jarki

NASZE FORUM (do moderatorów)

611 postów w tym temacie

te występuje.

brak jest tego pod sondą

 

i tak i nie.

 

baner pod sondą jest banerem ruchomym. przy każdym odświeżeniu w tym miejscu naprzemiennie pokazuje się forum farmera/serene/asap.

stały baner jest pod newsletterem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się zaznacza lubię to , próbuję a nie zaznacza

Dzięki za podpowiedz .

 

 

Hmm; widzę że zaznaczyłeś. ale jak? bo nie jestem pewny.

07-04-15r

2 osoby lubią to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem bardzo fajne forum i nic nie trzeba zmieniac :) sa wszystkie wazne tematy , wiele pomocnych rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, w związku z ciszą wyborczą forum farmer.pl będzie w najbliższy weekend nieaktywne. Również wyłączona zostanie możliwość dodawania komentarzy pod wiadomościami. Pozdrawiamy! Red.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do władz portalu, moderów czy inszych adminów.

 

Chcę wkleić linka do poradnika do szkód łowieckich, sęk w tym że jest zrobiony przez pewien tytuł konkurencyjny. Można? Co na to regulamin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przekazałem pytanie dalej...

Iiii ONI mają wyj.bane bo odpowiedzi niema

Moim zdaniem to nawet dobrze że nie przeszkadzają

Wiec sami zadecydujmy ?!???

Widziałem ten materiał w drodze wyjątku jestem na tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie narusza praw autorskich i nie jest promocją to regulamin nic nie mówi o innych przeciwwskazaniach do zamieszczenia linku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ilu jest obecnie użytkowników posiadających "włądzę" ?

Bo nie wiem, mam 2 głosy na TAK ale czy przeszedłem do dalszego etapu :P

 

 

 

mam wielkiego nerwa na tą konkurencję ( ostatni egzemplarz był ostatnim jaki kupiłem :P ) i dlatego jeszcze tego nie wkleiłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czyli moderów mamy 3, bo west chyba hasło zgubił ostatnio :P

zagadajcie z damianem i dajcie znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Panie Jarki oraz pozostali Panowie,

nikt tu nie ma wy****ane, jak Pan to ujął. Przepraszam, fakt napisał Pan w sobotę i przyznam, że zapomniałam, ze względu na natłok obowiązków służbowych i prywatnych - choć oczywiście to mnie nie tłumaczy, dlatego jeszcze raz Pana i pozostałych Forumowiczów przepraszam. Myślę, że nie ma problemu z wklejeniem linka do zewnętrznego materiału, nawet jeśli od konkurencji. Zechcijcie Panowie jednak przesłać mi na email agnieszka.krolak@farmer.pl link do tej publikacji, jutro w ciągu dnia odpowiem na 100%. Dobrej nocy, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze coś dorzucę. Macie najlepsze pióro "śledcze" w prasie rolniczej. Macie najszybszy kontakt redakcji z czytelnikami, nie spotkałem się jeszcze aby ktoś z redakcji nie odpisał lub zmarginalizował problem przez rolników zgłoszony. Macie jeden z lepszych portali, dający możliwość komentowania artykułów . Konkurencję w tym zakresie przebijacie o lata świetlne. Dzięki.

 

 

 

 

 

no i admin, iście benedyktyński :P obiecuję że jeszcze tylko kilka razy będę się czepiał admina ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy istniałaby możliwość, żeby "klawisze" do przewijania stron działały na dwa sposoby? Chodzi mi o to, jak czasem się spotyka, że "poprzedni" i "następny" przesuwa o jedną stronę, a strzałkami pod nimi można przerzucić od razu odpowiednio na pierwszą lub ostatnią stronę. Szczególnie w wersji mobilnej byłoby to przydatne, bo w niektórych tematach trzeba przewijać np kilkanaście stron.

Dziękuję.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze coś dorzucę. Macie najlepsze pióro "śledcze" w prasie rolniczej. Macie najszybszy kontakt redakcji z czytelnikami, nie spotkałem się jeszcze aby ktoś z redakcji nie odpisał lub zmarginalizował problem przez rolników zgłoszony. Macie jeden z lepszych portali, dający możliwość komentowania artykułów . Konkurencję w tym zakresie przebijacie o lata świetlne. Dzięki.

 

 

no i admin, iście benedyktyński :P obiecuję że jeszcze tylko kilka razy będę się czepiał admina ;P

 

::) przekazałam redakcji:-)dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy istniałaby możliwość, żeby "klawisze" do przewijania stron działały na dwa sposoby? Chodzi mi o to, jak czasem się spotyka, że "poprzedni" i "następny" przesuwa o jedną stronę, a strzałkami pod nimi można przerzucić od razu odpowiednio na pierwszą lub ostatnią stronę. Szczególnie w wersji mobilnej byłoby to przydatne, bo w niektórych tematach trzeba przewijać np kilkanaście stron.

Dziękuję.

nie wiem, czy dobrze zrozumiałam, chodzi o to, żeby można było po wejściu w temat przeskoczyć od razu na ostatnią stronę, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to miałem na myśli. Oczywiście jeśli obecna sytuacja światowa i budżet krajowy na to pozwalają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No mniej więcej o to chodzi, w wersji mobilnej trzeba przerzucać wszystkie strony. Nie chodzi o to, żeby po kliknięciu w temat wrzucało do ostatniej strony bo na komputerze można wejść od razu na ostatnią klikając na ostatnią tylko żeby była możliwość po wejściu na temat i jak ktoś zna wątek i chce przejść do ostatniej strony żeby kliknąć taką strzałkę "przejdź do ostatniej" (ale namotałem chyba). Proszę podpatrzeć inne fora, jest taka strzałka, która kieruje do ostatniej strony. Chodzi głównie o wersję mobilną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się