Gas74

Użytkownicy
 • Zawartość

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Gas74

 • Ranga
  Świeżak

Profile Information

 • Gender
 • Location
  kujawsko-pomorskie

Ostatnio na profilu byli

374 wyświetleń profilu
 1. Przed nami dwa ostatnie dni jesiennej akcji ubezpieczenia upraw. Zapraszam do kontaktu.
 2. Składkę 43,23 zł za grad podawałem dla kuj-pom. Patrząc na zimowe pakiety składka dla kujawsko-pomorskiego w porównaniu dla innych województw jest najwyższa :-(
 3. Wszystkie wiosenne polisy realizowałem przy cenie 1600 zł/t. I tak składka płacona przez rolnika za grad dla rzepaku (4t/ha x 1600 zł/t = SU 6.400 zł/ha) wychodziła 43,23 zł/ha.
 4. Aktualnie w sprzedaży są tylko pakiety. Podstawowy to: przezimowanie, przymrozki, grad. Rozszerzony - jak obok + dochodzi huragan i deszcz nawalny. Do każdego można dorzucić ogień. Wiosną 2019 pojawi się pewnie (tak było w tym roku) - jako wariant podstawowy - sam grad. Cena aktualnego pakietu podstawowego w stosunku do jesieni 2017 nie zmieniła się. Dlatego liczę na to, że cena gradu z wiosny 2017 nie pójdzie w górę w kolejnym roku.
 5. Oczywiście. Jak wątek będzie obrastał w posty to będzie "samouaktualnienie"? Na to liczę :-)
 6. Szanowni (za przyzwoleniem Moderatora - za co dziękuję), jestem pracownikiem Poczty Polskiej (szersze info w odpowiednim dziale). Jeżeli mielibyście pytania w zakresie naszego ubezpieczenia upraw proszę o kontakt/wpis.
 7. Szanowni, jestem pracownikiem Poczty Polskiej. Zajmuję się produktami ubezpieczeniowo-bankowymi, w tym ubezpieczeniami upraw. Jeżeli macie pytania dotyczące naszego ubezpieczenia upraw - piszcie lub dzwońcie. Chętnie odpowiem na nurtujące Was pytania. Realizacja ubezpieczenia na terenie całej Polski (nie mam rejonizacji) jak najbardziej możliwa. Zapraszam/pozdrawiam Grzegorz tel. 725 231 833