32 postów w tym temacie

www.AgroPomoc.pl - Części do maszyn rolniczych !

Agropomoc jest nowoczesną firmą na rynku rolniczym. Dzięki rzetelnemu poznaniu branży rolniczej mogliśmy stworzyć dla Państwa funkcjonalny portal, na którym w prosty sposób odnajdziecie Państwo, to czego potrzebujecie. Naszym podstawowym celem było stworzenie takiego miejsca w sieci, w którym każdy z Państwa szybko i sprawnie znajdzie wszystkie potrzebne części w najlepszej cenie. Nawiązujemy współpracę z największymi firmami związanymi z rolnictwem, w kraju i za granicą, a to sprawia, że naszym największym atutem są konkurencyjne ceny, wysoka jakość produktów i szybka dostawa. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Masz problem ? Zadzwoń, a na pewno Ci pomożemy !

Tel: 519 584 123        Tel: 61 622 26 31

logo.png

Edytowano przez jarki

A mam problem potrzebuje tylne błotniki do 330 

Tylko takie jak za PRLu 

Cześć,

Zadzwoń do nas, a postaramy CI się pomóc !

Tel: 519 584 123       Tel: 61 622 26 31

3 minuty temu, Agropomoc napisał:

Zadzwoń do nas

@jarki woli mieć takie rzeczy na piśmie ;)

@Agropomoc nie da się dokładniej, np. czy są wykonane dokładnie z tego samego materiału? takiej samej grubości jak kiedyś? etc.

2 godziny temu, ikcomas napisał:

@Agropomoc nie da się dokładniej, np. czy są wykonane dokładnie z tego samego materiału? takiej samej grubości jak kiedyś? etc.

Błotniki do 330 produkują różne firmy, ale nie są one takie same jak kiedyś. Wykonywane są z cieńszej blachy. Warto wspomnieć, że Ursus nie ujawnił do końca tego jak to robił i obecnie dostępne błotniki są tylko zbliżone do swoich oryginalnych odpowiedników " takich jak za PRLu "

Skrobaki do wału packera Agrofactory macie? Chodzi mi o takie ceowniki wraz ze skrobakiem, lubią pękać śruby, paczkę tych śrub mam ale nie zawsze da się na polu znaleźć skrobak mimo, że czerwony ;-)

Sam skrobak to ja sobie znajdę, nie taki to podobny. Chodzi mi o ceownik do którego jest przymocowany. Nie widziałem w ofercie u Was więc sobie zamówię w Agrofactory albo po prostu dorobię.

@Agropomoc zdjęcia

DSC01679.JPG

DSC01681.JPG

DSC01684.JPG

Lubią pękać te cybanty do których jest zamocowany ceownik a do niego skrobak. Na zdjęciu akurat widoczny nieoryginalny cybant. Nie pytajcie dlaczego tak zakręcony bo nie wiem. Może brakowało pod ręką odpowiedniego klucza i tak zostało naprawdę nie wiem. Paczkę cybantów już mam bezpośrednio od firmy przy okazji kupna drugiego agregatu. W ceowniku, który poszukuję są trzy otwory, dwoma przymocowany jest do belki a trzeci służy do przykręcenia skrobaka.

P.S. Dlaczego obróciło zdjęcie też nie wiem, robione było dobrze - nie chcę go ręcznie obracać żeby nie tracić jakości

Edytowano przez ikcomas
obrócone zdjęcie

@ikcomas Na miejscu w magazynie nie mamy takich ceowników, ale szukamy wszędzie gdzie się da ! Mamy nadzieję, że Ci pomożemy :)

@ikcomas niestety nie jesteśmy w stanie Ci pomóc. Skonsultowaliśmy się z wszystkimi naszymi dostawcami/producentami i żaden z nich nie posiada w sprzedaży wyżej wymienionych ceowników.

Szkoda że nie macie w opisie kto jest producentem części 

Wolę mieć czarno na białym 

12 godzin temu, jarki napisał:

Szkoda że nie macie w opisie kto jest producentem części 

Made in India, lub ewentualnie P.R.C. 

Witam! Jestem nowym użytkownikiem na tym forum. Chciałbym się dowiedzieć czym się pryska, nawozi, kiedy i co, bo w przyszłości chcę zostać rolnikiem, a temat nawozów i oprysków wydaje mi się najtrudniejszy. W moich okolicach jest słaba klasa ziemi od V do bezklasowej (może w niektórych miejscach IV), więc nie wiem jakie zboże najlepiej siać na takich glebach. Chodzi mi o zboża takie jak pszenica, żyto, pszenżyto, owies, jęczmień, rzepak. Nie mam gospodarstwa więc nie wiem, ale chciałbym się dowiedzieć. Wiem że się sieje saletrę dwa razy, w dawkach 150 kg/ha - 150 kg/ha lub 150 kg/ha - 200 kg/ha. Takie dawki są chyba najbardziej popularne, ale nie wiem kiedy się ją wysiewa. Wiem także, że nawozów i oprysków jest masa. Ja chciałbym poznać te najbardziej popularne, a także jakich wy używacie do uprawy konkretnych zbóż oraz koszty tych nawozów i oprysków które mi pokażecie. Chce także wiedzieć jak to jest ze skalą pH gleby, jakie zboża jakiego pH potrzebują, jak je zwiększyć i zmniejszyć. Wiem, że wysiewa się wapno (chyba na zwiększenie pH), słyszałem także, że kupuje się wapno z dodatkami, ale nie wiem jakimi i po co. To chyba wszystko co chciałbym wiedzieć. Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi, pozdrawiam!

Zaraz, zaraz coś mi tu nie pasuje. Nie masz gospodarstwa a posiadasz dwa duże ciągniki warte łącznie 200k? Pisałeś o nich w innych postach. To po co Ci one? Do Kościoła nimi jeździsz? Temat nie ma sensu, zbyt ogólnikowy, ląduje w koszu. Jak chcesz się czegoś dowiedzieć to czytaj/pytaj na forum w odpowiednich działach.

@ikcomas pracuję w gospodarstwie i wszystkiego się uczę, ale własnego "jeszcze" nie posiadam. Planuję wejść w tą branżę, ale bez wiedzy nic nie zdziałam, więc dlatego postanowiłem napisać taki post i zapytać Was o pomoc

Nikt Ci tutaj nie odpisze, bo za dużo by opisywać. Jak słabe ziemie to na pewno nie rzepak, pszenica, jęczmień, nawet pszenżyto będzie słabe na szóstce. Może po prostu przeczytaj co inni robią, zacznij od tego działu http://forum.farmer.pl/forum/136-zboå¼a/ a potem pytaj czego nie rozumiesz, duuuuużo wiedzy przed Tobą do ogarnięcia. Powodzenia

Edytowano przez ikcomas

Chcesz wejść w branżę... Na szóstej? Bardzo ciekawy początek. Na niej to nawet niewiele nawozić trzeba, bo to bez sensu, jeśli nie dasz obornika, lub przynajmniej dobrego poplonu. Oprysk niepotrzebny, bo na tej klasie chwasty nie rosną, a każdy inny zabieg się nie zwróci. Na początek żyto i owies, one mają największe szanse, ale przy staranności plon i tak nie powali, jeśli zabraknie zasobności w glebie. Nie wystarczy posypać. Coś już musi być najpierw w ziemi. Jaki to w ogóle region? 

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się