Cała aktywność
- Kompaktowy
- Rozszerzony
- Pokaż widok:
Strumień aktualizowany automatycznie
- Ostatnia godzina
-
Możliwe. Kilka tygodni temu w centrum Lublina i na wylotówce z miasta była ulewa, a w mojej gminie sąsiadującej z miastem sucho. Też się wszyscy dziwili.
-
Wzruszające te nasze historie życia:)
-
PiotrPolecConQuest dołączył do społeczności
-
No i to fakt, bylo 5 lat opierdalania sie. I 18 mialem na studiach:)
- Dzisiaj
-
W 2002 też miałem iść na historię na ówczesną Akademię Bydgoską.Tylko bida z nędzą na 8 ha i się kolejne 5 lat "opierdalać"(jak to @lokizom słusznie ujął),to wolałem "gnoje" z chlewni wyrzucać.
-
Tylko u mnie na studiach ciezko bylo wyleciec. Na 1 roku byl taki, ktory 2 miesiacach zrezygnowal, w ogole na zajecia nie chodzin, a na drugim roku jeszcze wyczytywali go z listy;) Ja mam mgr z historii, a tez wole gospodarstwo
-
@Pałuczanin1981 ja jedne licencjackie skończyłem. Inna sprawa że kilka razy też się na magisterskie dostawałem, ale jakoś bardziej mnie pasjonowało oglądanie jak roślinki rosną.
-
11,5 mm z rana. Po tym wczorajszym upale to wyglądało jakby na sygnale z tą wodą jechali.
-
goitamsoatungthu dołączył do społeczności
- Wczoraj
-
Mieliśmy dwie burze:3 i 1mm.Ciekawostka,że w odległości 3km spadło:18 i 10mm.Możliwe to?
-
W tym 2001 to się tutaj "nie przelewało". Pamiętam miesiąc utrzymania 700zł,wobec miejscowych dziewczyn-ich koszt kilkunastu złotych na bilet miesięczny. Jak teraz zapodają o ok.4-5tys./m-c to się zastanawiam czy mnie hektarów wystarczy na studia całej szóstki. :) @sapek2 czyli my "pokolenie niedokończonych studiów". :D W takim Żninie w latach 2001-2005 działał ośrodek zamiejscowy WSSE Warszawa- kto się załapał dostał dyplom licencjatu, którym se tyłek można podetrzeć. Dobra!...lubię historię,a to fajna HISTORIA!
-
Zazdroszcze Dzisiaj 33 w cieniu bylo. Na nastepny weekend 35 Tydzien takiej pogody i zniwa za 3 tyg
-
Wczoraj 29 i dzisiaj też. Nic nie napadało. Ale prognozy pokazują największy upał na przyszły weekend, u mnie niby 32 stopnie ale srodek kraju nawet 38 stopni. Miały być późne zniwa a widzę że ten upał sprawi że będą normalne albo nawet wcześniej niż zawsze. Na duze mtz nie ma co liczyc
-
Przeszła burza i ulewa. W niecałą godzinę 52mm.
-
MichaelCrile dołączył do społeczności
-
HowardHEP dołączył do społeczności
-
W akademikach bywałem czesto ale mieszkałem na stancjach. Miałem wtedy stypendium z racji kierunku zamawianego Mechatronika 1000 zł na miesiąc, to był wtedy pieniądz nawet, za stancje płaciłem 300 zł
-
Dużo zależy od uczelni i kierunku. Na socjologii na Kulu był luz. Nawet jest takie powiedzenie, ze prędzej wylecisz w kosmos niż z Kulu. Ale na historii na UMCS trzeba było zakuwać. No i niestety prahistoria ziem Polski mnie pokonała, a konkretnie profesor na egzaminie poprawkowym. Teraz to tylko zostało się uśmiechnąć jak się to przypomina. Wtedy wesoło nie było.
-
@lokizom ale w akademiku nie byłeś? Zresztą wtedy(przy 22% bezrobociu)cała Polska szła na studia-"Bo będzie praca!" Ówczesna ATR Bydgoszcz nie miała egzaminów wstępnych to był przesiew na pierwszym roku.
-
nbcua1 dołączył do społeczności
- Ostatni tydzień
-
Tak, tak - studiowanie to był najpiękniejszy okres w życiu. Ah to beztroskie życie wtedy, ale tez ile można się opierd...ć
-
TakeMyClassOnlineUS zmienił swoje zdjęcie
-
TakeMyClassOnlineUS dołączył do społeczności
-
Trwało to od jesieni 2007 o rok dłużej.Wniosek (celowo?)zagubiony.Mieliśmy kopię.Słupy wymienione na wyższe tuż przed "wykopkami" 2008.
-
I jaki rezultat ?
-
TheResearchGuardian zmienił swoje zdjęcie
-
Tutaj zakładali kilka lat temu.Ale na moje Marianowo to nie dotarło-jeszcze? Zaskoczony jestem @miwigos że ma być to do każdego siedliska. W centrum wioski kabel wisi w sadzie kuzyna na 1,5-2 metrach. W 2008 walczyłem z Enea o wyższe słupy energetyczne,bo się "Grimme Maxtron 620" nie mieścił.
-
Dopiero załozyli co wczesna wiosną , słupy idą na granicy jedno pole 3 m od granicy ,dopilnowałem to sie zmieszcze , jak zerwie to ich problem, mam takie pole znajomego co nie moge kosić swoim bo nie przejade , druty z pradem
-
siana jedna jednostka siewna, ok. 3,5 kg. zostało z 300g. Siewnik wybajerowany, sterowany nawigacją i komputerem, że nie było siane tam, gdzie wcześniej było już siane. Siane węziej żeby dynia szybko głuszyła chwasty. Robiłem tak jak robili weterani. Świeżak nie będzie podskakiwał weteranom, bo dostanie ban na informacje i usługi. Już i tak budzę niesmak próbując dzielić się informacjami. Wiedza nie jest w cenie. W tym roku w cenie jest siano.
-
solzorroitservices48 zmienił swoje zdjęcie
-
Akurat nie wiem,bo studiowanie skończyłem na Święta 2001...ale to "dzicz" była.Chlało się do białego rana,dziewczyny się oddawały,(pozdrawiam Anię-Sprężynkę :) ) o północy hejnał mariacki z 11 piętra akademika...potem kac i "zdychanie" na wykładach.Zostało 5% z pierwszego roku "inżynierii środowiska". Dość wspomnieć, że kierowniczka akademika trafiła na leczenie psychiatryczne.
-
Ostatnio jak zaglądałem do wytłaczanek to nic się nie pociło. Może Twoje kury takie jajka znoszą. Jeszcze w poniedziałek zbierałem truskawki w czapce zimowej.
-
Tjaaa minimalizm w maksymalnej formie:)