jarki

NASZE FORUM (do moderatorów)

611 postów w tym temacie

Kaczyński też nie wierzył,że Duda Prezydentem zostanie,bo by sam startował-więc Marecki więcej wiary!

Panowie Moderowie-czy wasza G.T.W. to jak Szydło w naszym rządzie?-zwróccie się do Ojca dyktatora,czyli

@airforce one o zmianę edycji.

Edytowano przez Pałuczanin81

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam polityki i władzy nie lubię. Władzię prędzej. 

A do banan-pogo.gif nie trzeba być modem ;)

Minęło 7 minut i już nie ma możliwości edycji, żeby dołączyć to do poprzedniego posta. 

Edytowano przez damian9871

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem na edycję te 10 minut by starczyło, bo to bardziej w celu poprawienia ewentualnych błędów. Przydałoby się więcej czasu na możliwość dopisania do posta czegoś więcej. Ale pewnie nie ma możliwości takiego rozgraniczenia, że nie można usuwać, a dodawać tak? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może-gdy ktoś kolejny odpisze-edycja też może być blokowana,żeby nie zmieniać sensu dyskusji(jarki to już chyba postował)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Pałuczanin81 napisał:

@arszczecinto lobbuj -chyba(na pewno?),że taki z Ciebie związkowiec jak Władziu..

sobie z sarenkami nie radzisz,a mnie podskakujesz trollu!

Weź się ogarnij 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@arszczecin-co ma Bóg do twojego bydełka z huraganu!-zlecić

postPGRusom oprząt i nosić za politykami po "wiejskiej" papier toaletowy

(po jednokrotnym użyciu)-mniej GODNOŚĆ! kto cię słucha?dukasz coś do

mikrofonu (patrz YOUTUBE)reszta się nudzi-POZDRAWIAM...<-i kropka

(skoro znacie się "na żywo"to zaraz Pan Moderator mnie ukara,ot!solidarność RI)

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopie, co Ty w ogóle gadasz?!!! Ogarnij się! I nie chodzi mi o ukaranie, ale o uprzejmość. Takie słowa, jak Twoje powyższe, to na portalu z Zygmuntem i Miastem pisz, a nie tu. Tu jest kultura i cywilizacja. (bez solidarności, bo tego pana z zachodniopomorskiego nigdy nie widziałem i widzieć nie będę) 

1 osoba lubi to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Pałuczanin81 nie ma tu kogoś takiego jak pan moderator 

Na forach internetowych są zasady i należy je przestrzegać 

Pomysł o tym z rana, ostrzeżenia owszem dajemy nawet sporo 

Ale właśnie trollom i spamowiczom bo to działania na szkodę 

 

Coś z tym muszę zrobić !?!

Myślę że ktoś tu się zapędził (kolejny raz) i należy się ostrzeżenie 

Ponieważ jedno już ma które miało być anulowane dla ZGODY 

Zostajemy przy tym ale to już OSTATNI raz 

Edytowano przez jarki
Połączenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zajmij się hodowlą świń, albo chociaż produkcją prosiąt i będzie ok 0laughing.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@jarki-rób co chcesz!wszystko mnie jedno.

Dostałem propozycję likwidacji gospodarstwa "na żywca"od miejscowych NAJwiększych rolników-

bo ponoć sobie nie radzę?

@arszczecin dołożył do tego SWOJE

@Marecki-wolę gwarantowane 40 zł od tucznika,na ilości zrobi się równowartość SOCJALU jaki otrzymuję

Mimo wszystko:PRZEPRASZAM!!!już mi przeszło

 

Edytowano przez Pałuczanin81

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo,

odnośnie zmian na portalu. jest to wersja beta i nadal, do końca czerwca zaplanowany jest czas na zmiany portalowe farmera. Jeśli chodzi o forum obecnie na stronie głównej w sekcji Waszym zdaniem powinny wyskakiwać ostatnie wpisy z forum, na zmianę z komentarzami pod tekstami. Jeśli tak nie jest, jest to chwilowy błąd, naprawimy. Dodatkowo do końca czerwca chcemy wprowadzić możliwość logowania się do systemu komentarzy pod tekstami, ale synchronizując to z logowaniem się na forum (żeby wystarczyło jedno logowanie. Link do forum znajduje się również w głównym menu. Zastanowimy się też jak powiązać wątki forum na stronach tekstowych. W tej chwili wprowadziliśmy sporo zmian w "bebechach" portalu, teraz będzie czas na dopracowanie. Wcześniej nie mogłam mówić głośno o zmianach, ale teraz jak najbardziej liczymy na Wasze opinie i sugestie. Najlepiej jednak na mojego maila, najłatwiej i najszybciej jest mi email ogarnąć. Chcemy łagodnie wprowadzić nową stronę i przyjaźnie dla użytkownika, dlatego zostawiliśmy też stary widok, będziemy wsłuchiwali się w opinie i reagowali. Pozdrawiam!

1 osoba lubi to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, airforce one napisał:

Szanowni Państwo,

odnośnie zmian na portalu.
Dodatkowo do końca czerwca chcemy wprowadzić możliwość logowania się do systemu komentarzy pod tekstami, ale synchronizując to z logowaniem się na forum (żeby wystarczyło jedno logowanie. 

Pisałem o tym w komentarzu ale nie wiem czy weszlo :P
W sprawie komentarzy logowanych na portalu. Jeśli będziemy mogli robić to bez "numerków" czy też "nie jestem robotem" jestem za.
Portal jest , hm lżejszy? wizualnie lżejszy. Ładnie się prezentuje. 
Nie ma niestety wglądu w nowe tematy na forum z artykułu, jedynie na głównej. ( lub nie dowidziałem ) 
Kiedyś, za poprzedniej wersji portalu był na głównej, i w artykułach widok na nowe wpisy na  forum i na komentarze na portalu. Mnie się to podobało.
Ale brawo wy!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie dbajcie nieco o porządek proszę

Bo po co mamy różne tematy można wszystko o rzepaku w jednym

Tylko kto znajdzie później cokolwiek chyba że chcemy jak na ppr

Edytowano przez jarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest jeszcze jeden problem 

Mianowicie w c330 ile można tłumaczyć podłączenie kabelka 

Ja to niemal wszystko usunąłem do konkretnej odpowiedzi @damian9871

Uważam że jak ktoś nie pojął to już szkoda to dalej mielić 

 

Liczę na szczere wypowiedzi 

Edytowano przez jarki
1 osoba lubi to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym podłączeniem kabelka... Najprościej byłoby to samemu zrobić, bo zainteresowany nie odróżnia nawet w nazewnictwie sprzęgła i rozrusznika. Poza tym tłumaczone było jak dziecku. 

1 osoba lubi to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś mieliśmy najazd chińczyków forum się zawieszało

Oby to był incydent nie zapowiedź czegoś WIĘCEJ

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To była ekspansja amerykańskiej wołowiny na polski rynek, z chińskim znakiem jakości znanym jako ChQ i który w wolnym tłumaczeniu Kolegi @arszczecin brzmi #uje #urwa ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznać się kto oprócz Lewandowskiego i @arszczecin używa hujaweja 

Przez Was nawet Pentagon się boi tu inwestować 

 

A poważnie to było coś więcej bo wszystko się zawiesiło 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, jaar napisał:

@jarki zgubiłem hasło do konta... Pomożesz?

Przykro mi ale my moderatorzy nie mamy takich uprawnień 

Możemy tylko edytować profil o czym wiesz :d 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a opcja "nie pamiętam hasła"? powinno przyjść na mejla, tylko trzeba pamiętać na którego i hasło do poczty też pamiętać. Pisz do adminów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczę, za dużo urządzeń. Komp mi sfiksowal i zapamiętał błędne hasło. Ostatnie jakie znałem to było po samorządowych brzmiało tak CiekaweCzyJarkiGlosowalNaPsl i nie wchodzi :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@airforce one jeden z użytkowników zgłosił, że nie działają mu powiadomienia w obserwowanej zawartości gdy ktoś coś napisał w takim wątku. Sprawdziłem u mnie też nie działa, w ustawieniach konta jest informacja w pozycji "Ktoś skomentował coś, co obserwuję" - Administrator wyłączył możliwość przełączenia tej opcji. Czy jest możliwość włączenia powiadomień gdy ktoś coś napisze w obserwowanym wątku? Ja jako moderator czytam wszystkie posty ale zwykły użytkownik nie musi i powinien wiedzieć czy ktoś mu coś odpisał w wątku który go interesuje. Niejednokrotnie użytkownik obserwuje wiele wątków właśnie po to żeby poprzez takie powiadomienie z automatu przejść do tej zawartości. Można to zrobić "na piechotę" ale nie o to chodzi. Forum powinno być przejrzyste i jak najprostsze w użytkowaniu. Zwracam się więc z prośbą do administracji forum o zajęcie stanowiska w powyższej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się