suzin

Użytkownicy
 • Content count

  419
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

suzin last won the day on August 31 2016

suzin had the most liked content!

Community Reputation

6 Neutral

About suzin

 • Rank
  Boss

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  woj. Opolskie

Recent Profile Visitors

9,014 profile views
 1. Znalazłem na portalu ." Co roku testują liczne programy odchwaszczania". Art.jest z 29 06 2018." rośliny" Ciekawe że taka dawka butoxone, nic nie przypaliła grochu Jarki poczekaj jak zakwitnie.
 2. Na analizie, min. N które robiłem jest podane ; NO3- 14,53 NH4- 3,56 daje to razem 70, 60 N. Pytałem o azot amidowy w stacji . Odpowiedziano, że jego o tej porze tam niema. Jak przeliczyć te wartości które podałem wyżej. Zadne przeliczniki które znalazłem, nie wyliczyło z tego, żeby wyszło 70,60N
 3. A mało obszarowe, też nie można
 4. Od 2-uch lat cały azot to RSM wszystko przed siewnie. Pisałem pod przem Tylko mnie jarki wyprzedziłeś.
 5. A czemu zdziwienie Nigdy nie miałeś kiły
 6. 12% to około 6 P 2 o 5 czy 6 P Ale to i tak zbyt mało na duży plon., A problematyczne N , ale żeby nie przypalić saletrą. Podać RSM wężami , było by jakimś rozwiązaniem.
 7. Venzar albo pendimetalina, pewniejsze na komosę Czy te środki to przed wschodowo ?
 8. @lokizom Jak głęboko to się sieje? DFF. szerokie spektrum chwastów, pod warunkiem wilgotna gleba i wczesny oprysk.Lubie jak jest czysto Może się uda, czuję że nie będzie nudno.
 9. Mnie najbardziej zastanawia tak niskie wykorzystanie fosforu. Jak to wyliczyli? Czy wysianie fosforu jesienią, zwiększyło by pobranie. Przem nikt nie przyjedzie dusić, pandemia.
 10. @przem Ten artykuł, jak zwiększyć wykorzystanie fosforu? z marcowego wydania N.U. Myśle o tej tabeli, różne warianty siewu fosforanu Jak Byś ją tu wrzucił, jarki miałby odpowiedz. Te niskie wykorzystanie fosforu co o tym sądzisz ?
 11. W moim kalendarzu , to cały ten tydzień, przerwa w niedzielę i dalej można, do 3-go
 12. Na początku lat 90-tych jeszcze by się taki zakup opłacał. Jezdziłem w tedy, po cement do cementowni było dużo taniej Ale się skończyło. Na hurtowni budowlanej zrobiło się taniej System zamówień wszelkiego towaru tak się zmienił, że kto brał więcej kwartalnie/rocznie. Miał taniej Zawsze spróbować można.
 13. @przem Ta zwiększona dawka polidapu też była siana bliżej nasion?
 14. No wreszcie nie zapomniałem zabrać ze sobą szpadel/sztychówka Wykopałem kilka sztuk,słaby korzeń palowy. Od siewu do końca wegetacji , było za mokro. Chyba się za bardzo rozleniwił.
 15. U mnie na bazarze sporo jeszcze dobrych (używane) narzędzi . Jak przechodzę to mi trochę żal. że jak nie kupię to trafią na zlom Na nie które rzeczy już długo nie ma kupca.