Tablica liderów


Popularna zawartość

Pokazuje najbardziej lubianą zawartość od 16.11.2017 we wszystkich miejscach

 1. 3 likei
  Też wyznaję taką zasadę . A tym co rozczulają się nad "dniem świętym" można przypomnieć że na początku była nim sobota . Kilkaset lat później zebranie gości w sukienkach zwane soborem zdecydowało że jednak niedziela . Skąd wiadomo że Najwyższemu to pasuje ? Bo nam powiedzieli , ale mówili też że ziemia jest płaska i w centrum wszechświata . Więc ... ?
 2. 1 like
  Ha ha poczułeś z bliska jak gówno śmierdzi Gdzie elity polityczne mają wyborców
 3. 1 like
  Niech się zmieni prezes i kot, to więcej dobrych zmian nie potrzebuję.
 4. 1 like
  A co mam pisać że se posieję dynię i wszystko będę musiał sam zjeść :D Nie wystarczy że grochu mam do zupy na całe życie :P
 5. 1 like
  @Pałuczanin81 Czy ja piszę że głupia ? Lubię porozmawiać , dopytać i po jednej takiej pogawędce na miedzy świadkowie mi ją pół roku przynosili i nie szło się kulturalnie od nich od kolegować . Rozwiązania problemów bym tam jednak nie szukał bo tam wszystko zmierza do jednego .
 6. 1 like
  Każdemu podoba się inna, ja mam tą co Jarki ich nie lubi
 7. 1 like
  ... ja przez rok prenumerowałem tygodnik poradnik ale jakoś mało konkretne czasopismo jak dla mnie... a Farmer jak najbardziej ok i ten format zbliżony do A4 wygodniejszy niż taka wielka rozkładana gazeta....
 8. 1 like
  Świat jest po.ebany jedni płacą na kijowskiego inni na rydzyka A wystarczy tylko dać najbliższym
 9. 1 like
  Pałuczak kalendarz to jedno a 321 rok naszej ery i cesarz Konstanty to drugie . Dyskusja o teologii ma to do siebie że prędzej czy później nazwą cię albo żydem albo ateistą więc dajmy spokój i cieszmy bo zapowiada się piękna słoneczna niedziela . Wybrał bym się chętnie na spacer do lasu tylko strach żeby mnie jakiś skacowany myśliwy nie odstrzelił . w ramach walki z ASyfem oczywiście .
 10. 1 like
  Pomór kroczy na wiejską :P
 11. 1 like
  @jarki jak ksiądz chce nowa drogę na plebanie niech za swoje robi. A zresztą zobacz
 12. 1 like
  A mój znajomy jest proboszczem i specjalizuje się w wyłudzaniu pieniędzy
 13. 1 like
  Są dostępne, jednak po znacznie dłuższym czasie niż te rozpuszczalne w wodzie. Jest to wypadkowa wielu czynników i tak naprawdę trudno określić czas działania, te w cytrynianie można liczyć że w jakiś znaczący sposób będą źródłem składników dla roślin w cyklu 2-3 letnim.
 14. 1 like
  Panowie proszę o nieużywanie wulgaryzmów, pozdrawiam
 15. 1 like
  Panowie, my dokładnie wiemy o co ta dyskusja była, trafiliśmy na jakiegoś osobnika ściśle związanego z produktem (dystrybutor, producent, bądź oślepiony rolnik). Każdy z nas wyraża tu własną opinię, czasem subiektywną ale zwykle podpartą argumentami. Aby unikać sytuacji jak w naszym polskim parlamencie, unikajmy wdawania się w dyskusję z takimi gadzinami. PS Jaki jest efekt całej interwencji? Myślę, że więcej osób szerzej otworzy oczy na nawozy i zacznie czytać etykiety. Dziękuję @Raps istotnie wpłynąłeś na świadomość krążących tu użytkowników.
 16. 1 like
  @Pałuczanin81 tak, Dzięki @jarki za udowodnienie o co w tym wszystkim chodzi. Odkrycie Ameryki ;))
 17. 1 like
  Nowicjusza na forum, na pewno nie osobę obojętną względem nawozów uprzejmie proszę o zapoznanie się z materiałem nie tylko w tym wątku ale wszystkich tyczących się nawozów na tym forum. Rzuci to światło na ogół poruszanych tu tematów, oraz pozwoli się zorientować w stanowisku poszczególnych tu użytkowników. Rzucanie na oślep oskarżeń wobec ogółu jest nie na miejscu. Mamy taką zasadę że najpierw sami szukamy w historii forum informacji, później ewentualnie dopytujemy, wyjaśniamy. Jest tu wiele o naprawdę różnych nawozach.
 18. 1 like
  @Raps a jeśli nikt nie spełni Twoich żądań?:)
 19. 1 like
  ... co się Pałuk czepiasz... jest taki serial "Gra o tron" a ciągle powtarzają "winter is coming" ... może u nas ten winter też już coming... :)
Tablica liderów jest ustawiona na Warszawa/GMT+01:00