Skocz do zawartości

wierzba energetyczna

7 odpowiedzi na ten temat

#1 lolek

Świeżak

• Użytkownicy
  • Pip
  • 0 Postów:

Napisany 13 sie 2007 - 01:17

moim zdaniem uprawa wierzby energetycznej jest nieopłacalna ponieważ koszty samego zakupu sadzonek przewyższaja kilka krotnie uzyskany dochód

#2 lolek

Świeżak

• Użytkownicy
  • Pip
  • 0 Postów:

Napisany 13 sie 2007 - 01:23

tak wynikało z moich wyliczeń.Może popełniłem jakiś bład?czy ktoś jest odmiennego zdania i mógł by mi podpowiedzieć czy warto inwestowac w wierzbe

#3 MarcinG

Świeżak

• Użytkownicy
  • Pip
  • 0 Postów:

Napisany 13 kwi 2008 - 13:14

Witam
Polecam również publikację "Techniki uprawy i produkcji biomasy z wierzby energetycznej"
Poniżej wklejam link...
wierzba energetyczna
Pozdrawiam

#4 agroenergetyka

Świeżak

• Użytkownicy
  • Pip
  • 0 Postów:

Napisany 06 wrz 2008 - 09:16

Witam,
Informacje na temat wierzby energetycznej

Serdecznie pozdrawiam,
Łukasz
---------------------
www.agroenergetyka.pl - biomasa, biopaliwo, biogaz - wortal informacyjno-edukacyjny
Forum OZE

#5 amelia_321

Świeżak

• Użytkownicy
  • Pip
  • 0 Postów:
  • Locationhołowczyce

Napisany 01 lis 2008 - 00:48

moim zdaniem jest opłacalna, ponieważ ja juzkilka lat ją uprawiam i chchiałbym ogłosić że mam do sprzedania sadzonki, cena do uzgodniania, kontakt pod numerem telefonu 510958680

#6 MarcinG

Świeżak

• Użytkownicy
  • Pip
  • 0 Postów:

Napisany 09 kwi 2009 - 10:32

Witam
Zainteresowanie uprawą roślin energetycznych, w tym wierzby jest bardzo duże, wynika to z faktu że duże ciepłownie poszukują Agro-biomasy: zrębki, brykiety, pelety pochoczenia rolniczego. Zapraszam do odwiedzenia: Giełda Biomasy lub www.eBiomasa.pl i zapoznania się z ofertą skupu agro-biomasy firm z całej Polski.

#7 K. 1945

Świeżak

• Użytkownicy
  • Pip
  • 0 Postów:

Napisany 10 lut 2013 - 21:51

Przedsawiłbyś swoje obliczenia? Wtedy postaram Ci się pomóc rozwiązać pytanie opłacalności. :)

#8 podlasiak38

Świeżak

• Użytkownicy
  • Pip
  • 0 Postów:

Napisany 09 sty 2017 - 09:00

Zobacz postlolek, o 13 sie 2007 - 01:17 , powiedział:

moim zdaniem uprawa wierzby energetycznej jest nieopłacalna ponieważ koszty samego zakupu sadzonek przewyższaja kilka krotnie uzyskany dochód

można kupić małą ilość, posadzić na a drugi rok sadzonek masz już ze swojego dozwoli... tniesz ze swojego

2 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych użytkowników