Pałuczanin81

Użytkownicy
 • Content count

  5,483
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  71

Pałuczanin81 last won the day on July 22

Pałuczanin81 had the most liked content!

Community Reputation

47 Excellent

About Pałuczanin81

 • Rank
  "Gdzie topory,miecze,łuki-tam Biskupin,Żnin,PAŁUKI !!!"
 • Birthday 11/04/1981

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
   Żnin-Wieś(kujawsko-pomorskie)

Recent Profile Visitors

26,279 profile views
 1. Tak powinno być. Sprzedać następcy i tyle.
 2. Ile macie w naszym kraju ZGODY międzypokoleniowej? Inna sprawa,że z 350tys. gospodarstw rokujących-połowa będzie stała w miejscu. "Gospodarzy wnuk,robi ojciec,a decyduje dziadek."
 3. Za parę lat jeszcze wspomnimy,że miał rację i w 2021 był dobrobyt. Ponoć od stycznia możesz być emerytem i właścicielem gospodarstwa?
 4. O rzepaku ktoś coś? Wg Agrolok 2690!netto
 5. Po ile teraz za pszenicę i rzepak można wyciągnąć?KZPBC rekomenduje zawieszenie uprawy buraka na rok,jako nieopłacalne.
 6. @lokizom zapodaj foto ze strony. Ale chyba wiem,kto jest wyrocznią uprawy bezorkowej w FARMERZE. Oj przyda się wrócić do tematu,bo pługa nie sposób wbić.Spryskać glifosatem poplon i "pomarańczowego" pasowego-pszenica po pszenicy.
 7. To Navigatora już nie ma,czy cena kusząca?W 2017 mieszałem go z metazem.
 8. Śp.sasiadowi,to się kierownica w C-4011 blokowała-zawsze dojeżdżał pod sklep... wlewał dwa wina i już wszystko działało.:) Jutro tę apkę przetestuję po deszczu.Dzięki
 9. To określ bliżej z czego korzystasz,może JARKI nie uzna tego za reklamę. To ścieżki technologiczne tez by wyznaczył co 12 mb? (Patrzcie Panowie może być ciekawie na temat i bez obrażania się..)
 10. @barts ale ja opryski miałem na myśli.Poznaniaka to Ciapkiem bez znaczników, tylko w Mf-255 błotnik przysłania to korzystam. Przyda się instrukcja,tylko czy uchwyt telefonu do szyby się przyklei?
 11. Mam Alcatel 1,a dzieci są ZA MAŁE. korzystam z kraczki 2m(kroczki,krokiewki,fajtaka???)
 12. @lokizom to już w telefonie są takie cuda myślące za nas?Te 30cm to na jakiej długości/powierzchni? bo mnie się omijaki w oprysku często zdarzają.
 13. TU zbierają ślimaki do wiaderek.Przez 5 lat QQ i teraz rzepak pasowo.