Gas74

Użytkownicy
 • Content count

  34
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Gas74

 • Rank
  Boss

Profile Information

 • Gender
 • Location
  Realizacja cała Polska
 • Interests
  Tel. 725 231 833

Recent Profile Visitors

1,433 profile views
 1. Rozpoczął się ostatni miesiąc wiosennej akcji dotowanego ubezpieczenia upraw. Zapraszam do kontaktu.
 2. ... ni w ząb nie rozumiem tego co napisałeś. Ale zostawmy nie rozwijaj myśli...
 3. Pytanie do @slawenty181 wynikało z chęci pomocy. Z jednego jego postu nie wynikał stan roślin, a słusznie zauważył, że okres ochronny dla ryzyka przezimowania trwa do 30 kwietnia. Teraz (po lekturze wpisów @jarki i @lokizom) już wiem, że nawet z czysto teoretycznego punktu widzenia, gdziekolwiek w Polsce (nie znam lokalizacji uprawy @slawenty181) nie ma szans, żeby nawet największy mróz między 15 a 30 kwietnia zniszczył całkowicie rośliny, tak że uprawę nawet na jakiejś części trzeba byłoby zaorać. @jarki widać, że jakieś traumatyczne przeżycia masz z firmami/ludźmi od ubezpieczeń.
 4. Jeżeli ktoś planuje jeszcze ubezpieczenie upraw to środki cały czas mamy /Ubezpieczenia Pocztowe/. Wprowadzony został również mailowy proces zawierania polis.
 5. @slawenty181 rośliny faktycznie żyją?
 6. dlatego wielkopolskie "wykropkowałem" :) Edit: Nie cytuj poprzedzającego posta mod
 7. Poczta 147 zł, a 152 zł w rozszerzonym z huraganem i deszczem nawalnym
 8. Wypowiem się za siebie /Ubezpieczenia Pocztowe/: ustalenia, obliczenia -> telefonicznie, mailowo, podpisanie polisy -> przyjeżdżam do klienta z gotowymi dokumentami Pozdrawiam i zapraszam Grzegorz
 9. Ruszyła Wiosenna Akcje ubezpieczenia upraw. Zapraszam do kontaktu.
 10. Taki coś widziałem
 11. Powoli zbliża się koniec jesiennego, dotowanego ubezpieczenia upraw. Jeżeli ktoś jeszcze nie ubezpieczył zapraszam do kontaktu/realizacji.
 12. oj tam, oj tam. Co niektórzy stówę za sam grad płacą ;-)
 13. ...pewnie Kobyły Susza w nierozerwalnym pakiecie z gradem, przymrozkami, deszczem naw. i huraganem. Liczone dla kl. do IIIb włącznie; od IV w górę wyższe stawki (liczy się przewaga na działce); z franszyzą redukcyjną 20%. Rzepak SU 6tpln => 258 zł/ha; pszenica/jęczmień ozim. SU 6tpln => 229 zł/ha; pszenica/jęczmień jara/y przy SU 5tpln => 274 zł/ha
 14. musiałbyś podrzucić konkretny kod pocztowy