Pałuczanin81

Użytkownicy
 • Zawartość

  2120
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  21

Pałuczanin81 wygrał w ostatnim dniu 30 Grudzień 2017

Pałuczanin81 ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

26 Excellent

O Pałuczanin81

 • Ranga
  "Gdzie topory,miecze,łuki-tam Biskupin,Żnin,PAŁUKI !!!"
 • Urodziny 29.06.1981

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Żnin-wieś(kujawsko-pomorskie)

Ostatnio na profilu byli

6663 wyświetleń profilu
 1. @Marecki-oznacz się na zdjęciu
 2. @przem-coś studiujesz?wreszcie ciekawe forum się robi
 3. @przem-kiedyś jak zmarzło to zostawali najwytrwalsi..i tak co parę lat-nic od jaskiniowców się nie zmienia.Mam aż(!) 1,5ha z 2 ha posiane 11.09...wcześniej @jarki pisał"brak pomysłów na oprysk w rzepaku"-pomysła mam-czasu NIE(z tego wynika moje pożegnanie z tą roślinką)
 4. Obejrzałem agrobiznes w tvpis i nerw mnie poniósł-po 20-stym ma być taniej? Kobita z firmy kazała się 24h zastanowić... może terazniejszy późno-wrześniowy zmarznie to więcej nie będę go siał (burak sobieski->jęczmień basic->pszenżyto rotondo->pszenżyto avocado)
 5. Wykupuję 1500+vat (-28zł brutto?za depozyt-interes życia 50 zł poniżej ceny w żniwa)
 6. (..do połączenia) to mi zjada pszenicę Sailor http://www.farmer.pl/produkcja-roslinna/ochrona-roslin/maczniak-prawdziwy-zboz-i-traw-zjada-pszenice,76014.html
 7. OK! dzięki-grunt to skuteczny Moderator..Pan Moderator :) (pod każdym względem).Tak myślałem-nie pierwsza "tragedia" w rolnictwie o której słyszę:
 8. drób

  Rozumujesz prawidłowo,więc napisałem co przeżył kolega 2km ode mnie.
 9. drób

  Jasne-tylko w ten sposób nie dołożysz do interesu..ponadto "rotacyjna" i koszenie chwastów po rowach na zapchanie. Kumpel na 6 ha to przerobił!Do dzis gęsi mu sie po nocy śnią ,a to już 3 lata. Jeszcze-umowa na dwa-trzy "wstawienia" i masz po gospodarce..POWODZENIA!
 10. Ale dostawczakiem z logo jeździ po wsi. Czy nikt nie może się odnieść do info o ŚOR?
 11. Wymarznie?TU się wszystko czarne robi Temperatura nie spektakularna -5*C..ale ten wiatr płd.-wsch.?
 12. Pasta dirko?
 13. He-tylko Tu się utarło,że: "Trutnia słuchamy,ale po nim nie powtarzamy!" Widzę,iż weekend albo bzdura skoro nikt się nie wypowiada
 14. @przem-we wsi mamy świeżego przedstawiciela firmy INTER-VA... ponoć go na szkolenie o nowym obrocie Ś.O.R. wysłali Strączki to domena @jarkiego-MOŻE WOKÓŁ BYDZI coś wiadomo?
 15. Panowie po wsi poszło info,że od tego roku sprzedaż Ś.O.R będzie musiała być ewidencjonowane elektronicznie przez sprzedawców. I Agencja (ARiMR????)będzie obrót kontrolować-uzależniając od tego dopłaty? Mało tego-strączkowe siane na zazielenienie nie będą mogły być opryskane herbicydami nawet roundupem.