Oficer

Użytkownicy
 • Content count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Oficer

 • Rank
  Forumowicz
 1. Marecki skręcone liście są twarde.
 2. Raczej nie, ponieważ zostało mi sadzeniaka i podarowałem go sąsiadowi. Mówił że u niego jest wszystko w porządku. Tyle że posadził je ok 2 tyg. po mnie czyli sam początek maja. Ile procent plonu mogę uzyskać z tych porażonych roślin? Czy mogę jakoś zadziałać żeby je teraz czymś wzmocnić?
 3. Pszenice pryskałem Lancet Plus ale osobiście nie sądzę żeby to było przyczyną. Liściozwój biorę pod uwagę ale nie ma na nich żadnej mszycy. Liście są czyste tyle że poskręcane. Co myślicie o wzmocnieniu uprawy czymś takim jak np. foliQ Aminovigor ?
 4. Witam, podobny wątek był już poruszany ale może jakieś nowe spostrzeżenia kolegów na forum. Mam problem z uprawą ziemniaków polegającą na skręceniu młodych liści rośliny (zdjęcia z wczoraj). Sadzeniak nowego pochodzenia odmiana Irga. Pole po uprawie pszenicy, nawożone obornikiem końskim. Uprawa założona 20 kwietnia po posadzeniu przywałowana, następnie wykonany oprysk od chwastów środkiem Arcade 880 EC dwa tygodnie po posadzeniu ale przed wschodem ziemniaka.Na początku czerwca dokonałem oprysku środkiem Cristal Star 500 SC. Spotykaliście się z czymś podobnym?? Ziemniaki uprawiam od kilkunastu lat ale pierwszy raz mam z czymś takim do czynienia. Zdjęcia uszkodzone uprawy w galerii.Proszę o pomoc bądź poradę!
 5. From the album Ziemniaki

 6. From the album Ziemniaki

 7. From the album Ziemniaki

 8. From the album Ziemniaki

 9. From the album Ziemniaki

 10. From the album Ziemniaki

 11. From the album Ziemniaki