Pałuczanin81

Użytkownicy
 • Zawartość

  2347
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  28

Wszystko napisane przez Pałuczanin81

 1. Nadejszła wiekopomna chwila!Mój brat Jaśko... EEE.Nasz moder jarki zezwolił na utworzenie nowego tematu!
 2. Terminy to w pracy-10tego wypłata,6:00 do pracy-22:00 z pracy itd. już wspomniałem,jak facet TU 25.01 na śnieg walił saletrę,bo rok temu w połowie lutego siali,a on w tym roku będzie busem gdzieś w Europie. Tyle w gestii terminów w rolnictwie!
 3. Daj znać na priv-a 9 ton+tona dla mnie się znajdzie.
 4. W 2013 to na przełomie III/IV było 50 cm śniegu- azot I dawka w maju dawałem-plon chyba tona mniej od tych co 4 marca zasilone. Teraz dostał 100kg mocznika(46N), na drugą dawkę -20*C(odczuwalnej)
 5. @miwigos-chcesz Tybalta w C2 za 900zł?
 6. Słońce wiosennie-na polu (po?)rzepaku, wiatr mało 130kg chłopa nie przewróci,a ziemia się mizia pod gumowcami na 5mm.
 7. Czas zacząć podsumowania? http://www.pomorska.pl/styl-zycia/rozmaitosci/a/koniec-swiata-2018-apokalipsa-ziemi-nieunikniona-zginiemy-wszyscy-przepowiednia-smierci-i-chaosu-zwiastuje-kres-ktory-jest,13014916/ Może prawda-koniec świata zaczyna się dla naszych OZIMIN!
 8. Takie Ojcowskie przemyślenia(podczas moich poszukiwań C2 na ewentualne przesiewy):jęczmień C1 kwalifikat-dopłata teraz ARiMR do 130kg/ha i tyle wystarczy wysiać.Pszenica jara dopłata,jak przy ozimej 150kg/ha-czy z taka ilością jest czego szukać na polu?-> @barts więc nie dziwi wzrost cen na OLX
 9. jw. chociaż jw.org/pl -jak co sobotę będą chodzić :)
 10. Ech!żeby już z takim kultywatorkiem w pole szło wjechać...WIOSNO!WIOSNO!WIOSNO,gdzie żeś ty...
 11. Opanuję świecę płomieniową w MF-e to ruszam w poniedziałek na pszenicę.Pszenżyto fest zielone,może nie rozhartuje saletra? po przymrozku jakby rzepak "uszu nadstawił".
 12. Wygląda na fest zmarznięte-dobrze,że Ferdek nijak nie zapalił,jak zwykle to uniknąłem. Azotowe równo lecą-bez względu na podmuchy, (tj.na jedną stronę może być 10m,na drugą 2 mb)
 13. Wieje i -2*C..cóż u Was mości-forumowicze?
 14. Może to "czas przyszły"-ma zamiar nabrać cashu... i "chodu"?
 15. Racja-zapomniałem,że mieszkam w kujawsko-pomorskiem..1ha za nawozy? to jeszcze na wyjazd/zwiedzanie Anglii wystarczy!
 16. Przepisz majątek na 80-letnią babcię i wiej do Anglii!
 17. TU się chwalą,że z 17 szt.na m2-Sailor da 8,5T.. więc skoro "na żywo" można-to trza wziąść poprawkę na teorię @bartsa
 18. ASF

  Myślisz,że nie miałem z Wałcza rodem- a jakie klopsiki.paluchy lizać.
 19. @miwigos-> https://pl.wikipedia.org/wiki/Klauzula_tajności Należy dbać o RP-to się nazywa prawdziwy patriotyzm :)
 20. ASF

  Tylko szkoda żeby po 8 latach budynek stał pusty- inni nakupili cielaczków,a ja bydło mijam z daleka.
 21. W.!
 22. Takie fiolety,jakby PK i micro brakowało,a N zrobił kapustę?
 23. Głodowała na jesień?
 24. EFA nie można parskać Ś.O.R.(w dzień)
 25. ASF

  Gdyby były konkrety na rekompensaty- to raczej likwiduję..ba Powiatowy nawet nie wiedział,czy to On ma wydać decyzję o likwidacji!super wiedza-jak na brata wicewojewody