biedron

Dopłaty polityka rolna

950 postów w tym temacie

W normalnym kraju agencja pomaga, modernizuje i restrukturyzuje. Tutaj jest niestety rozdzielaczem piniądzy. Więc nie licz na nic. teoretyzując możesz twierdzić że składając wniosek na 16 ha informowałaś arimr o tym iż masz więcej i na chłopski rozum nie jesteś już mała. Ale to mogło by się udać gdybyś miała wujka w psl.

Nie odchaczenie tego wichajstra powoduje że arimr ma rację.

co do sądu. decyzja przyszła w styczniu, za chwilę mamy marzec. czas na odwołanie pewnie 14 dni. Więc raczej...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem właśnie też to pismo. Do 20 czerwca. Jak to mówią "brawo pis" 0fuck.gif

1 osoba lubi to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ustawa nakłada na agencję obowiązek wydania decyzji o dopłatach do 1 marca, odstępstwo stanowi "skomplikowany charakter ........" I nie znaczy to że na decyzję poczekamy sobie do daty na pisemku, równie dobrze to może być jutro albo jednak........zwyciestwo2.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rok temu dostałem takie samo pismo. Potem decyzję w kwietniu, a dopłaty w maju. Teraz będzie pewnie podobnie. Składa się wniosek o dopłaty jeszcze zanim poprzednie wpłyną. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, agromatik napisał:

Ustawa nakłada na agencję obowiązek wydania decyzji o dopłatach do 1 marca, odstępstwo stanowi "skomplikowany charakter ........" I nie znaczy to że na decyzję poczekamy sobie do daty na pisemku, równie dobrze to może być jutro albo jednak........zwyciestwo2.gif

Wiesz że taki tam co se bialorusa fundnal dostał decyzje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie też skomplikowany charakter a wniosek prosty nawet krów nie ma ani strączkowych 11 działek i to wszystko , bieda z nędzą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dziś nowy wniosek. Znowu nasrali tych mapek, a miało być mniej. 

O reszcie dopłat na razie cisza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też dziś dostałem już wypełniłem ,jutro załączniki graficzne i do agencji,u mnie nie trzeba wypełniać wszystkich,jak się dublują ,mam 21 mapek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tam idzie wypełanianie wniosków ,mój prawie gotowy do lekkiej korekty za tydzień szkolenie,chyba że wymarznie,to większa korekta,prawie rok ciszy na tej stronie czyżby wszyscy dostali,ja za poprzedni rok dostałem juz wszystką kase

Edytowano przez miwigos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

również dostałem cała kasę za 2017, zostały tylko "grosze" ale to tylko przez moje odwołanie za brak naliczenia 18 ar, odwołanie pozytywnie przyjęte
wniosek prawie wypełniony zostało tylko wypełnić EFA ale najlepsze jest to że od piątku nie mogę wejść w wersje roboczą która wcześniej zapisałem, non stop się loguje/pobieranie danych 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj nie szło dzis OK ,ogólnie do południa niema problemu pod wieczór róznie ,za duzo ludzi wchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też się zalogowałem ale kiedyś patrzałem to coś się zawieszało

Pewnie tak jak mówisz za dużo ludzi na raz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę  do  redakcji   o  uzyskanie  informacji  z  ARiMR oraz  MRiRW kiedy  planują   naprawić   E-wniosek bowiem   panie   obsługujące  infolinię  ARiMRu nie  potrafią  określić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie sytuacja wygląda tak samo, znalazłam prawnika, który twierdzi, że w sądzie idzie udowodnić, że Agencja nie wywiązała się z obowiązku informacji o możliwości wystąpienia i piszę odwołanie. 

Pytanie jak poszło u Was? Bo u mnie decyzja była dopiero teraz przez kontrole. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak Wam poszło ja się w końcu wziąłem bo pisali dwojako o terminie 

Jestem mile zaskoczony poszło bardzo sprawnie i szybko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz wsiewek  na jednym polu ,wypełniałem wniosek znajomemu na 18 ha zrobiło się 11 działek ,powyginanych w esy -floresy,super robota tym bardziej ż e program szwankował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... rzutem na taśmę poszło, dobrze , że ten termin składania przedłużyli... miejmy nadzieję, że będzie dobrze wszystko, aplikacja w miarę intuicyjna nawet... ale spokojny będę jak już zaliczkę przeleją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... nie wieszała... zapis wersji roboczej praktycznie od razu, wszystko działało płynnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś co jest grane z dopłatami ONW ?

Zwykle o tej porze dawno była już kasa a teraz nic 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się