Leaderboard


Popular Content

Showing most liked content since 05/22/2024 in all areas

 1. 1 like
  kiedyś czytałem artykuł o poplonach pod ziemniak, to najlepszy plon był po facelii.
 2. 1 like
  @ikcomas i 1 tona to dla niektorych moze byc hurt:) Na przemysl pomysl fajny, ale koszty tez duze oraz sporo czasu zajmuje wykopanie. I tez duze wahania cenowe
 3. 1 like
  Ja na jesieni wszystko orzę, ale się zastanawiam coraz bardziej nad oraniem wiosennym pod warzywa i soję. U nas niektórzy pod buraki cukrowe i kuku na wiosnę orają i całkiem nieźle to wychodzi.
 4. 1 like
  Kombinuj. Ja zawsze na poplon pod ziemniaki sieję rzodkiew oleistą. W tym roku chyba z niej zrezygnuję bo nie przemarza w zimie i strasznie wychodzi na wiosnę. Widzę, że na dołku gdzie ziemniaki miały więcej wilgoci są gorsze niż w innych miejscach gdzie sucho było. Chyba nie lubią jak jest za mokro.
 5. 1 like
  Taaaa, też to oglądałem. Język polski najlepiej żeby był zakazany a jedyny słuszny to angielski mimo, że w UE nie ma żadnego angielskojęzycznego kraju. A wcześniej jeszcze były ustalenia, że prowadzący nie będą komentować tego co mówią zaproszeni do debaty. Beata Szydło powiedziała prawdę o TVP a prowadząca nie wytrzymała i wbrew wcześniejszym zasadom zaczęła komentować. Szydło kulturalnie ją zgasiła. Podobało mi się to. Takie to bezstronne media publiczne.
 6. 1 like
  Jak widzę to ukształtowanie terenu to widac ze to jest najniższy punkt dlatego rów nic nie pomoze beż odprowadzenia wody z tego rowu w inne miejsce. Bez odprowadzenia wody ten rów szybko się napełni i praktycznie nic nie pomoze. Wystarczyłaby studzienka, rura pewnie 110 mm i odprowadzenie, ale nieraz trzeba ciągnąć nawet 500m do niższego miejsca U mnie jest inna sytuacja bo rów miał pomóc punktowo aby osuszyć teren torfiasty po lace
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00