników na moim koncie to 10MB i 100% zajęte. Nie da się zwiększyć? Przeciętne zdjęcie to 3 mega.

Metoda "przeciągnij i upuść" nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie... dzisiaj Ja potrzebuję Waszej pomocy.. :)

 

chcemy rozpromowac forum wstawiając baner na głównej stronie farmer.pl

Macie może, jako specjaliści od forum, pomysł na haslo przewodnie? jakiś slogan/hasło/tekst zachecający??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie... dzisiaj Ja potrzebuję Waszej pomocy.. :)

 

chcemy rozpromowac forum wstawiając baner na głównej stronie farmer.pl

Macie może, jako specjaliści od forum, pomysł na haslo przewodnie? jakiś slogan/hasło/tekst zachecający??

Mało tu ostatnio zagladałem , widze duzo zmian ale forum jest tak schowane ze myslałem iz juz nie istnieje , trudno zobaczyc malutki prostokącik w tym całym potoku napisów i reklam wiec to dobry pomysł, popieram:)..................W Rosji bez pół litra kobiety nie rozbieriosz....a forum Farmera masz za darmo:)) ....albo ....Chcesz mi podarowac cos miłego?? podaruj mi forum Farmera...albo...Forum Farmera jest najwspanialsza przyprawą w czasie uczty zycia:))..albo...Nie miał prawdziwego przyjaciela ten kto nie zarejestrował sie na forum:)) albo Biblia uczy na kochac a forum Farmera jak byc dobrym rolnikiem:)....albo Forum jest jak ogien bo fascynuje ludzi..albo Forum jest jak słonce którego promienie budza do zycia:))
1 osoba lubi to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@skoczek, jakaż wena :)

 

A może:

Forum, tu nie ma podszywek?

 

@ikcomas, zdjęcia wcześniej do painta, odchudzisz znacznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Forum Farmera jedyny raj!! :) ...Nic tak nie przyspisza mojego tetna jak Forum Farmera:)....Jesli miałbym spedzic czas na bezludnej wyspie to tylko z Forum Farmera:))..Boskie Forum amen:))))..Masz zły humor?? wejdz na Forum Farmera od razu Ci sie poprawi:)) ..Zycie jest piekne ale Forum Farmera fantastyczne:))............No wena opada pomału....a miałem ja od rana bo powiedziałem zonie iz bierzemy rozwód...a ta mi sie rozesmiała w głos i szyderczym smiechem, powiedziała ..A gdzie Ty druga taka głupia znajdziesz do dojenia krów??....o zesz!! z zacisnietymi zebami odpowiedziałem !! A zebys wiedziała ze znajde kurcze!!:))................ale jak znam zycie to chyba tylko tak na przekór powiedziałem..i oddałem sie wenie:)))))))

1 osoba lubi to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pojawił się baner na głównej stronie farmer.pl :) dziękuje za wasze kreatywne pomysły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pojawił się baner na głównej stronie farmer.pl :) dziękuje za wasze kreatywne pomysły

 

W telefonie nie ma banera! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W telefonie nie ma banera! :(

 

u mnie na tel (teraz sprawdziłam) baner forum się wyświetla. główna stron , prawa kolumna pod "newsletter" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie na tel (teraz sprawdziłam) baner forum się wyświetla. główna stron , prawa kolumna pod "newsletter" :)

te występuje.

brak jest tego pod sondą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się