jarki

NASZE FORUM (do moderatorów)

611 postów w tym temacie

Twoich krótkich wierszy nikt nie będzie łączył, a moje i tak kiedyś szły kilka w jeden, to wolę już edytować sam.

 

Forum jest lepsze od portalu, bo nie ma tutaj chołoty, której tylko wyzwiska w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od czasu gdy ktoś wpadł na taki pomysł żeby wrzucać linki do forum na portalu dyskusja tutaj ożyła i to mocno.

My od lat wrzucamy tutaj linki na portal i dzięki temu w jakiś sposób przyczyniliśmy się do tego, że farmer.pl stał się portalem rolniczym numer jeden w Polsce.

Kierownictwo niestety trochę zapomniało o nas w pewnym momencie, ta sytuacja zaczyna się zmieniać.

Droga Redakcjo, proszę o nas pamiętać i wrzucać linki w każdej nadarzającej się okazji do tego forum.

Odwalamy tutaj kawał dobrej roboty, stworzyliśmy je właściwie od podstaw. Chcemy żeby forum było pomocne a im więcej ludzi będzie tu zaglądać i pisać tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ktoś wpadł tylko TY wpadłeś na ten pomysł

Ja na forum wkleiłem wiele linków do portalu

Ale niestety w drugą stronę to NIE DZIAÅA

 

Zobacz sobie artykuły z przed 2011 ZERO komentarzy

Jak nie powiemy tego głośno to reakcji nie będzie

 

Dobra koniec nie będę we własne gniazdo sr.. ;)

1 osoba lubi to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiemy jak to forum wyglądało wcześniej sam zarejestrowałem się tutaj dawno temu ale nie było z kim pisać teraz potrzeba nam jeszcze z 1000 użytkowników dla których rolnictwo coś znaczy. Wymiana poglądów zawsze mile widziana po co mam sam eksperymentować jak może ktoś spróbował i mu nie wyszło :) przynajmniej u siebie nie popełnię tego samego błędu. Bałagan na ppr i dziecinada na agrofoto mnie przeraża tutaj mamy porządek ale jest nas za mało.

1 osoba lubi to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prośba do administratorów.

Proszę o poprawę wyświetlania ilości napisanych postów i koniecznie musi być wyświetlany status ostrzeżeń dla użytkowników a nie tylko dla moderatorów. Oczywiście trzeba zadbać o to żeby użytkownik tylko widział i mógł podejrzeć za co dostał ostrzeżenie a nie mógł go sobie edytować bo będzie lipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I może żeby każdy to widział, jak np miejsce zamieszkania. Wtedy kombinatora byłoby od razu widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie po to jest status ostrzeżeń żeby wszyscy go widzieli, ja dopiero dzisiaj się dowiedziałem, że nie widzicie. Dla nas to szczególnie ważne bo bardziej się przyglądamy takim cwaniaczkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ja się dopiero dowiedziałem, że Wy to widzieliście. :D

Gdyby każdy widział, to może to przy okazji będzie działać odstraszająco przy próbie naginania regulaminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wyjaśnić jak to jest ?

Ktoś pisze jednego posta w temacie o niczym

W profilu ma link do strony o diabli wiedzą czym

Odrazu do jego profilu lgną inni reklamowi jak muchy do goowna

http://forum.farmer.pl/user/54236-ula22/

ps wywaliłem mu ten link ale nie sposób wszystkim wywalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdyby tak w profilu zabrakło opcji "informacje kontaktowe"? Wtedy by nie było tak łatwo wcisnąć takiego linku.

No chyba że ktoś z Was normalnie z tego okienka korzysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Jarki jakby Ci to powiedzieć, wybacz kolokwializm ale muchy do gówna zawsze ciągną stadami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy tylko ja tak mam, ale w ustawieniach profilu mam zaznaczone odpowiednie pozycje (zresztą do niedawna działało ok), a zdarza się w ostatnich dniach dość często, że powiadomienie o prywatnej wiadomości przychodzi dzień później. Kiedyś przychodziło w ciągu kilku minut, teraz dostałem po dwóch godzinach, ale coraz częściej przychodzi dopiero dzień później.

Czego to może być wina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czas na forum trzeba ręcznie sobie ustawić, czy po świętach będzie to miało miejsce z automatu? Bo na razie posty idą o godzinę do tyłu. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w profilu masz korekcję DST musi być włączona, wtedy czas masz ok ale tylko po zalogowaniu, chyba muszą być poprawki w samym forum aby prawidłowo wyświetlało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ikcomas, czemu mi na tym forum nie udaje się niekiedy wejsc na ostatnią stronę. Tzn teraz jestem na #40 poście i stronę dalej nie mogę przejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ar zauważyłem to jak się usunie post, który jest pierwszy na stronie ale nie zawsze, gdzieś jest błąd w kodzie forum, ja to rozwiązywałem tak że pisałem następny i usuwałem, wtedy działało, spróbuj też wyczyścić przeglądarkę, czasem też pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie po to jest status ostrzeżeń żeby wszyscy go widzieli, ja dopiero dzisiaj się dowiedziałem, że nie widzicie. Dla nas to szczególnie ważne bo bardziej się przyglądamy takim cwaniaczkom

Miło być CWANIACZKIEM na forum-może ktoś mi opisać co to oznacza i dlaczego to mi się wyświetla pod profilem.Pozdrowienia dla PANA WÅADZY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co ci się wyświetla ???

 

 

@Marecki

To może opowiedzieć że ma BOGATĄ historię ostrzeżeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:D masz rację, @Jarki. Prawie za nic mi się dostało. :P

Status ostrzeżeń to odznaczenie od moderatorów, a od użytkownika zależy, czy jest za zasługi dla forum, czy też za czyny, o których mówi §2 Regulaminu. Ja tam ze swojego paska statusu się cieszę, biorąc pod uwagę za co go mam i ile w nim mam. Trzy bany jednego dnia... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Marecki-regulamin w tym pkt.traktuje,że jak podpadniesz @jarki-emu wg jego uznania i niekoniecznie wg regulaminu-to CO ci może zrobić?mój jest pusty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to gitara, jak jest pusty. I rób tak, żeby to się nie zmieniło, to wszyscy będą zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@jarki-coś taki poważny?

Teraz dopiero odczytałem regulamin...że reagujesz na jego łamanie.Narażam się ewentualnie z braku wiedzy-nie celowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widzę, że użytkownik widzi swój status ostrzeżeń ale nie widzi statusu innych użytkowników, nie może go zmieniać i gitara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się