ikcomas

Moderatorzy
 • Zawartość

  1750
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  57

ikcomas wygrał w ostatnim dniu 5 Luty

ikcomas ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

42 Excellent

O ikcomas

 • Ranga
  Boss

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  środkowy wschód

Ostatnio na profilu byli

24021 wyświetleń profilu
 1. Potwierdzam, dzisiaj minus 18, pszenicę widać spod śniegu ale czy jest 3 cm? chyba mniej góra 1cm, rzepak trochę zatrzymał liśćmi tam jest więcej, aaa śpię spokojnie bo nie mam kilimanjaro
 2. Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, przynajmniej będziesz od razu wiedział czy orać czy nie, a nie mordować się tak jak to było w tym roku o którym nie mówimy.
 3. Nie będę się powtarzał, Ty wiesz, przypomnę tylko że Ostroga mi wytrzymała -33 ale pod śniegiem, Arkadia też jest mocna. Wczoraj zapowiadali, że zanim mróz przyjdzie to śniegiem sypnie, dzisiaj się już wycofują i zapowiadają pogodne niebo a to źle wróży bo powietrze będzie się mocno wychładzać w nocy. Cóż dobrze że na chwilę obecną chociaż te nocne mrozki hartują bo w dzień to na plusie jest.
 4. Kizeryt podany, na śnieg a właściwie pod śnieg bo lekki puszek tylko był. Pojawiło się kilka ciągników w okolicy. Szybka akcja i spadamy na bazę, nic nie było. Jaki kizeryt? Ładnie zaczęło puszczać i wsiąkło już w glebę. Oby tak się z azotem udało bo jest mooookro, załamało mi się w jednym miejscu. Miałem pod koniec tygodnia ruszać z saletrą i chwilę później RSM ale ma być śnieg i mróz więc trochę ostudziło głowę.
 5. Z tym, że Twoje położenie jest atrakcyjne bo masz blisko do portu. Moja poszła po 700 brutto a teraz jest po 630.
 6. a w ogóle się zatrzymała? niedawno widziałem nowe przyrosty. Panowie oby do wtorku https://meteomodel.pl/gfs-para/T2M/174 potem ma być cieplej
 7. ASF

  Z lutego są dopiero w trakcie badań, trzeba czekać
 8. ASF

  Oficjalnie to tutaj https://www.wetgiw.gov.pl/main/komunikaty ale duży poślizg szybciej jest na mapie https://bip.wetgiw.gov.pl/asf/mapa/ Negatywnych wyników nie publikują, kiedy znaleziony? W Puławach też mają obsuwy.
 9. ASF

  Policzyłem wyszło mi 719 do wczoraj, bo dzisiaj już kolejne 24 przypadki na mapie która i tak nie jest aktualna bo są już następne. Tak czy siak to już więcej jak w całym tamtym roku.
 10. Tak czytam te Wasze komentarze i przecieram oczy, przecież to u mnie powinno być zimniej. Dziś -2 i znowu w nocy dodało trochę śniegu
 11. No trochę jest różnicy bo Podlasie to nie Białystok ani Suwałki jak reszta Polski uważa tylko na wschód od Mazowsza. Do Białego jest 130 km a do Suwałk ponad 200. Tylko przez głupie nazewnictwo województw musimy przez lata tłumaczyć nasz region. Podlasie to część południowa województwa podlaskiego, wschodnia mazowieckiego i północna lubelskiego.
 12. ASF

  Jesteś pewien? Może na Czerniakowie, dzielnicy Warszawy? Skąd info?
 13. [Przeniosłem z ASF] Jakiej białostockiej? Ja Podlasie a nie Mazury. QQ skoszona w okolicy rzutem na taśmę, ciekawy widok zaśnieżonych przyczep z ziarnem rozpaczliwie czekające na wolne suszarnie.
 14. ASF

  hahahahahaha mają chyba kalkulator na kolbę, podpowiem: wincyj! A może powinienem zmienić kalkulator? Może liczydło będzie dokładniejsze? Dobra strzelajcie dalej, oby celnie do dzików.
 15. ASF

  Zmiany, zmiany, zmiany http://eur-lex.europa.eu/legal-content/PL/TXT/PDF/?uri=CELEX:32018D0169&from=PL gmina wiejska i miejska Łuków w czerwonej tzw. "dziczej". Na tym nie koniec bo niedługo KE rozszerzy strefy dzięki... nazwijmy go dzikiem mazurskim w pobliżu jeziora Śniardwy.