sapek2

Użytkownicy
  • Zawartość

    1111
  • Rejestracja

  • Ostatnio

  • Wygrane dni

    75

sapek2 wygrał w ostatnim dniu 31 Lipiec

sapek2 ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

16 Good

O sapek2

  • Ranga
    Boss

Ostatnio na profilu byli

34896 wyświetleń profilu
  1. Jednak Ibarra jeszcze gorzej niż Euforia. Ozime wykoszone. Został owies, bobik ze ?, i proso.
  2. No i to mi się podoba. Sierpień też już prawie przekroczył ubiegłoroczny:). W nocy 14 mm tyle samo co przez cały sierpień rok temu.
  3. Antoś Szprycha kiedyś śpiewał, "pijmy piwko bo jest tańsze niż paliwko" :)
  4. Na grubą komosę to się zakłada metalową końcówkę i idzie. Jak naprawdę gruba się trafi do dźwięk jak z krajzegi :)
  5. Nie ma co tak negatywnie podchodzić. Będzie dobrze.
  6. @Pałuczanin1981 jak tam pada i jest sobota to można na spokojnie piwo wypić. Zduńskie Extra chmiel jest dobre i w przystępnej cenie. Już tych badziewi na Ży, Ty, Wa to się czasem pić nie da.
  7. @barkas Euforia tak nieco ponad 5 t/ha, może w granicach 5,5 bo mam wrażenie że dosyć ciężka ale to może mój umysł już tak sobie próbuje poprawić nastrój. Ibarry jeszcze nie kosiłem. Ona wygląda lepiej na polu i wcześniej była siana niż Euforia. Tu przez kwiecień, maj, czerwiec spadło łącznie 80,5 mm z tego prawie połowa w czerwcu jak już zaczynało być za późno. A woda pozimowa po zamarzniętej ziemi spłynęła, zresztą jak w większości kraju chyba. U mnie przy niewygórowanych kosztach rok w rok zbierało się sporo więcej, ale trzeba się cieszyć z tego co jest.
  8. Stonki faktycznie mało jest też i u mnie. Taki jeden w okolicy też trochę ziemniaki sadzi tylko więcej niż ja, tak z kilka ha może, to nawet niezłe ma. Nać jeszcze ciemnozielona, całkiem fajnie wyglądają.
  9. U mnie ta Otolia też całkiem dobrze, może nie ma za dużo bulw, ale są już duże, nacina jeszcze zielona co przy mojej agrotechnice jest sukcesem o tej porze. Denara już zaraza zjada.
  10. @barkas jak tam? Masz już pod krzakiem coś konkretnego?
  11. No i stało się. Lipiec w tym roku dał więcej niż w ubiegłym. Równo 60 mm wyszło. Szkoda że o dwa miesiące za późno.
  12. Ja to się dziwię że w takim roku o żniwach rozmawiacie. Toż to czysty masochizm.
  13. Wczoraj zacząłem żniwa. Teraz zaczął deszcz. Chyba ten lipiec jednak przebije ubiegłoroczny w opadach.
  14. W moim przekonaniu to na strączkowe tylko lata nieparzyste. W parzyste zawsze coś nie wychodzi. Przynajmniej u mnie tak było przez te 5 lat doświadczenia z soją i bobikiem.
  15. Jak u Was soja w kwestii badyla ? Nie macie zachwaszczenia wtórnego? Bobik u mnie nieciekawie.