Pałuczanin1981

Użytkownicy
 • Content count

  809
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  32

Pałuczanin1981 last won the day on May 16

Pałuczanin1981 had the most liked content!

Community Reputation

9 Neutral

About Pałuczanin1981

 • Rank
  Boss

Profile Information

 • Gender

Recent Profile Visitors

3,395 profile views
 1. @jarki Osobiście cieszy mnie,że będziesz miał te GÓWNO i to dzięki Tuskowi.I łaskawie odpierdol się ode mnie...pojął,czy nie???
 2. Też mnie "firma z Chełmna" namówiła na regulację protiokonazolem.Na piątek?
 3. @ansu też chciałbym wiedzieć? Rządy Tuska wg mnie to swoista kontynuacja tego co było...ani wyższej kwoty wolnej od podatku,ani likwidacji funduszu kościelnego,lekcji religii i zadań domowych.W rolnictwie to taka zmiana,że OTWARCIE przyznaje się iż "dwójkę" dla nas może zrobić!
 4. @Marecki chociaż na Ciebie można liczyć.To co z tym rozrusznikiem teraz można zrobić?
 5. Przecież sam napisałeś, że jakby PIS rządził miałbyś lepiej.Przecież to już jest śmieszne.
 6. Ha,ha,ha,hi,hi,hi???
 7. Aleś mnie dowartościował powyżej! Chwalę?Jestem wstrząśnięty,jak filmiki oglądam. OK,że Tusk nie robi nic ukradkiem. Nie trza być "łamistrajkiem" żeby idea upadła. Do Warszawy pojechało ICH TROJE z naszej wioski.Skakali przez płoty,jak Wałęsa.Do Bydgoszczy (jeśli będzie) chce jechać tylko Pani Sołtys...Wiosna ach to ty!
 8. Tulejki były nowe i szczotki.Całość wyczyszczone.Jak był jesienią mechanik to rozrusznik założyłem...ani drgnął.Facet mówi, że "prąd ucieka"??? Jesteście uznanymi znawcami:co mógł mieć na myśli.
 9. Nie!Warsztat to nie moja bajka. Pewnie trza by zajrzeć,bo ten rozrusznik był regenerowany.Na "sucho" kręci-tylko po zamontowaniu się stawia nawet na ciepłym silniku.
 10. Spotkanie w Magdalence spełzło na niczym?
 11. Te litewskie też teraz markę straciły.Dlatego szukam opinii.Firma z Myśliborza regeneruje PRLowskie,ale cena z kurierem i zdaniem swojego rozrusznika to +750zł!
 12. @miwigos ma roczną.U Wacka stwierdzili, że się skleił,bo kręcił dłużej niż 3 sekundy.Co jakiś czas oddaje na gwarancji.
 13. Panowie używa ktoś rozrusznika szybkoobrotowego z litewskiej firmy JUBANA albo czeski MAGNETON? Warto dopłacić.Ostatni w U-912 wytrzymał naście lat,obecny indyjski trzy miesiące!
 14. @jac więc mój Dr.inż. dobrze prawił.
 15. Brawa dla Was!Wreszcie chce się forum czytać. "Jeśli jakiś rolnik podniesie rękę na władzę tuskową,niech wie,że władza mu tę rękę odrąbie w interesie UE". Parafrazując slogan z 1956. Teraz na 20 marca zadyma m.in.w Bydgoszczy!(Jakiś punkt sprzedaży firmy brukarskiej trza otworzyć?) Biegu historii nie zmienimy.Niech się dzieje co chce.