suzin

Użytkownicy
 • Content count

  548
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

suzin last won the day on December 3 2021

suzin had the most liked content!

Community Reputation

7 Neutral

About suzin

 • Rank
  Boss

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  woj. Opolskie

Recent Profile Visitors

9,902 profile views
 1. Jakoś będą łączone . Jedna firma nazbierała około 100h i z tego co wiem mają się wpiąć w jednym miejscu Umowy są już podpisane. Czas realizacji do 5 lat od daty podpisania umowy.
 2. W ciągu ostatnich dwóch lat pojawiło się kilka firm i ciągle ich przybywa. Szukają działek pod farmę. Cena już dochodzi 17tyś/1h za dzierżawę Podatek po stronie dzierżawcy. Umowa najczęściej na 30lat. Bliskość lini średniego napięcia nie istotne . Farmy będą łączone i dopiero wpinane w sieć.
 3. A już myślałem że będzie prostownik do odsiarczania. Miwigos nie ma prostej odpowiedzi na twoje pytanie, Czytaj od początku temat, coś wybierzesz.
 4. Ostatnio zasłyszane. Prostownik jedno połówkowy. Do odsiarczania akumulatorów. Co to takiego?
 5. @miwigos Nie wiedziałem że to UFF, czy jak mu tam.Na razie mają taką ofertę. Chcą to przywieźć na magazyn. Ten jesienią za 900zł. też miał 34N .Bo jest też duński 24N.
 6. Może ktoś coś słyszał ,Mocznik sypki (nie granulat) 33N Duński Cena 1700zł.
 7. Na koniec mojego przeglądu akumulatorów , został ostatni jest roczny Ładowany nie całe 20h na jedynce , osiągnął książkowe 16,2V. Gęstości nie sprawdzę , bez obsługowy,Te co wcześniej ładowałem , nic się nie sprawdzało to co pisaliście . Wniosek, jak aku siada szkoda zachodu .Zobaczy się czy jeszcze coś znich będzie Bo sporo się gotowały. @Marecki A to ciekawe ztym zapalaniem automatu Nigdy nie słyszałem że tak można. Ja woziłem zapasowy rozrusznik, ale nigdy się nie przydał. Ciekawe czy s przekładnią DSG też by się udało.
 8. Nie chciałem o tym pisać. Ale skoro zaczęliście o naprawie aku.Padl mi 5-cio letni 145A Boch.Pod naklejką były korki więc nie było trudno znaleźć która cela.otwozylem od góry, nie dała się wyciągnąć.Musialem ją wyskrobać.Przyklejona do dnaPierwszy raz się z tym spotkałem.Poprosilem sprzedawcę że jak ktoś kupi nowy a stary będzie podobny do mojego żeby dał mi znać Nie długo czekałem.Cela dała się wyciągnąć.Przeglad płyt nie był możliwy nie dały się rozdzielić Po zamontowaniu Aku działało . Nie spawalem góry będzie stał w garażu do odpalania Zetora Po kilku miesiącach wymieniona cela padła. Gdyby można było kupić nowe cele , można by pokusić się o naprawy .
 9. Jaka to ładowarka która ładuje napięciem. Właśnie ładuje taki akumulator i nie mogę podnieść gęstości . Wiem że już jest na wykończeniu.Ale chciałbym spróbować
 10. A na jaki pasek, Utrzyma się na nim ten co jest.
 11. Dokładnie tak jak Marecki pisze na wet jak kontrolka zgaśnie przy 800obr. To żeby znowu się zaświeciła obroty najczęściej,muszą spaść poniżej 600. Wydaje mi się że niema takich regulatorów , żeby mieć wybór, kiedy ma się załączać.Zapytam elektryka.
 12. Ile sztuk aku można tak podłączyć żeby pilnował naładowania.?
 13. Magic fly Jak to jest z tymi "inteligentnymi" prostownikami, chyba tak je można nazwać. Kiedy usłyszałem o nich, to rozumiałem że, można podłączyć do akumulatorów które nie są użytkowane I ten prostownik jest cały czas podłączony do aku. i pilnuje, żeby się aku nie rozładowało
 14. Moje są od benzyniaków, koła tak jak pisałem i jest OK. Jarki najpierw zamontuj i wtedy się okaże kiedy regulator się włącza.
 15. Mam dwa ze szrotu już chyba 15 lat Tylko łożyska wymieniam Koła od prądnicy pasowały. A to kiedy zaczyna ładować , zależy od regulatora moje się właczają między 600-800 obr.A A i minus na masę.