jarki

Części-ZAMIENNIKI

101 postów w tym temacie

Części do pługa lemken ,zamawiam bezpośrednio u producenta, unirol zdarzało się że dostawa była na drugi dzień po zamówieniu. na jakość nie narzekam. do innych maszyn uprawowych też u nich dostępne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry,

czy ktoś wie gdzie w Polsce można kupić części zamienne do przyczepy PSE-F-12.5B (oryginalne oznaczenie пÑе-Ñ„-12.5-б)? Podstawowe problemy z tym urządzeniem to ucho zaczepu i cieknący siłownik.

Edytowano przez jarki
połączenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ruski siłownik da się uszczelnić?wątpię-sklep internetowy MIZAR zawsze mają dużo ze wschodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do kolegów przeznaczających przynajmniej część zboża na śrutę. Jakich używacie sit w rozdrabniaczach - oczkowe, daszkowe, czy szczelinowe? Które Waszym zdaniem są bardziej wydajne, ale nie kosztem jakości śruty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczkowe 4-5mm lekka kasza,ale idzie fest.Na szczelinowych 4mm to "termik"czasem wywali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat 4 oczkowych wciąż używam. Zastanawiają mnie te daszkowe, bo producenci chwalą się wysoką wydajnością. Tylko nie wiem, czy to prawda, czy chwyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kupiłem kombajn do ziemniaków Grimme SE75-30 i szukam kogoś kto sprzedaje dobre rolki .

Możecie kogoś polecić?

pozdrawiam leszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

Marka DOMIX pojawiła się na rynku w 2003 roku na bazie wieloletniego doświadczenia w  technice rolniczej jej założyciela.

Jesteśmy głównym importerem części płużnych z Unii Europejskiej o certyfikowanej jakości. Dokładamy dużej staranności aby części przez nas oferowane spełniały oczekiwania Klienta.

W naszej ofercie znajdą Państwo części do:

  • pługów np. Lemken, Kvernelanad, Overum, Vogel&Noot, Gregoire  Besson;
  • agregatów podorywkowycnp.Lemken, Rolmako Vogel&Noot;
  • bron talerzowych i aktywnych np. Maschio, Famarol Rolmako Kuhn, Amazone, Rabe;
  • maszyn uprawy bezorkowej np. Agrisem Horsch Kockerling;
  • filtry HIFI;
  • ciągników rolniczych zachodniej produkcji np. Massey Ferguson, Fendt, New Holland, Case, Class;
  • kombajnów zbożowych;

Dzięki doświadczeniu, rzetelności oraz rozwijającej się aktywności na rynku internetowym pomimo krótkiego okresu, zaufało nam już setki klientów indywidualnych oraz firm.

Zapraszamy do zakupów na naszym sklepie internetowym www.domix-agro.pl  a także do składania zamówień telefonicznie  663929976, 697013128, 638909074.

Masz pytanie? zadzwoń pomożemy, doradzimy!

Zachęcamy do polubienie naszego profilu na Facebooku https://www.facebook.com/domixagro.pl.

logo_DOMIX_200x200.gif

Edytowano przez jarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś byłby w stanie polecić mi dobrej jakości dziób redlicy do saphira ? Tylko nie gopart bo ostatnio miałem go zamontowanego i zjechał mi się błyskawicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Grene były dobre zamienniki mølbro ale teraz przechodzą na te od krampa 

Możesz spróbować z włoskich bpt to wybór między ceną a jakością 

Albo w agromach z granit te są dość solidne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@jarki Jeżeli chodzi o zamienniki to mølbro są całkiem niezłe, a jeżeli chodzi o Krampa to mają te Goparty, które szybko się ścierają, więc nie polecamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się Mølbro to solidna jakość którą sprzedawało Grene 

Natomiast Gopart to w Krampie jest numer jeden z jakością jest dużo gorzej

Kilka lat temu Grene wyprzedawało te produkty kupiłem co nieco i kombinerki mogą być 

Teraz po połączeniu Krampa z Grene znów wracają do tego dziadostwa 

Mało tego więcej artykułów z logo Grene zmieni nazwę i cenę oczywiście 

Natomiast Granit to solidne zamienniki warte swojej ceny polecam 

Trzeba tu jeszcze wspomnieć o częściach od Frank też solidne 

https://frank-original.com/pl/

Jest tylko problem z gorszą dostępnością ale od czego jest np allegro 

Edytowano przez jarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamienniki Granita są w dosyć przystępnej cenie, a co do jakości nie można narzekać. Gopart to jakość z niskiej półki, więc lepiej zapłacić kilka złoty więcej i oszczędzić sobie nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym poruszyć jeszcze jeden temat, ale to na spokojnie bo nie pali mi się z tym. Lemiesze w moim pługu Kverneland'a są już dosyć mocno zajechane, ale mam nadzieję, że przetrwają jeszcze trochę. Po sezonie chciałbym je wymienić, więc @Agropomoc macie może to w swojej ofercie ? Jak wygląda sytuacja cenowo/jakościowa ? W załączniku zamieszczam zdjęcie.

plug-kverneland-3-skibowy-vario-ad-85.jpg

 

Ta linia od dzioba powinna iść równo z lemieszem, ale trochę "zboczyła" z kursu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To kto tu jest kim, tzn ważniejsza jest pomoc, czy dominacja? Bo można jobla dostać powoli. Domin robi zdjęcia gratów, a Pomoc ma ratunek w każdej maszynowej sytuacji? Reklama nie wystarczy, dlatego trzeba ją sobie samemu nakręcić... No to ja też nakręcę i liczę na wsparcie techniczne od Agropomocy. Potrzebuję krzywki podbieracza prasy sipma z230, takie żeliwne dziadostwo, które mi pękło. Liczę na promocyjną cenę i oczywiście dostawę paczkomatem inpost. Nie przyjmuję też do wiadomości, że nie macie tego na stanie, jak super jakości błotników dla Jarkiego (pozdrowienia dla Kolegi). 

1 osoba lubi to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zależy do czego. Jak ciężko to ciężki z przegubem. Mam polecam. Znajomy chciał zaoszczędzić i szosę zaorał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie do wszystkiego: pług, ciężka talerzówka, rozsiewacz, opryskiwacz, a co masz na myśli: znajomy chciał zaoszczędzić i zaorał szosę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest bardzo poważna bo konsekwencje mogą być bardzo kosztowne 

Ja w osiemdziesiątce mam od szóstki musiałem tylko dokupić tulejkę 

Znajomemu potrafiło się urwać oryginalne od JD co się wydaje dziwne musiało być trefne 

Inny kiedyś przebił opony, który będzie lepszy dla Ciebie trudno doradzić 

Jedno jest pewne musi być mocne żeby nie było NIESPODZIANKI 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, maslak88 napisał:

Ogólnie do wszystkiego: pług, ciężka talerzówka, rozsiewacz, opryskiwacz, a co masz na myśli: znajomy chciał zaoszczędzić i zaorał szosę?

Jeden sąsiadowi pękł na gwincie drugi otwór w którym jest kula rozerwało agregat uderzył w asfalt.  Mam dwa ten z przegubem firmowy cbm jest 2x cięższy używam do agregatu US 3t czy talerzówki. Ten zwykły jest krótszy i czasem go używam bo z przegubem bywa za długi np do rozsiewacza 1800l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, miwigos napisał:

dzisiaj sporo zamienników dobrej jakości można kupić

Jakie ze swojego doświadczenia możesz polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przywożą mi z firmy nie wiem czy mogę reklamę robić,są one włoskie,do brony aktywnej amazone kupiłem i dłuta do pługa khun, nie widzę różnicy w żywotności w stosunku do oryginałów, a cena połowę niższa, do amazonki nawet więcej jak połowę, jak zedrę lemiesze też będę brał od nich

Edytowano przez ikcomas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się