weronika

Ostrzeżenie przed oszustem

21 postów w tym temacie

Na giełdzie rolnej pojawia się oszust , który skupuje różnego rodzaju zboże . Wcześniej ogłaszali się jako Rad-Bud Radosław Wożniak Leszno ul. Fabryczna 1 , woj.wielk. . Posługuje się następującymi telefonami: stacjonarny - 65 529 64 24 i komórkowe 691-680-008 , 691-720-002 , 603-362-776 . Charakterystyka ogłoszeń to wielkość min. 20 ton oraz skup z całej Polski i Europy środkowej i wschodniej . Proszę kierownictwo portalu o nagłośnienie sprawy i zapoznanie się z działalnością tej grupy oszustów , jeszcze jedno zawierają umowy z różnymi terminami zapłaty 14,21 dni itd. oczywiście nie płacą . Osoby , które udało mi się skojarzyć z tą grupą to Tomasz Mazur i Andrzej Kamieniarz , pozdrawiam Wera .

Edytowano przez jarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam ostrzeżenie , oszust ponownie pojawił się na giełdzie rolnej i "skupuje" prawie wszystkie zboża . Dla przypomnienia podaje nazwę R. Wożniak i jest z woj. wielkopolskiego , telefony te same , więcej info :

weronikaz21@interia.pl , pozdro i ostrzeżcie innych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jedyna metoda na niego to założenie sprawy karnej o oszustwa jakich się dopuszcza. Proponuję zgłosić również sprawę na Policję do Wydziału Przestępstw Gospodarczych.

Dodatkowo opisujcie go na forach, gdzie się tylko da...

 

Życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam , chciałbym się z państwem podzielić i zarazem ostrzec przed firmą oszust t.j. AgroJan . Za tą nazwą stoi osoba : Jan Zimniak , ostatnio zamieszkały w Kucerzu , gmina Lubanie z woj. kujawsko-pomorskiego . Ostatni numer stacjonarny jakim się posługiwał to (54) 251-37-24 , posiada też numery komórkowe , ale w tej chwili nie mam ich pod ręką . Wiem , że nie jestem tylko ja poszkodowany przez tą osobę . Sprawę oddałem prawnikowi , mimo wszystko pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Pana .Jan Zimniak to oszust, prawnik panu też nie pomoże . Mam wyrok skazujący na tego typa a już 3-y lata czekam za kasą .Miga się od zapłaty a nadal prowadzi swoją pseudo działalność.Takich jak ja niedawno było około 40 osób hipoteka zawalona na maksa. Pogodziłem się już ze stratą , LUDZIE CZYTAJCIE I SPRAWDZAJCIE FORA TO WAS MOŻE USTRZEC PRZED TAKIMI LUDZMI JAK JAN ZIMNIAK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym temacie proszę o pisanie wyłącznie o oszustach, firmy windykacyjne znajdziemy używając google lub lokalnej gazety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Woźniecki Skup i Sprzedaż Zwierząt Rzeźnych i Hodowlanych Szczeglin 17 88-300 Mogilno. Nie polecam kontrahenta. Odstawiłem 5 szt. bydła opasowego. Przed zładowaniem zwierząt i po dokonaliśmy ważenia. Okazało się że średnia waga byka to 640 kg (3,2 t 5 szt.). Przed odstawą pracownik firmy namówił mnie na sprzedaż w wadze poubojowej. Rozliczenie otrzymałem dwa dni po odstawie. Okazało się, że zwierzęta po 3 godzinnej podróży zgubiła po około 40 - 60 kg każdy (tak tłumaczył mi pracownik) ponadto zapłacili mi mi tylko za 300 kg mięsa ( średni dla szt.).

 

Po naciskach z mojej strony okazało się że w transporcie jeden z byków padł. Oczywiście oficjalnie nie obciążali mnie kosztami ale ma poważne podejrzenia że 1 szt. oddałem za darmo.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już prawie 10 lat oddaje do Woźnieckiego i ani razu nie było problemu, zawsze mozna się dogadać z tym Panem. Bardzo uczciwa firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda,że ostrzegamy się po fakcie.Też mam wizytówkę Pana spod Więcborka-który w ubiegłym roku "kupił"kukurydzę koło Gąsawy...płacił drożej !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To należysz do grupy szczęśliwców udało Ci się czy sposobem $$$ 

Pamiętam jak u nas ZM padały a zwłaszcza bydgoskie to był dramat 

Niedawno mała rodzinna firma skupująca wszyscy się znają a do końca ciągną 

To udawanie że nie mieli pojęcia o problemach finansowych ale cena najlepsza w okolicy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat sprzedałem na fali cenowej w ubiegłym roku, podobny okres jak teraz  po 880 netto konsumpcje wtedy jeszcze płacili co prawda z opóźnieniem bo po 5 tygodniach

Druga sprawa nie wiadomo ile takich firm na oparach jest w kraju więc pewności nie ma nigdy

Edytowano przez barts

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś w programie Anity Gargas było o spółce ziarno jak wykiwali rolników

Normalnie z premedytacją prezes sprzedał zboże ludziom nie zapłacił 

Wszystko przepisał na dzieci dziś jest szczęśliwym emerytem 

 

 

Zwiastun 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byla tez wzmianka ze 40 tys ton wywiozl do Rola Czluchow. Ten mu zaplacil za to ale moze Panowie sie dogadali??? Ktos tu pisal akurat ze teraz najwiecej placa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt więcej z nimi nie handluje:

-Firma "Deka-Trade" znajduje fikcyjnego robaka.

-Firma "Lech-pol Szubin"płaci z siedmio tygodniowym opóźnieniem i ma ceny kuszące, najwyższe w województwie(wg KPODR)!

Edytowano przez Pałuczanin1981

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się