All Activity

This stream auto-updates   

 1. Past hour
 2. Today
 3. A ja właśnie zasiałem bez orki pszenicę w niby poplon z osypanego grochu. Dobrze, że wcześniej go przytłukłem wałem i nie rósł to i tak sucho. Najgorsza bida to gryka wjęcej nie sieję. Gdzie mokro słonecznik z grochem do pasa gdzie sucho jak wyżej widać.
 4. Za daleko ten kierunek mi nie pasi,a cena normalna jak na nasz teren ,było nawet drożej
 5. Do gołębiarzy to możesz skrawek posiać
 6. To ty nie niszczysz samosiewów ?,jak po kolana to fajnie będzie się siało na grubera
 7. Może @miwigos się pokusi na działkę, cena wysoka ziemia dobra czyli wszystko co potrzeba :P
 8. Przekonam się za tydzień,jak nie sprzeda to będę dzierżawił na 5 lat. Oby się nikt nie trafił chętny do kupna(włascicielka nie ukrywa,że cena odstrasza 90% chętnych) ,czas goni-pole po rzepaku IIIa, 700mb od mojego gospodarstwa.
 9. Notariusza nie obchodzi to kto bierze dopłaty, zapis o czynszu dzierżawnym jest? jest. Dzierżawca powinien brać dopłaty? Powinien. No i gdzie jest problem?
 10. Wczoraj aż przykro było patrzeć jak nasi siatkarze dali wycisk Czechom. Dzisiaj grają z Czarnogórą, ja nawet nie wiedziałem że mają swoją drużynę.
 11. No na razie ICM się nie wycofuje, na dzisiaj ma padać ale takie błękitne niebo to nie wiem z czego ma niby powstać monotlenek diwodoru.
 12. Miejscami słonecznik zdycha
 13. JAk z wyleganiem grochu? Przymierzam się pierwszy raz ale każdy mówi ze będzie leżał plackiem? Kiedys słyszałem ze na peluszke jest większy zbyt bo gołębiarze to biorą. Duza różnica w płonie między grochem a peluszka?
 14. From the album Poplon

 15. From the album Poplon

 16. Mnie zastanawia,jak notariusz obchodzi te dopłaty?(wg ARiMR powinien je brać dzierżawca,nie właściciel?) Te umowy na 5 lat są-wyższy czynsz w akcie wpisują?
 17. Lepiej po niedzieli trza posiać,nikt po 29.09 na księżyc nie będzie czekał.
 18. Yesterday
 19. Byłem wczoraj zobaczyć jak rośnie samosiew rzepaku jest potęga po kolana Natomiast po grochu słabo to wygląda chyba za mało kombajn zgubił Przed deszczami zaczął kwitnąć taki 25-30 cm teraz trochę to lepiej wygląda Do niedzieli chyba gruber zakończy temat
 20. Czekam z utęsknieniem na kolejny deszcz
 21. U nas też dzierżawy 2 do 2,5 ale to w legalu czyli dopłatę bierzesz Natomiast ceny ziemi od 70 za 3a do 4b
 22. Zapraszam do skorzystania z oferty! telefon: 609 727 815 e-mail: kontakt@fligum.pl
 23. Odświeżę temat:Na Pałukach po roku bez zmian 2500 zł +dopłaty dla Pani właścicielki.Ale 40 ha poszło w ciągu doby,zostało 7 ha do kupienia po "groszowe" 80 tys./ha.
 24. Jest nadzieja
 25. Sobota i dzisiaj w poniedziałek zasiałem pszenicę przed i po pełni księżyca. Reszta jak popada. Ciekawe która będzie lepsza. Kiedyś siało się przed lub po deszczu teraz w księżycu nadzieja.
 26. Jutro bedzie kolo 20 mm
 27. Spieszyłem się by zasiać przed deszczem, a tu prognoza może jutro w nocy. Lubię długo spać i pewnie nie zauważę.
 1. Load more activity