jarki

NASZE FORUM (do moderatorów)

611 postów w tym temacie

9 godzin temu, jarki napisał:

@miwigos powiec mi dlaczego tak się dopytujesz przecież już Ci pisałem

Temat jest zakończony bedzi tu porządek

Prowokatorów tu NIE będzie 

KROPKA 

Widze że z Ciebie taki mały dyktator, komuna już mineła cenzury nie ma , jest wolność słowa, nie zaprzeczysz że to forum coraz mniej wnosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja widzę że Ty nadal nie rozumiesz tu chodzi o porządek i nie obrażanie 

To że Ty mnie nie lubisz wiem doskonale ja Ciebie też to jest normalna sprawa 

Tylko jakoś się staramy normalnie pisać to jak w życiu ludzie się tolerują 

Skupmy się na rolnictwie tu mamy popis do wymiany zdań po to tu jesteśmy 

Pokaż mi lepsze forum rolnicze AF  ??  :D :D 

 

Odnośnie polityki tu wszyscy z wszystkimi się kłócą zawsze i wszędzie 

Wiem doskonale czego żydzi chcą i już to proponowałem 

Mianowicie kilka wywrotek gruzu bo to niemcy zostawili 

Są też rzadkie pozytywnie przypadki Szewach Weiss 

Ostatnio nawet była ambasador USA 

Edytowano przez jarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponuję urządzić burzę mózgów jak rozruszać to forum. Wiadomo, że teraz młodzi to jakieś tiktoki i inne badziewia preferują ale może wspólnymi siłami coś wymyślimy. Zapraszam do dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisze co myśle już , taki jetem i co kto myśli mnie nie obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic to nie da. Każdy się okopał w swojej rzeczywistości i nie zmienia swojej strefy komfortu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś pisze co myśli w sposób kulturalny OK 

Są też tacy którzy klepią co ślina na język przyniesie 

Ta druga grupa ludzi często szybko przechodzi do plucia 

 

 

Byliśmy jesteśmy i będziemy dinozaurami mnie taka rola odpowiada 

Te nowoczesne wynalazki są nie dla mnie dinozaura 

Poza tym tu wszystko można odszukać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... ja tam proponuję zmianę moderatora żeby w końcu zakończyć tą bitwę pod lemingradem... z mojej strony glos na nowego moda dostałby @przem... a i kulturalny jestem dla tych którzy na to zasłużyli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2022 o 18:12, sapek napisał:

... was z tego forum wpierdolić w zapole do kostek to byście pozdychali... tacy z was rolnicy... 

Kulturalny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... wiesz ja tam dokładnie nie powiedziałem kogo bym w to zapole wpierdolił... a że głównie ty to wziąłeś do siebie... więc jak mówię uważam że powinny sie odbyć demokratyczne wybory na nowego moda moim wyborem byłby @przem lub @ansu ... ( chociaż za ansu dostane pewnie burę za lokalny patriotyzm )... a i oczywiście przywrócenie pałuka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... chociaż w sumie tak jak patrzę to kurcze niedługo pan jarki zostanie tylko bo nas na tym forum coraz mniej... więc tym bardziej zmiany są wskazane... był taki skoczek narciarski Adam Małysz... w 2011 roku zdobył 3 miejsce w klasyfikacji generalnej po czym zakończył karierę... bo wiedział kiedy ze sceny zejść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak teraz masz czyste konto ale jeden twój wybryk i cię NIE ma 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nietykalny pan i władca straszy , Sapek ma racje, może by coś sie ruszyło, nowa młodsza krew potrzebna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... o właśnie tym bardziej że już konta sapek 3,4,5,6 to już się nie za bardzo chce zakładać...tzn pewnie założę jak zajdzie taka potrzeba... widzicie mimo że z @miwigos się nie zgadzaliśmyw wielu kwestiach ale jednak teraz jakaś solidarność jest ... i o to właśnie chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to żebyś ludzi nie obrażał tylko tyle 

Ja zdania nie zmienię, wróć do starego stylu pisania 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cyrki jakieś. Myślałem, że to normalne, że rejestrując się na jakimś forum przyjmuję panujące w nim ustalenia, a nie że rejestruję się, ale mam taki i sraki warunek. Dziwne, że nikt nie ma pretensji do pozostałych dwóch modów, którzy całkiem nic nie robią i zwyczajnie olewają forum, czyli nas. Teraz jeden się obudził z mchu i trawy, a nawet starych spraw nie posprzątał. Rzucił tylko śmieszne hasło i poszedł w swoje sprawy. Jest jeden, który sam coś robi, żeby wszystko działało, to najlepiej go ochrzanić. I nie mówię tego przez znajomość, bo mnie też banował, ale miał rację. A te bajki "wybierzmy nowego, to będzie nam lepiej" jakoś dziwnie są podobne do wyborów prezydenckich. I co, przy każdym kolejnym jest lepiej? 

 

Jeszcze jedno. I to nie pod wpływem, jak niektórzy. Czasem ktoś tu porównuje to forum z AF. Chyba z ASF. Niektórzy będący tutaj (i jeszcze marudzą) są też na AF. Ja też. Bo mnie cholerny Jacek nie chce wyrejestrować. Tutaj robisz coś nie tak i mod daje ci bana. I słusznie. A tam? Wolna amerykanka. Każdy temat niby fachowy, to jak u nas śmietnik. Bo zero kontroli nad postami, a większość piszą nastolatkowie.

Takiej młodej krwi wam brakuje? Tam są w większości uczniowie szkół rolniczych, którzy dopiero się uczą i nie mają pojęcia, w jakie bagno wchodzą. Dziecinne pytania i jeszcze bardziej dziecinne odpowiedzi. Tu jest może nawet parę osób, ale same konkrety. Jesteśmy tu trochę czasu i ktoś zawsze o sobie i przede wszystkim o swoich doświadczeniach coś napisze. I możesz mu wierzyć, bo pisze o tym, co na fakcie ma. A tam? A mi się wydaje... A mój wujek ma słonia... 

Tutaj napisze posta np @lokizom i wiesz, że pisze konkretny człowiek, ambitny, ale z doświadczeniem, bo łatwej ziemi nie ma. Napisze @miwigos, maruda i zrzęda tego forum, odkąd nie ma jego sąsiada  ale też wie, co pisze. Na AF też pisze, ale tam jego post się gubi w bajzlu uczniaków. A tu jest na pierwszej stronie.

Zarejestrowałem się na posranym AF, bo miałem problem z ciągnikiem. Ciężko było znaleźć odpowiedź Seweryna w tym całym bałaganie, a z nich wszystkich tylko on podał faktyczny problem i jego rozwiązanie, a nie co jego wujek ma, jak reszta pisze. Od tej pory nie mogę się wyrejestrować, bo Jacek bije kasę z reklam. Wejdź na AF, to masz reklam jak na farmerze. Nasze forum jest czyste od reklam, bo ktoś tego pilnuje, żeby były w odpowiednim miejscu i ilości. 

Większość i tak się nie zgodzi z tym, co napisałem. Trudno. Ale jeśli możecie pieprzyć o wyborach na nowego moda, to może się zastanówcie, o co tak faktycznie wam chodzi i czego chcecie od tego forum. Bo ja do tej pory mam nasze forum jako pierwszą stronę w smartfonie. Ale gadaniem, że forum umiera, sami je zabijacie. O to Wam chodzi? 

Edytowano przez jarki
Połączenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tutaj zadnego wyboru nowego nie potrzeba, jest porzadek i mozna szybko cos znalezc. Sam nieraz jak mam problem to pamietam ze kiedys cos bylo w jakims watkow to wracam tam i dosc szybko znajduje. 

A kolega @sapek sie zagalopowal dosc mocno a najbardziej nie moglem z tego ze pisze o sobie ze jest kulturalny (rozumiem taki zwrot ze dotyczy wszystkiego i wszystkich) a jego poprzedni post zaprzecza temu ale probuje wyjsc z tego piszac ze wybiorczo czy jakos tak. Czy on traktuje Nas powaznie?

@Marecki dzieki za mile slowa. Moje doswiadczenie w porownaniu z kilkoma tutaj osobami jest bardzo male.

My tutaj potrzebujemy nowych to prawda ale nie dziecinade ale doswiadczonych rolnikow albo czesto zarzadcow gospodarstw. Kazdy z Nas pewnie zna kilku konkretnych rolników niedaleko siebie a nigdy nie slyszeli oni o tym forum a czesto nie maja oni czasu lub ochoty albo umiejetnosci dzielenia sie swoja wiedza i doswiadczeniem. Nie mam pomyslu jak przekonac ich do aktywnosci tutaj

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej "za" odświeżeniem moderatorów. @west logował się tutaj ostatnio w 2014 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazł się gorliwy forumowicz. Po Twojej antysemickiej twórczości jakoś też zaangażowania w pisanie z Twojej strony nie było (nie zrozum mnie źle - po tamtych głupich postach ani trochę nie tęskniłem). 

Z drugiej strony moderator jest za odświeżeniem moderatorów. Śmiać się? Liczysz na drugą kadencję, czy zwolnienie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, moderator jest za odświeżeniem. Co w tym dziwnego? Widzę co się dzieje i jak jest źle to reaguję. Na nic nie liczę tylko chciałbym aby było jak dawniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już jakiś czas temu namawiałem Kolegę Mareckiego ale ..... 

Może macie więcej mocy przekonywującej ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się