Tablica liderów


Popularna zawartość

Pokazuje najbardziej lubianą zawartość od 23.06.2018 we wszystkich miejscach

 1. 2 likei
  Przybył przedstawiciel koła plus z gminy kobieta na zastepstwie, trochę wymiany zdań było ale ogólnie jestem zadowolony. Udało się zawrzeć ugodę. Zaproponował 2t. Powiedziałem 3t, przystał na moja opcję i wypłaca na konto 2200. Ogólnie to chyba strata nie była nawet taka jak się dzisiaj przeszliśmy. Jak były 2 strony to sie nie szło dogadac a teraz jak ktoś z gminy jest to są od razu jacyś milsi
 2. 1 like
  ...ikco przestał narzekać...ale jaja... u nas nie koszą nic, codziennie dopaduje... przynajmniej jest czas truskawki ogarnąć trochę...
 3. 1 like
  Chyba wodne znowu pada
 4. 1 like
  Czyli jednak istnieje taki zapis... Ale nikt szczegółowo go nie cytuje, tylko bardziej ogólnie o nim wspomina. Czyli i tak wyłączenie daje lepsze efekty, niż zakaz polowania, jeśli się ma leniwą kiłę.
 5. 1 like
  Marecki, nie wiem jak ci to dokładnie wytłumaczyć musiałbym siąść do dokumentów ale głównie chodzi o to że w zapisach ustawy jak zabronisz kolu prowadzenia gospodarki łowieckiej nie ma odszkodowania. W przypadku sądowego wyłączenia grunty spod obwodu sytuacja jest taka jak na terenach miejskich ( z automatu nie wchodzącego w skład obwodu łowieckiego), znaczy że SP płaci odszkodowanie. @jarkichcesz namiary na Agnieszkę?
 6. 1 like
  U Ciebie powinno pójść z tym nawet łatwiej, bo pewna strona podaje, że w Twoim województwie dużo takich spraw zostało pozytywnie rozpatrzonych bez angażowania sądu. A więc automatycznie trwa to krócej, dwa miesiące. U mnie przez sąd to zajęło trochę ponad pół roku. Ale warto było.
 7. 1 like
  @Marecki bo ty zrobiłeś coś innego niż pojawiający się nowy zapis w prawie łowieckim. Ty na podstawie wyroku trybunału konstytucyjnego wyłączyłeś swój grunt spod obwodu. W nowym prawie łowieckim , ponoć likwidując wyrok trybunału, wyłączasz swoje grunty spod gospodarki łowieckiej.
 8. 1 like
  Nie, patrząc na aktualną cene na groch to 700, akurat prawda to byla
 9. 1 like
 10. 1 like
 11. 1 like
  ... oj będzie i ciasto i zupa dyniowa, i na hallowen i sąsiedzi pozamawiali, i kury się będą cieszyć... :) pęd przyrasta na dobę ok. 7-8 cm, teraz pomiary przyrostów owoców będą :) (bo czasami w uprawie oprócz serca trzeba też użyć analitycznego umysłu... :)
 12. 1 like
  Rohan 3,6 plus 14% za grad
 13. 1 like
  Trochę powoju jest, ale to nie chwast ;)
 14. 1 like
  Ale rzepaczane ,niech pada ,woda bardzo potrzebna
 15. 1 like
  ...dobra bo widzę że się mundialem przejmujecie prawie na równi z suszą to zasłyszany sucharek na rozluźnienie... dlaczego nie można dopuścić do meczu Jamajka-Kolumbia? bo Jamajczycy zjarają całą trawę na boisku, a Kolumbijczycy wciągną wszystkie kreski.... :)
 16. 1 like
  Kto pamiętał że na poczcie można się ubezpieczyć? http://www.minrol.gov.pl/Ministerstwo/Biuro-Prasowe/Informacje-Prasowe/Ubezpieczenie-upraw-rolnych
 17. 1 like
  To było jak Chłopi rozmawiali z Panem Tadeuszem i Ojcem Mateuszem o dzikach ze Złotoryi. Siedzieli przy wiśniówce z rabarbaru pędzonej na grochu, zagryzali śrutą rzepakową i palili siano z ostrożenia. I długo by tak siedzieli, ale przez siano temat rozmowy zszedł na psy, zboże zaczęło gadać, że jest bezcenne, a obornik nic z tym nie robi, tylko na kupie leży. Ktoś jeszcze tylko odchodząc krzyknął "Balcerowicz musi odejść", na co Leszek "wiem, już idę i mnie nie znajdziecie". Od tamtej pory nikt nie wie, która była wtedy godzina i dlaczego kret był tak blisko ukrytej prawdy.
Tablica liderów jest ustawiona na Warszawa/GMT+02:00