Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie   

  1. Ostatnia godzina
  2. Info o Salon Gier Aplikacja Sprawdzałem Salon Gier na Automatach kilka tygodni - pełna info. Parametry: - Licencja Totalizatora Sportowego - Salongier legalne - Minimum depozyt: zależy od metody - Możliwość: iOS, Android - Szyfrowanie: TLS/SSL - Potwierdzenie tożsamości: dokument + selfie O aplikacji: Salon gier na automatach aplikacja to oficjalna platforma z licencją Totalizatora Sportowego. Dostępna Salon Gier na Automatach online bezpośrednio z telefonu. Pakiet powitalny: - Do 10 000 zł powitalny - Salon gier na automatach bonus: rozłożony na 4 depozyty - Nawet 550 darmowych spinów - Wagering: x30-x35 - Salon gier na automatach bonus za rejestrację - w aplikacji Warunki: - Aktywacja w sekcji Promocje przed depozytem - Min. depozyt zależy dla każdej promocji - Ograniczenie stawek podczas obrotu - Czas: wykorzystanie bonusu - Gry o 100% wkład, live - niższy wkład Graj na: - Aplikacja Salon Gier na Automatach - mobilna - Lotto Salon Gier - połączenie z Lotto - Salon Gier na Automatach Lotto Aplikacja - połączenie Idealne dla: - Szukających legalnej rozrywki - Fanów wielu slotów - Początkujących - tryb demo dostępny - Lubią program lojalnościowy: VIP - Użytkowników w Polsce - pełna polska obsługa Nie dla: - Szukasz gier bez weryfikacji - Osób poniżej 18 lat - Oczekujesz bez limitów - Potrzebujesz braku procedur KYC Zagrożения: - Gra losowa - RNG certyfikowany, jednak wyniki nieprzewidywalne - Wymóg obrotu - musisz spełnić x30-x35 przed wypłatą - Limit stawek podczas obrotu - Salon Gier na Automatach Bonus ma termin - przekroczy się termin, utrácisz bonus Limity: - Limit wiekowy: 18+ (obowiązkowe) - Depozyt, stawki, czas - ustawiasz sam - Termin aktywacji bonusu - zazwyczaj kilka dni - Niektóre gry mają niższy wkład Przewaga vs konkurencja: - Licencja Totalizatora - zamiast operatorów - Bonus do 10 000 zł - jeden z najwyższych + Salon Gier na Automatach Bonus za Rejestrację - Program VIP z rzeczywistą wartością - cashback - Wsparcie 24/7 - polska obsługa: telefon - RNG/RTP audyty - transparentne wskaźniki - Tryb demo - test bez ryzyka - Szyfrowanie TLS/SSL - dane bezpieczne Pobierz Salon Gier Aplikacja: Pobierz Salon Gier na Automatach już i odbierz bonus + spiny. Ocena: Godna zaufania platforma z ponad 10k zł bonusu Rekomendacja dla osób szukających bezpieczeństwa i bonusów. Graj odpowiedzialnie!
  3. Dzisiaj
  4. To ktoś co żyje ponad stan i pokój ma za 2 tysie , mam syna na studiach i tyle nie kosztuje
  5. We wsi mam trzech gospodarzy po "rolnictwie" na ATR. To dopiero są historie życiowe! Np.:Jednego absolwenta to kolega-"krowiarz" po podstawówce uczy czwarty sezon obsługi Claasa Lexiona-BEZSKUTECZNIE.(albo 50%w słomę,albo zapchany,albo syf do zbiornika,itp.) Rozwijają się Ci co się do zawodu przy uczyli. Moi dwaj koledzy z technikum nierolniczym też sporo dokonali-każdy ma po ponad 100ha i to jeszcze przed UE.
  6. Parametry Salon Gier na Automatach Używam Salon Gier na Automatach kilka tygodni - wszystkie parametry. Specyfikacja: - Oficjalna licencja - Salongier legalne - Depozyt minimalny: różne kwoty - Dostępne na: iOS, Android - Szyfrowanie: TLS/SSL - Potwierdzenie tożsamości: dokument + selfie Co to jest: Salon gier na automatach aplikacja to oficjalna app licencjonowana przez Totalizatora Sportowego. Możesz grać Salon Gier na Automatach online bezpośrednio z telefonu. Pakiet powitalny: - Nawet 13 750 zł bonus - Salon gier na automatach bonus: rozłożony na 4 depozyty - Nawet 550 darmowych spinów - Wymóg obrotu: x30-x35 - Salon gier na automatach bonus za rejestrację - w aplikacji Regulamin: - Aktywacja w zakładce Promocje przed depozytem - Minimalny depozyt różny w zależności od promocji - Ograniczenie stawek w trakcie wageringu - Czas: aktywacja i wykorzystanie - Gry o 100% wkład, stołowe - niższy wkład Graj na: - Aplikacja Salon Gier na Automatach - na telefon - Lotto Salon Gier - połączenie z Lotto - Salon Gier na Automatach Lotto Aplikacja - połączenie Dla kogo: - Tych, którzy szukają legalnej rozrywki - Fanów szerokiego wyboru slotów - Nowych graczy - tryb demo dostępny - Ceniący program lojalnościowy: cashback - Użytkowników w Polsce - pełna polska obsługa Nie dla: - Szukasz gier bez weryfikacji - Osób poniżej 18 lat - Chcesz grać bez limitów - Wolisz braku procedur KYC Zagrożения: - Gra losowa - RNG certyfikowany, ale wyniki nieprzewidywalne - Wymóg obrotu - musisz spełnić x30-x35 przed wypłatą - Limit stawek podczas obrotu - Salon Gier na Automatach Bonus ma termin - jeśli przekroczysz termin, utrácisz bonus Limity: - Limit wiekowy: 18+ (obowiązkowe) - Depozyt, stawki, czas - ustawiasz sam - Termin aktywacji bonusu - zwykle kilka dni - Niektóre gry mają niższy wkład Przewaga vs konkurencja: - Licencja Totalizatora - zamiast nieznanych operatorów - Bonus do 10 000 zł - jeden z najwyższych + Salon Gier na Automatach Bonus za Rejestrację - Program VIP z rzeczywistą wartością - turnieje - Wsparcie 24/7 - polska obsługa: email - RNG/RTP audyty - transparentne wskaźniki - Tryb demo - test bez ryzyka - Szyfrowanie TLS/SSL - dane bezpieczne Zainstaluj Salon Gier Aplikacja: Pobierz Salon Gier na Automatach już i odbierz do 10 000 zł + spiny. Ocena: Legalna i solidna platforma z ponad 10k zł bonusu Polecam dla osób szukających bezpieczeństwa i bonusów. Graj odpowiedzialnie!
  7. Co się martwisz co się smucisz, ze wsi jesteś na wiesz wrócisz... Akurat pasuje do tego naszego studiowania.
  8. i pozamiatane na ten rok, gg nie wiem czy bedzie re szkoda sil zeby w to dziadostwo sie bawic
  9. :(
  10. @Pałuczanin1981 wszystko mozliwe, jakies 25 lat temu byla uroczystosc poswiecenia kamienia wegielnego pod nowa szkole. jakies 2 km od mojego domu. Rodzice dzien wczesniej zwiezil 2 fury siala i zostalo to na dworze bo nie mieli juz czasu i sily tego rozladowac. Podczas poswiecenia przyszla ogromna ulewa, ludzie nie mieli gdzie sie schowac. Ojciec wku..iony, ze bedzie musial wszystko wywalic w gnoj. Po uroczystosci wracamy do domu, a 200 m do domu coraz mniej padalo, zajezdzamy na podworko suchutko. Ale jak dzisiaj nie popada solidnie, to pozamiatane u mnie bedzie
  11. Możliwe. Kilka tygodni temu w centrum Lublina i na wylotówce z miasta była ulewa, a w mojej gminie sąsiadującej z miastem sucho. Też się wszyscy dziwili.
  12. Wzruszające te nasze historie życia:)
  13. No i to fakt, bylo 5 lat opierdalania sie. I 18 mialem na studiach:)
  14. W 2002 też miałem iść na historię na ówczesną Akademię Bydgoską.Tylko bida z nędzą na 8 ha i się kolejne 5 lat "opierdalać"(jak to @lokizom słusznie ujął),to wolałem "gnoje" z chlewni wyrzucać.
  15. Tylko u mnie na studiach ciezko bylo wyleciec. Na 1 roku byl taki, ktory 2 miesiacach zrezygnowal, w ogole na zajecia nie chodzin, a na drugim roku jeszcze wyczytywali go z listy;) Ja mam mgr z historii, a tez wole gospodarstwo
  16. @Pałuczanin1981 ja jedne licencjackie skończyłem. Inna sprawa że kilka razy też się na magisterskie dostawałem, ale jakoś bardziej mnie pasjonowało oglądanie jak roślinki rosną.
  17. 11,5 mm z rana. Po tym wczorajszym upale to wyglądało jakby na sygnale z tą wodą jechali.
  18. Wczoraj
  19. Mieliśmy dwie burze:3 i 1mm.Ciekawostka,że w odległości 3km spadło:18 i 10mm.Możliwe to?
  20. W tym 2001 to się tutaj "nie przelewało". Pamiętam miesiąc utrzymania 700zł,wobec miejscowych dziewczyn-ich koszt kilkunastu złotych na bilet miesięczny. Jak teraz zapodają o ok.4-5tys./m-c to się zastanawiam czy mnie hektarów wystarczy na studia całej szóstki. :) @sapek2 czyli my "pokolenie niedokończonych studiów". :D W takim Żninie w latach 2001-2005 działał ośrodek zamiejscowy WSSE Warszawa- kto się załapał dostał dyplom licencjatu, którym se tyłek można podetrzeć. Dobra!...lubię historię,a to fajna HISTORIA!
  21. Zazdroszcze Dzisiaj 33 w cieniu bylo. Na nastepny weekend 35 Tydzien takiej pogody i zniwa za 3 tyg
  22. Wczoraj 29 i dzisiaj też. Nic nie napadało. Ale prognozy pokazują największy upał na przyszły weekend, u mnie niby 32 stopnie ale srodek kraju nawet 38 stopni. Miały być późne zniwa a widzę że ten upał sprawi że będą normalne albo nawet wcześniej niż zawsze. Na duze mtz nie ma co liczyc
  23. Przeszła burza i ulewa. W niecałą godzinę 52mm.
  24. W akademikach bywałem czesto ale mieszkałem na stancjach. Miałem wtedy stypendium z racji kierunku zamawianego Mechatronika 1000 zł na miesiąc, to był wtedy pieniądz nawet, za stancje płaciłem 300 zł
  25. Dużo zależy od uczelni i kierunku. Na socjologii na Kulu był luz. Nawet jest takie powiedzenie, ze prędzej wylecisz w kosmos niż z Kulu. Ale na historii na UMCS trzeba było zakuwać. No i niestety prahistoria ziem Polski mnie pokonała, a konkretnie profesor na egzaminie poprawkowym. Teraz to tylko zostało się uśmiechnąć jak się to przypomina. Wtedy wesoło nie było.
  26. @lokizom ale w akademiku nie byłeś? Zresztą wtedy(przy 22% bezrobociu)cała Polska szła na studia-"Bo będzie praca!" Ówczesna ATR Bydgoszcz nie miała egzaminów wstępnych to był przesiew na pierwszym roku.
  27. Ostatni tydzień
  28. Tak, tak - studiowanie to był najpiękniejszy okres w życiu. Ah to beztroskie życie wtedy, ale tez ile można się opierd...ć
  1. Załaduj więcej aktywności