lolek

Wierzba energetyczna

8 postów w tym temacie

moim zdaniem uprawa wierzby energetycznej jest nieopłacalna ponieważ koszty samego zakupu sadzonek przewyższaja kilka krotnie uzyskany dochód

Edytowano przez jarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak wynikało z moich wyliczeń.Może popełniłem jakiś bład?czy ktoś jest odmiennego zdania i mógł by mi podpowiedzieć czy warto inwestowac w wierzbe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem jest opłacalna, ponieważ ja juzkilka lat ją uprawiam i chchiałbym ogłosić że mam do sprzedania sadzonki, cena do uzgodniania, kontakt pod numerem telefonu 510958680

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zainteresowanie uprawą roślin energetycznych, w tym wierzby jest bardzo duże, wynika to z faktu że duże ciepłownie poszukują Agro-biomasy: zrębki, brykiety, pelety pochoczenia rolniczego. Zapraszam do odwiedzenia: Giełda Biomasy lub www.eBiomasa.pl i zapoznania się z ofertą skupu agro-biomasy firm z całej Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przedsawiłbyś swoje obliczenia? Wtedy postaram Ci się pomóc rozwiązać pytanie opłacalności. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem uprawa wierzby energetycznej jest nieopłacalna ponieważ koszty samego zakupu sadzonek przewyższaja kilka krotnie uzyskany dochód

 

można kupić małą ilość, posadzić na a drugi rok sadzonek masz już ze swojego dozwoli... tniesz ze swojego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się