Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
tereska

przekładnia
Ładowacze ładowarki

93 postów w tym temacie

Tulejki wspawaj bo bez nich będą ci się odkręcać zęby i będą latać, tulejki najlepiej na stożek bo zęby też mają mocowanie na stożek, tulejki idzie kupić w sklepie. A co do rozstawu to nie wiem bo ja wożę po jednej, rzadko mi się zdarza po dwie, ale nie pamiętam ile mam u siebie zrobione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@miwigos 120 cm ma zazwyczaj cała ramka, kolce trzeba więc ustawić węziej, nie chwyci się najwyżej bel w sam środek, ale to chyba nie powinno mieć znaczenia...

Ok, kupię więc 2 zęby i tuleje do nich jeśli będą i dam znać co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zęby i tuleje kupione. Komplet 2 zębów Waryński z tulejami stożkowymi 185 zł. Zęby zostają wspawane w płaskownik ramki widlaka. Niedługo pokażę efekt końcowy.

Clipboard01.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2018 o 16:23, biedron napisał:

Zęby i tuleje kupione. Komplet 2 zębów Waryński z tulejami stożkowymi 185 zł. Zęby zostają wspawane w płaskownik ramki widlaka. Niedługo pokażę efekt końcowy.

Clipboard01.jpg

Gdzie ten efekt końcowy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam szukam pomocy zakupiłem łądowacz skrzat. Niestety podczas remontu okazało sie że przekładnia i pompa jest do wymiany. 

Nie mogę nigdzie znalezć tych częsci... Czy ktoś z Was może wie z czego zakładane były pompy i przekłądnie do tych ładowaczy? Moze wtedy cos znajde.... Dziękii prosze o pomoc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większa moc i dłuższe ramie. Dałoby sie zamontowac pompe i przekladnie z trola ale 1 sprawa nie bedzie tak silny a 2 sprawa 1500 zl taka przyjemnosc :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przewalam duzo podloza pieczarkowego, o ile przy zaladunku suchego jest ok, to z mokrym jest problem.

A mianowicie podczas ladowania ladowraka z lyzka, polowa podloza przykleja sie do lyzki i nie chce sie zsuwac.

Macie jakies sposoby co zrobic z lyzka, zeby lepiej sie to zsuwalo? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A głębokość? I czy ma wzmocnienia? Bo nieraz one pomagają, materiał nie dolega ściśle do całej podłogi i łatwiej się odrywa. Za to na mokrej glinie też się zabija pomiędzy nimi. 

Chciałoby się powiedzieć "mniej nabieraj" ;) ale to nie jest zwykle łatwe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może przez tą dużą gładką powierzchnię. Niedawno kładłem glinę i humus, to rogi się zaklejały. Na środku przy wzmocnieniu tego nie robiło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj przyłapać np kątownik 80x80 na całą długość łyżki. Od przodu zrób klin do ślizgu. Nie spawaj mocno, tylko heftnij w kilku miejscach, żeby w razie niepowodzenia było łatwo go odciąć. Ale moim zdaniem powinien pomóc rozwarstwiać pobierany materiał i zapobiegać przyklejaniu do dna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0