7 postów w tym temacie

jakie święta. Święta od 10-11 do 14-15 to nie święta.... Tu się kąpać nie opłaca :(. Oczywiście krowy w święta ludzkim głosem przemówiły ( jedna wczoraj, druga dziś ) z trudnym porodem to i wigilia wystygła ...
Pauk, obiecałem Ci te fotki, ale limit***** mam przekroczony z tel. Wyślij priv z emailem to ci wyślę.





***** czytaj dalej nie wiem jak się wstawia
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... ja swego czasu kilka lat temu gdy zaczynałem moją przygodę miałem bielić oborę opryskiwaczem Kwazarem ale ze względu na brak filtrów i  nieodpowiednią dyszę  zrezygnowałem i stanęło na obieleniu pędzlem - przynajmniej idzie wszystko jak leci - grudki, osady itd. . na chwilę obecną do obielenia mam tylko kurnik bo obora stoi pusta... ten agregat bym chętnie zobaczył w akcji i dopiero zdecydował o zakupie, bo generalnie takie urządzenie w gospodarstwie się przydaje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A używa ktoś pompy od opryskiwacza bezpośrednio bez żadnych pierdołów 

Tylko traktor długi wąż i lanca z dyszą powiedzmy 2,5 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja 2 lata przeleciałem na patencie przy kontroli
na samym wejściu zaczęte malowanie a dalej toooooo... no pani doktór sie maluje :P:P:P 

Kiedys była banka na mleko, kranik sprężarka i palec zamiast lancy, wcześniej profi bielarka, pożyczona miastowym, i nóg dostała..

Szkoda tych bielarzy za amarenkę, to była maszyna :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam butle 50 litrową od gazu LPG ze samochodu (na szrotach tego pełno), pod jeden króciec podłączony wąż od pompowania kół tak ze 2 metry i podłączam do Ursusa C360 pod pompowanie, drugi króciec mam długi wąż (ok. 10 m) też taki jak od pompowania kół i na końcu lanca od opryskiwacza plecakowego i gruba dysza na końcu i podjeżdżam pod każde drzwi i robię tak całą oborę, i idzie jak ta lala, tylko musisz pilnować ciśnienia (można by założyć jakiś zawór upustowy, ale ja go nie mam) - całość groszowe sprawy - najdroższy waż

Edytowano przez maslak88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się