16 postów w tym temacie

Szanowni,

jestem pracownikiem Poczty Polskiej. Zajmuję się produktami ubezpieczeniowo-bankowymi, w tym ubezpieczeniami upraw.

Jeżeli macie pytania dotyczące naszego ubezpieczenia upraw - piszcie lub dzwońcie. Chętnie odpowiem na nurtujące Was pytania. Realizacja ubezpieczenia na terenie całej Polski (nie mam rejonizacji) jak najbardziej możliwa.

Zapraszam/pozdrawiam

Grzegorz tel. 725 231 833

Edytowano przez jarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pojawia się często od czytelników forum pytanie czy zrobimy jesienią ubezpieczenie samego rzepaku (bez dokładania zbóż) => TAK

Zapraszam do kontaktu i realizacji

Edytowano przez Gas74

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałeś mnie. To żeby podbić jeszcze bardziej    https://i-rolnik.pl/ubezpieczenie-upraw-z-generali-agro/  (info gdzieś w połowie strony).

I nie, że posiłkuję się tylko artykułami w necie -> wiem (bo mam dostęp), że wytyczne konkurencyjnych towarzystw określają konieczność zachowania pewnych proporcji zboże vs rzepak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2022 o 08:45, Gas74 napisał:

Pojawia się często od czytelników forum pytanie czy zrobimy jesienią ubezpieczenie samego rzepaku 

Panowie kto pytał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, zapraszam do kontaktu w sprawie dotowanego ubezpieczenia upraw (również owoce, warzywa).

Sezon w AGRO Ubezpieczeniach rozpoczęty.

Do usłyszenia/zobaczenia                             

                         Grzegorz tel. 725 231 833

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

11 marca zaczynamy wiosenną sprzedaż dotowanego ubezpieczenia upraw (również owoce, warzywa). Zapraszam do kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno nowa władza ma za jeden z celów wykończyć PP  :P 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, o co Wam tam znowu chodzi? Oszuści składkę wziąć to łatwo a wypłacić odszkodowanie nie łaska. W Concordii (teraz to Generali ale ten sam system ubezpieczeń) jest chyba najlepiej. Nawet nie potrzeba rolnika na polu, rzeczoznawca sam znajduje sobie działki, lata z GPS-em, nie potrzebuje żadnych dokumentów, NIC do tego na siłę stara się coś znaleźć. A po co? Żeby klienta utrzymać, bo jak obsługa jest rzetelna i klient zadowolony to stały klient. W PZU też szukają czasem z przymrużeniem oka ale są za drodzy. Do tego chcą dokumenty własności, dzierżawy lub oświadczenie o bezumownym wykorzystaniu i chyba wniosku o płatności ale nie pamiętam już a na poczcie to już przegięcie, oprócz tego co w PZU to jeszcze jakie nawożenie, jakie ŚOR, macie za dużo czasu chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby uściślić - pracuję w firmie o charakterze multiagencji Poczta Polska Dystrybucja S.A. i w swojej palecie mamy również inne towarzystwa ubezpieczeń oferujące dotowane ubezpieczenia upraw, a dokładnie 7 z 9 towarzystw posiadających ten produkt.

Zapraszam do kontaktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To czemu nigdy wcześniej nie wspomniałeś o innych

Tylko poczta poszta i poczta

Temat do usunięcia za tendencyjne wmawianie ubezpieczyciela 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się