Tablica liderów


Popularna zawartość

Pokazuje najbardziej lubianą zawartość od 21.09.2017 we wszystkich miejscach

 1. 2 likei
  mogę skontaktować facet udziela instruktażu jak robić ścieżki technologiczne
 2. 2 likei
  ... sadzenie zakończone, dużo tego nowego nasadzenia nie ma bo raptem 28 arów i w zasadzie 99% tego do dalej Dukat...teraz żeby tylko przezimowały ...a zapisy na zbiory tych starszych już przyjmuję... jakby ktoś się chciał zrelaksować przy zbieraniu truskawek to zapraszam, zaczniemy pewnie jakoś na początku czerwca (przy dużej liczbie chętnych możliwość podziału na turnusy)... :)
 3. 1 like
  ... akurat to że ktoś nie ma produkcji zwierzęcej nie oznacza że nie pracuje ciężko... już nie mówię żę muszę się oganiać po polu w tych moich owocach, nieraz pomarznąć a nieraz poopalać... pracowałem trochę u takiego znajomego przy wycinaniu brokułów i kalafiorów - są tacy którzy woleliby od zbierania tych warzyw wozić ten przysłowiowy gnój, a są tacy że mają i jedno i drugie... więc nie sprowadzajmy ciężkiej pracy jedynie do wożenia obornika... :)
 4. 1 like
  ... no w tym roku niestety na malinie nie dało się zarobić - pogoda zrobiła swoje... ale truskawki jak najbardziej się udały... u mnie taka dywersyfikacja produkcji (truskawki, maliny letnie, maliny jesienne) pozwala lepiej rozłożyć pracę w sezonie i większe bezpieczeństwo ekonomiczne - ten rok to dobrze pokazał, truskawki się udały a maliny niestety nie... ale nie ma co płakać jutro będzie lepiej :)
 5. 1 like
  Człowieku, gdzie Ty tu jakiś zajob widzisz? W kapciach do obory, siądzie se z jasnym naprzeciwko buca i gada, że ciężko robi :p
 6. 1 like
  Sprawdzałem w zapisach i mieszałem to a dokładnie: pantera elegant labrador Czyli możesz mieszać Intermag pisze: "niektóre parametry są na granicy dopuszczalności, należy zachować szczególną ostrożność podczas stosowania mieszaniny"
 7. 1 like
  Mamy nalot ubezpieczycieli na forum
 8. 1 like
  Znowu tradycyjnie ponarzekamy na piasek w filtrach po expercie , wymyjemy i damy szanse za rok .
 9. 1 like
  Wychował się na tej propagandzie ;)
 10. 1 like
  Dobra to z grubej rury ja NIE jestem pełen podziwu Czy ta pani sołtys też tak walczyła gdy wybijali WSZYSTKIM sąsiadom ?? Czy teraz się obudziła bo przyszli do ostatniej chlewni ?? Czy wójt i radny powiatowy wcześniej też tak walczyli ?? A może zabolało bo dotknęło kasty rządzącej ? Wybaczcie że piszę to w stylu ś.p.Andrzeja Jasne że w solidarności siłą ale kiedy jak już tam nie ma nic Związki to jak Kolega wyżej do likwidacji WSZYSTKIE W tym pięknym kraju nie ma związkiem to są przedsionki partii politycznych
Tablica liderów jest ustawiona na Warszawa/GMT+02:00