jarki

NASZE FORUM (do moderatorów)

611 postów w tym temacie

@ar-jarki to nasz BIG BROTHER-słychać jego głos (przez klawiaturę)a nikt Go nie widział-na fb tak dobrze by nie mial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja też nie nie mam fb więc nie istnieję, to opium dla ludu, ale chat-farmer hmm ciekawe tylko wtedy nie dałoby się przenieść treści dyskusji z forum do chatu i odwrotnie, nie mniej jednak to mogłoby się udać ale czy nie za mało nas jest aktywnych? chat polega na tym, że piszesz jak SMS-y krótkie pytanie, po paru sekundach odpowiedź ale może jakby to dobrze wypromować na portalu, kto wie. Jedyne forum rolnicze z chatem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chat nie przejdzie, to ja tam mogę pisać nawet w śmietniku w temacie np "siała baba mak", który byłby czyszczony przez szanownych modów co tydzień, żeby bałaganu dużego nie było. Byleby tylko na portalu nie było tego widać.

Srejsa nie mam i mieć nigdy nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo to jest zamach na demokrację. Wszyscy synowie jarka, dzieci piszu.

 

:) ;)

Damian,a może zasada polecenia przez kogoś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czat z pewnością ożywił by to forum. Na pewno było by to miejsce, wymiany myśli i poglądów nie zawsze uczesanych ;D ale fachowych ;) . A dostęp do niego wzorem innych forów po zalogowaniu, dla gości i czytelników portalu ta cześć forum zablokowana i niewidoczna.

AR wystarczy kryterium stażowe i "uczesany" status ostrzeżeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo słuszna uwaga ("uczesany" status ostrzeżeń)

Po wypowiedziach wnioskuję widoczne tylko dla zalogowanych i bez ostrzeżeń

Oczywiście zeby nie było widocznie na portalu

 

 

 

Myślę że to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest problem z założeniem działu

Tymczasowy mam nadzieję i trzymam za słowo

Na dziś proponuję założyć temat ....

W "Tematy ogólne" i piszemy o wszystkim

Jak problem zostanie rozwiązany to się przeniesie

 

Na chwilę obecną to co piszemy itak jest widoczne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, w przyszłym tygodniu będzie zrobione, proszę o wyrozumiałość.. właśnie skończyliśmy numer specjalny, a zaraz kolejny numer łamiemy, do tego konferencja na Narodowym (na którą serdecznie zapraszamy:-) Obiecuję, że we wtorek zajmę się tematem (w poniedziałek nie ma mnie), pozdrawiam ak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy za zainteresowanie i chęć pomocy. Również pozdrawiamy, Panią szczególnie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry Panowie (chyba tylko Panowie, jeśli się nie mylę;)

To może ustawić tak, żeby ten temat Farmer-chat był widoczny tylko dla zalogowanych oraz niewidoczny na farmer.pl? Czy zakładać nowy dział? Ewentualnie dostępny dla kogo, jakie w końcu przyjmujemy kryteria? Zaraz pogrzebię w ustawieniach, zobaczę jakie mamy opcje. Dowiem się jak to wygląda jeśli chodzi o opcję chatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

temat Farmer-chat widoczny tylko dla zalogowanych i niewidoczny na farmer.pl

Tyle na początek wystarczy moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zostawmy tak jak jest bez czatów, z widokiem dla Zalogowanych, przeniesiemyy temat pauczana niech się kujpom cieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest takie okienko czatu właśnie?

tak, na dole strony forum, lub na górze jak już tam uważacie, wtedy problem z widocznością na forum nie istnieje bo to nie forum tylko oddzielny element forum, nawet nie dział tylko takie okienko właśnie, nie mylić z dodatkowym oknem, okienko chatu powinno być widoczne bezpośrednio na stronie forum wtedy spełni swoje zadanie, inaczej nikt tam nie będzie zaglądał dodaję ściągawkę jak to zrobić https://www.youtube.com/watch?v=k9VhluafxzA, i automatycznie żeby najstarsze się usuwały, powiedzmy 1-2 tygodnie max, ale musi być auto odświeżanie chatu bo będzie lipa, trzeba też się zastanowić czy serwer uciągnie bo wbrew pozorom takie okienko na stronie głównej forum może sporo pochłaniać zasobów jak w danym momencie będzie zalogowanych dużo użytkowników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początku może być nawał chętnych-więc będzie sprawdzian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się