Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie   

  1. Dzisiaj
  2. Co się martwisz co się smucisz, ze wsi jesteś na wiesz wrócisz... Akurat pasuje do tego naszego studiowania.
  3. i pozamiatane na ten rok, gg nie wiem czy bedzie re szkoda sil zeby w to dziadostwo sie bawic
  4. :(
  5. @Pałuczanin1981 wszystko mozliwe, jakies 25 lat temu byla uroczystosc poswiecenia kamienia wegielnego pod nowa szkole. jakies 2 km od mojego domu. Rodzice dzien wczesniej zwiezil 2 fury siala i zostalo to na dworze bo nie mieli juz czasu i sily tego rozladowac. Podczas poswiecenia przyszla ogromna ulewa, ludzie nie mieli gdzie sie schowac. Ojciec wku..iony, ze bedzie musial wszystko wywalic w gnoj. Po uroczystosci wracamy do domu, a 200 m do domu coraz mniej padalo, zajezdzamy na podworko suchutko. Ale jak dzisiaj nie popada solidnie, to pozamiatane u mnie bedzie
  6. Możliwe. Kilka tygodni temu w centrum Lublina i na wylotówce z miasta była ulewa, a w mojej gminie sąsiadującej z miastem sucho. Też się wszyscy dziwili.
  7. Wzruszające te nasze historie życia:)
  8. No i to fakt, bylo 5 lat opierdalania sie. I 18 mialem na studiach:)
  9. W 2002 też miałem iść na historię na ówczesną Akademię Bydgoską.Tylko bida z nędzą na 8 ha i się kolejne 5 lat "opierdalać"(jak to @lokizom słusznie ujął),to wolałem "gnoje" z chlewni wyrzucać.
  10. Tylko u mnie na studiach ciezko bylo wyleciec. Na 1 roku byl taki, ktory 2 miesiacach zrezygnowal, w ogole na zajecia nie chodzin, a na drugim roku jeszcze wyczytywali go z listy;) Ja mam mgr z historii, a tez wole gospodarstwo
  11. @Pałuczanin1981 ja jedne licencjackie skończyłem. Inna sprawa że kilka razy też się na magisterskie dostawałem, ale jakoś bardziej mnie pasjonowało oglądanie jak roślinki rosną.
  12. 11,5 mm z rana. Po tym wczorajszym upale to wyglądało jakby na sygnale z tą wodą jechali.
  13. Wczoraj
  14. Mieliśmy dwie burze:3 i 1mm.Ciekawostka,że w odległości 3km spadło:18 i 10mm.Możliwe to?
  15. W tym 2001 to się tutaj "nie przelewało". Pamiętam miesiąc utrzymania 700zł,wobec miejscowych dziewczyn-ich koszt kilkunastu złotych na bilet miesięczny. Jak teraz zapodają o ok.4-5tys./m-c to się zastanawiam czy mnie hektarów wystarczy na studia całej szóstki. :) @sapek2 czyli my "pokolenie niedokończonych studiów". :D W takim Żninie w latach 2001-2005 działał ośrodek zamiejscowy WSSE Warszawa- kto się załapał dostał dyplom licencjatu, którym se tyłek można podetrzeć. Dobra!...lubię historię,a to fajna HISTORIA!
  16. Zazdroszcze Dzisiaj 33 w cieniu bylo. Na nastepny weekend 35 Tydzien takiej pogody i zniwa za 3 tyg
  17. Wczoraj 29 i dzisiaj też. Nic nie napadało. Ale prognozy pokazują największy upał na przyszły weekend, u mnie niby 32 stopnie ale srodek kraju nawet 38 stopni. Miały być późne zniwa a widzę że ten upał sprawi że będą normalne albo nawet wcześniej niż zawsze. Na duze mtz nie ma co liczyc
  18. Przeszła burza i ulewa. W niecałą godzinę 52mm.
  19. W akademikach bywałem czesto ale mieszkałem na stancjach. Miałem wtedy stypendium z racji kierunku zamawianego Mechatronika 1000 zł na miesiąc, to był wtedy pieniądz nawet, za stancje płaciłem 300 zł
  20. Dużo zależy od uczelni i kierunku. Na socjologii na Kulu był luz. Nawet jest takie powiedzenie, ze prędzej wylecisz w kosmos niż z Kulu. Ale na historii na UMCS trzeba było zakuwać. No i niestety prahistoria ziem Polski mnie pokonała, a konkretnie profesor na egzaminie poprawkowym. Teraz to tylko zostało się uśmiechnąć jak się to przypomina. Wtedy wesoło nie było.
  21. @lokizom ale w akademiku nie byłeś? Zresztą wtedy(przy 22% bezrobociu)cała Polska szła na studia-"Bo będzie praca!" Ówczesna ATR Bydgoszcz nie miała egzaminów wstępnych to był przesiew na pierwszym roku.
  22. Ostatni tydzień
  23. Tak, tak - studiowanie to był najpiękniejszy okres w życiu. Ah to beztroskie życie wtedy, ale tez ile można się opierd...ć
  24. Trwało to od jesieni 2007 o rok dłużej.Wniosek (celowo?)zagubiony.Mieliśmy kopię.Słupy wymienione na wyższe tuż przed "wykopkami" 2008.
  25. I jaki rezultat ?
  26. Tutaj zakładali kilka lat temu.Ale na moje Marianowo to nie dotarło-jeszcze? Zaskoczony jestem @miwigos że ma być to do każdego siedliska. W centrum wioski kabel wisi w sadzie kuzyna na 1,5-2 metrach. W 2008 walczyłem z Enea o wyższe słupy energetyczne,bo się "Grimme Maxtron 620" nie mieścił.
  27. Dopiero załozyli co wczesna wiosną , słupy idą na granicy jedno pole 3 m od granicy ,dopilnowałem to sie zmieszcze , jak zerwie to ich problem, mam takie pole znajomego co nie moge kosić swoim bo nie przejade , druty z pradem
  1. Załaduj więcej aktywności