jarki

NASZE FORUM (do moderatorów)

611 postów w tym temacie

Dokładnie bambry :);) a pokupowali dziadowskie androidy

Moja poczciwa Nokia ma jednak lepszą wersję mobilną

 

A teraz poważnie czy nie lepiej by było żeby odrazu kierowało

do ostatniego postu wystarczy odwrócić kolejność stron

Pisaliśmy o tym kiedyś ale aaa PRZEMILCZĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja nie chciałem o aż tyle prosić, dla mnie ostatnia strona to już byłoby dużo. Ale Tobie wypada. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie czepiam się moderatorów ani użytkowników ale żyjemy w czasach gdzie powinno się ułatwiać życie a nie je komplikować. W szczególności w świecie cyfrowym. A każda zmiana niestety potrzebuje czasu,a i czasami łatwo przeoczyć taki drobiazg jak odnośniki między pierwszą a ostatnia stroną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Nie czepiam się moderatorów ani użytkowników ale żyjemy w czasach gdzie powinno się ułatwiać życie a nie je komplikować." Agrofy żyjemy w Polsce tutaj wszystko jest na opak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie bambry :) ;) a pokupowali dziadowskie androidy

Moja poczciwa Nokia ma jednak lepszą wersję mobilną

 

A teraz poważnie czy nie lepiej by było żeby odrazu kierowało

do ostatniego postu wystarczy odwrócić kolejność stron

Pisaliśmy o tym kiedyś ale aaa PRZEMILCZĘ

kolejność stron odwrócona, czy o to chodziło??

pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niezupełnie, chodziło o to żeby po wejściu w temat przerzucało do ostatniej strony lub były odpowiednie strzałki "przejdź do ostatniej", jak zauważyłem strzałki już są a kolejność postów chyba powinna być tak jak wcześniej. Jest jedno forum rolnicze, gdzie czyta się od dołu do góry i czy to lepiej? To trochę po chińsku jak dla mnie. Niech się inni wypowiedzą, tak już było chyba ze dwa razy ale się nie przyjęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niezupełnie, chodziło o to żeby po wejściu w temat przerzucało do ostatniej .

 

chodziło o to aby wchodząc do danego tematu z automatu być przy ostatnim wpisie,

teraz jest to co było tylko odwrotnie :{

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chodziło o to aby wchodząc do danego tematu z automatu być przy ostatnim wpisie,

teraz jest to co było tylko odwrotnie :{

Po wejściu w temat jest się przy ostatnim wpisie, wskakuje na pierwszą stronę, na której są najnowsze wpisy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, czy teraz jest lustrzane odbicie, tzn że posty są wyświetlane w odwrotnej kolejności? Trochę niewygodnie się czyta temat od początku, szczególnie długie posty.

Ale dobra, nic nie mówię, bo zaraz znowu będzie, że wygodny jestem albo mam dziadowski telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

O, ale Panowie mówią inaczej, a ja chyba nie do końca rozumiem

 

Na forum jest ok. Po prostu wchodzilem z głównej farmer.pl, i skierowalo mnie na ostatnia. To do poprawki

 

Dziekuwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na forum jest ok. Po prostu wchodzilem z głównej farmer.pl, i skierowalo mnie na ostatnia. To do poprawki

 

Dziekuwa

A z którego miejsca dokładnie z głównej? Bezpośrednio z wpisów po prawej stronie, tak? Z poprawa tego może być trochę większy problem, bo sama tego nie zrobię, tylko muszę zlecić, więc nie wiem, ile może to potrwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, z tego.

Tę samą zmianę prosimy jeszcze do wiadomości prywatnych.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi jakoś też nie bardzo ale może się przyzwyczaję.

 

A moderatorzy nadal nie mają dostępu do galerii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że brak entuzjazmu w związku z odwróceniem postów

(Pomysł jest bardzo stary i wiąże się z naszym poprzednim forum)

 

Ale większość się przyzwyczaiła do poprzedniego wyglądu

Mnie jest obojętnie wiec możemy poprosić o poprzedni układ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczęło się od tego, żeby po kliknięciu w temat przerzucało od razu do ostatniego posta lub byłaby możliwość przejścia do ostatniego poprzez strzałki (głównie chodziło o wersje mobilne) a skończyło sie jak zawsze. Czyli totalnym niezrozumieniem tematu jak to miało miejsce wcześniej. Dla mnie ta kolejność jest jakoś po rusku. Wiem, wiem jest jedno jedyne forum na tym świecie gdzie czyta się od dołu do góry no i tam jakby jest to do przyjęcia bo wszyscy wiedzą, że tak jest od zawsze (zresztą niewielu już tam zostało). Byłbym za tym, żeby kolejność postów była tak jak wcześniej: od najstarszego do najmłodszego jak na każdym innym forum. Nam jako stałym użytkownikom może to nie przeszkadzać ale każdy nowy forumowicz przyzwyczajony do innej kolejności postów bedzie miał problem. Można by to rozwiązać w bardzo łatwy sposób: zrobić możliwość wyboru w ustawieniach konta. Jak ktoś chce odwróconą kolejność to wystarczy zaznaczyć odpowiednią opcję i żeby mu wyświetlało odwrotnie.

 

P.S. Co z dostępem moderatorów do galerii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczęło się od tego, żeby po kliknięciu w temat przerzucało od razu do ostatniego posta lub byłaby możliwość przejścia do ostatniego poprzez strzałki (głównie chodziło o wersje mobilne) a skończyło sie jak zawsze. Czyli totalnym niezrozumieniem tematu jak to miało miejsce wcześniej. Dla mnie ta kolejność jest jakoś po rusku. Wiem, wiem jest jedno jedyne forum na tym świecie gdzie czyta się od dołu do góry no i tam jakby jest to do przyjęcia bo wszyscy wiedzą, że tak jest od zawsze (zresztą niewielu już tam zostało). Byłbym za tym, żeby kolejność postów była tak jak wcześniej: od najstarszego do najmłodszego jak na każdym innym forum. Nam jako stałym użytkownikom może to nie przeszkadzać ale każdy nowy forumowicz przyzwyczajony do innej kolejności postów bedzie miał problem. Można by to rozwiązać w bardzo łatwy sposób: zrobić możliwość wyboru w ustawieniach konta. Jak ktoś chce odwróconą kolejność to wystarczy zaznaczyć odpowiednią opcję i żeby mu wyświetlało odwrotnie.

 

P.S. Co z dostępem moderatorów do galerii?

 

kolejność może i po rusku, al;e po otwarciu był od razu ostatni post w temacie, tak miało być. Nie rozumiem, z czym problem i o jakie niezrozumienie tematu chodzi. Każdy widzę chce inaczej, a najłatwiej krytykować. Ok poprzednie ustawienia wróciły zgodnie z życzeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o strzałkę, dzięki której można by wskoczyć na koniec, to póki co nie widzę takiej opcji, ale może IT coś poradzi. A jeśli chodzi o galerię, to o jaki dostęp chodzi? Aby móc np kasować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, rozumiem. Strzałka wymaga innych technik niż obecne, ale skoro "może" później uda się coś załatwić, to ja chętnie poczekam. Bo każdy ma tu swoje zdanie i swój pomysł na wygodę, a dla mnie byłaby tym strzałka w automacie i cierpliwie poczekam na rozwój sytuacji. Póki co dziękuję za próby i zainteresowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak jesteśmy zalogowani jako moderatorzy i klikamy

w FotoFarmer galerie zdjęć cię nie wyświetlają

 

Zachęcam WSZYSTKICH do pisania na tematy związane z forum

Jest zainteresowanie ze strony administracji więc śmiało

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się